Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: już po bólu (zawody ) :D  (Przeczytany 13852 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #30 : 2003-07-01, 23:02 »
nie musisz miec nikogo ze stajnia,ja place jej tyle ile placilabym w kazdym innym klubie,to ze to moja qmpela to nie zmienia faktui nie robi mi w tym wzgledzie zadnych uchylen...gdzie do tej pory jezdzilas konno?zapytaj czy maja tam boxy do wynajecia,zapewne cos sie znajdzie,w roznych stadninkach w kokolicy,w miescie.....no bez przesady,w duzych miastach wlasnie jest o wiel ewiecej klubow i stajni niz  jakiejs malej miescinie czy wiosce... :?

tiaraa

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #31 : 2003-07-01, 23:31 »
popieram, to wcale nie jest trudne, znaleźć miejsce problem zaczyna sie wtedy gdy okazuje sie ze masz wiecej zajeć i brak czasu dla konia, wiem ze jak bym miała konia w stajni to wpadalabym w weekend pojeździć a tak musze conajmniej 2X dziennie pojechać nakarmić więc jak juz jestem to juz pojeżdze
Zapisane

Elwirka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #32 : 2003-07-02, 09:00 »
no i jeszcze kasa bo utzrymanie konia kosztuje mniej więcej dziennie 7 zetów góra wiem bo obliczalam i gadałam z ludźmi a w pensjonatach wychodzi średnio 17 zł za dzień :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedz #32 : 2003-07-02, 09:00 »

Ciapka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #33 : 2003-07-02, 09:05 »
heh elwrka::))
jakie obliczenia..
w jakies takiejkispkiej stjani to za 300zl nawte hotal miscie dla konia mzoan znlesc!!! TYLK JA NIE WIEM..kto by chal zbeyt am jegokon stal..
Zapisane

Elwirka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #34 : 2003-07-02, 09:09 »
no ja wiem ale tyle wychodzi policz sobie sene siana słomy dobrego żarcia i wyjdzie 250 zł za tonę siana a jeden balik to 10 kilo a koń musi mieć średnio 2,5 dziennie  :wink: Wiem bo trochę się w stajenkach pracowało Ale pensonaty muszą być drogie bo by się stajnie nie utrzymały A tam gdzie mój wujek pracuje był pensjonat za 250 zł tylko dlatego że był nowe otwarty i nad morzem jest taniej teraz niestety cena wzrosła  :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #35 : 2003-07-02, 12:35 »
no wiesz ciapka wypradszam sobie,nasza stajnia do kiepskich nie nalezy a pensjonat nie kosztuje bog wie ile,nie zdzietramy pieniedzorow poprostu z naiwnych ludzi i nie dajemy sie ykorzystywac :P a warunki o niebo lepsze niz w innych stajniach w okolicy i taniej,owszem nie ma krytej ujezdzalni ale w poblizy bialego zadnej takowej nie ma :P zreszta nie to stanowi o tym gdzie sie chce trzymac konia i gdzie dla konia byloby dobrze

Asinka 22

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #36 : 2003-07-02, 14:21 »
Ciapka na czym startowałaś ?
Zapisane

konisiaa

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #37 : 2003-07-09, 22:56 »
Hej w mojej stajni placi sie miesiecznie 450zł i warunki sa super jest ujezdzalania kryta boksy duze pastwiska ,duze tereny atmosfera superaska zapraszam nawet do niej chcecie szczeguly gdzie sie znajduje to odpiszcie to wam napisze w nastempnym poscie pozdrawiam papapapa :)  :)  :)  :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #38 : 2003-07-10, 09:09 »
na affekcie i na aleksie..
Zapisane

Forum Zwierzaki

już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedz #38 : 2003-07-10, 09:09 »

Zimoludka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #39 : 2003-07-10, 12:48 »
wszystkim wam serdecznie gratuluję
ja chciałabym na rewci ujeżdżenie ale to są tlyko marzenia.......
Może namowie tate ale wątpię...
Zapisane

Elwirka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #40 : 2003-07-10, 20:44 »
radzę konia innego :wink: No chyba że nie masz ambicji na wysokie klasy Bo to jest kupa rpboty i musi być odpowiedni koń no prezencja chód i inne takie duperele to nie taka prosta sprawa dlatego tyle osób woli skakać brak koni i cierpliwości no i czasu bo treningi mam 2 razy w tygodniu jak i nie 3  :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #41 : 2003-07-10, 21:19 »
no widzisz ja nie cchę innego konia> może Ty tego nie zrozumiesz. Ae dla mnie rewcia jest wszytskim. Startowanie na innnym koniu to nie będzie to samo! ja chcę na Rewci i koniec. Gdybym chciała jakieś wyższe klasy to chyba na Woli ale tam mi wezmą 60 zł za trening i są tam beznadziejni instruktorzy a ten koń będzue chodzić 10 godzinw  tygodniu
Zapisane

Tafta

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #42 : 2003-07-10, 22:27 »
eeee tam Elwirka, zaraz skoki jak ktoś nie ma cierpliwości... to nie tak
nie ma skoków bez porządnego ujeżdżenia

Co Ty byś chciała, żeby Basia N czy C w ujeżdżeniu od razu jeździła?
I tu nie chodzi wcale o ambicje.
Ja tam rozumiem miłość Basi do Rewci. Tak to jest jak się w kuniu zakochasz :wink:
Zapisane

Elwirka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #43 : 2003-07-10, 23:33 »
nie nie móże dorazu C :P Ale tak się zastanawiam do czego dążą ludzie z rekreacji tacy wlaśnie w wieku 15 lat Taka jedna dziewczyna u mnie ze stajni chce konika na skoki L do P bo jej się same zawody podobają ale co dalej  :?: Nie wiem mnie jakoś mówili że jak się coś robi to do końca a nie do klasy P :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #44 : 2003-07-11, 08:53 »
heh rew po pwirsz musisz namoc straych zeby ci kupili rweine po drugie muisz namowic straych zeby wykupili ci podnagdzo  trenrea jtry by z wami solidnie pracowal po trzezni musisz nauczyc sie jezdzic i naucyzk konia....podbno dla chacego nic trudnego.
Zapisane

Forum Zwierzaki

już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedz #44 : 2003-07-11, 08:53 »

Natchniuza

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #45 : 2003-07-11, 23:53 »
Kon do ujezdzenia musi miec predyspozycje. A ja sie moge zalozyc o kazde pieniadze, ze Rewina ich nie ma. Zreszta, znalezc konia, ktory je posiada to wielka sztuka!
Zapisane

Ciapka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #46 : 2003-07-12, 08:33 »
e natchniuza na kale l n p to nie