Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Hubertus-kto brał udział  (Przeczytany 15339 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kamelia

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #30 : 2004-09-27, 19:59 »
a ja mam naodwrót jak ktoś się gapi to mi nie wychodzi a przed każdym nawet najmniejszym wystepem mam piekielną treme
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #31 : 2004-09-27, 20:31 »
ja tez nienaiwdze jak tkos patrzy na moją jazdę. tzn instruktor to co iego ale jak jacys obcy ludzie stją i się gapią to ejst tragedia :? albo jescze jak kno mi sie zbuntuje czy cos to zarz komentują " co za beznadziejny jeździec" itp wtedy to tylko :evill:  :evill:  :evill:
Zapisane

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #32 : 2004-09-27, 21:00 »
to ja im wtedy dowalam :)
poza tym w szkółkach to ja raczej szpaner jestem bo potrafie zrobić tak, żeby koń zagalopował....
Albo zeby tak fajnie ułożył szyje hehehhehee :D

Więc jak ktoś coś skomentuje to po nim ;)

Ale mi brakuje szkółki w mojej stajni... zawsze byłam w loży szyderców.. może to troche takie nieteges, ale chyba każdy miał zawsze loże szyderców ;)

Najlepsze są takie co przyjdą ubrane na różowo. I niepozwalają sobie toczka założyć, bo im trwałą popsuje  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #32 : 2004-09-27, 21:00 »

Kozica

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #33 : 2004-09-27, 21:04 »
ja mam gdzies wszystkich co sie gapią na mnie... skupiam się na sobie, na koniu, na tym co krzyczy instruktor i jest gites... nikt od razu nie urodził się mistrzem... własnie sie dowiedziałam ze moze urzadzimy sobie w stajni małego hubertusika... jestem happy :D
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #34 : 2004-09-27, 22:00 »
dokładnie kozica...
nie opowiem żębym lubiłą jak sie gapia, ale wychodze z założenia że ka zdy kiedyś sie uczył...
Zapisane

Alii

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #35 : 2004-09-28, 15:38 »
Mi na początku to przeszkadzalo :P teraz sie przyzwyczaiłam i to olewam :wink:
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #36 : 2004-09-28, 19:22 »
Eee tam a u mnie zawsze ktoś stoi i gapi się jak "konoiki chodzą" :lol: Mi to osobiście nie przeszkadza.
Zapisane

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #37 : 2004-09-28, 20:55 »
łaaaaaaaaaa.. ja kce już HUBERTUSAA :D 24 października chyab bedzie :P albo 27 :)
Zapisane

madzior_ka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #38 : 2004-09-29, 10:17 »
a u nas zawsze poczatkiem listopada jest (bajczesciej w pierwszy weekend)na to jeszcze tyle czasu:( co do patrzenia sie to jak zacztnalam jezdzic strasznie mi przeszkadzało jak patrzy sie ktos znajomy typu mama, siostra itp. itd i bylam taka zla jak sie w domu chwlasiłam ze juz umie zahgalopowac a jak mama przyszła zeby popatrzec jak galopuje ja nie umiałam nawet zakłusowac :cry:  ale teraz jets juz spoko umiem sie tak skupic ze nie wdze ludzi na około co sie patrza tylko mysle o sobie i o koniu i o tym co mam robic a czasem w myslach nuce sobie jakąs piosenke - to bardzo uspokaja i nie myslisz ze np. patrza sie ludzi ena ciebie:) a ostatnio to nawet lubie jak sie patrzą bo jezdze czesto na MOntanie - mojej ukochanej klaczce a ona dostaje czasem wariacji i strzela barany rusza szalenczym galopem itd. i ludzie takie gały robią i tylko móia do siebie jaki ten kon niebezpieczny a ta dziecwyzna na nim jezdzi hehe - i wychdze na bohaterke! a ja wiem ze montek tylko tak udaje....jak jej pokaze kto tu rzadzi jest super konikiem !

a ja miałam strasznego nerwa jak zdawałam egazmain na Brązową Odznake Jeżdziecką - zdawał ktoś z Was? składa sie z teorii (poszło głądko) ujezdzenia i skoków! skoki lubie wiec no problem ale ujezdzenie jak jade to nie lubi ejechac stepem bo wtedy jest spokojnie i czuje te oczy ludzi zwrócone na mnie:) ale mysle ze jak bede wiecej starrtowac (mysle ze w przyszlym sezonie to sie uda) to sie przyzywczaje....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #38 : 2004-09-29, 10:17 »

moki

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 353
  • Domestosowa kosmitka - Madziarko ;-)
    • WWW
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #39 : 2004-09-30, 17:34 »
Ja już kilka razy brałam udział w Hubertusie no może kilkanaście z różnym skutkiem i różne to były Hubertusy.
Kilka było takich zwykłych jakiś terenik pokręcenie się po lesie i na łąke złapać lisa, kilka razy byłam lisem, były tez szukane Hubertusy ale to na początku kariery jeździeckiej :)
Ostatnie kilka było powiem szczerze ostrych teren to był prawdziwy cross, nasz kierownik stajni już się o to postarał, było sporo gleb ale było fajnie. A ostatni przeszedł moje najśmielsze wyobrażenia o Hubertusie. Przeszkody w lesie super, fajne zjady i podjazdy teren był super ale gonitwa katastrofa :(  Jak dotarliśmy na łąke nasz MAster powiedział ze jest mała niespodzianka no i była były dwa lisy jeden oszust drugi prawdziwy. Jak ten prawdziwy wyskoczył z lasu to koń nie miał zamiaru bieggać po łące przed publicznością tylko zwiał na stajnie koleś który na nim jechał nie mógł go opanowac ( a naprawde dobrze jeździł) postanowiono powtorzyc gonitwe Kierownik do mnie zebym sobie kite przypieła i uciekała jako lis no więc to zrobiłam. Wszystko było ok do momentu jak mój konik się potknał a moze poślizgnal juz sama nie pamiętam ale efekt był taki ze on zarył nosem a mnie wystrzeliło jak z katapulty i walnełam prawym obojczykiem o glebe z pełnego galopu.
Poderwałam sie natychmiast zeby zobaczyć czy z koniem ok zaraz przy mnie był kumpel wzioł mojego konia pooprowadzał go dookoła mnie zobaczyła ze wszystko ok nie kuleje nie ma zadnych rozcięć wiec się ucieszyła i wtedy do mnie dotarło że boli mnie cały bark no i stało się złamałam obojczyk i skończyło się operacją i drutowaniem.
Hubertus to fajna impreza ale niebezpieczna ja juz to wiem i radze wam nie łapcie lisa za wszelką cene i nie dajcie się namówić na bycie lisem.

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #40 : 2004-09-30, 18:12 »
ja nie chce być lisem.. w życiu.. ale gonić uwielbiam :P
Zapisane

martaska

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #41 : 2004-09-30, 18:27 »
wescie mnie tu nie straszcie.JA chcem sobie sprobuc kuracje odwykowa(przestac sie bac jezdzic w tereny)i pojechac na Hubertusa a wy piszczecie takie straszne rzeczy
Zapisane

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #42 : 2004-09-30, 18:38 »
no bo żeby jechać huberta nie można sie bać. trzeba miec 100% kontrole nad koniem
Zapisane

Euphoria

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #43 : 2004-09-30, 19:02 »
O 100% kontrole to naprawdę trudno gdy wokół otwarta przestrzeń, pełno galopujących koni..ale nie bede straszyć :P A co to bycia lisem to ja znam taką historyjke ;P że pani X od nas ze stajni właśnie uciekała. Lis przy prawej ręce oczywiście. A pewien "myśliwy" próbował jadąc z lewej strony zerwac kite.Tyle tylko, ze zamiast za samą kite złaał chyba też za rękaw..hm..wygladało to tak, że "lis" prawie spadł z konia, a raczej zostałaby ściągnięta, jechała przekrzywiona na lewo, a łapiący nadal trzymał hyh...no cóż. ale jakims cudem obyło się bez gleby. Ale nie chciałabym czegoś takiego przeżyć :|
A Hubertus to jest coś wspaniałego, gdy zachowa się odrobinę zdrowego rozsądku. Oczywiście neibezpieczne, jeśli mamy na mysli Huberta gonionego. Ale za każdym razem, gdy ogladam filmy z Hubiego po plecach przechodzą mi ciarki. To jest po prostu cudowne....tyle koni, galop, dudnią kopyta....ścigają się. Adrenalinka ;]Potem wstawie może jakieś fotki bo teraz mi net tępo działa..
Zapisane

Ritka

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #44 : 2004-09-30, 20:20 »
ja po moim hubercie wstawie fotki ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedz #44 : 2004-09-30, 20:20 »

kfiatek

  • Gość
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #45 : 2004-09-30, 21:12 »
wstaw wstaw.... fotek nigdy mi za dużo...
Zapisane

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
Hubertus-kto brał udział
« Odpowiedź #46 : 2004-09-30, 21:21 »
To ja tez wstawie ;) Po hubertusie :)
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 26 zapytaniami.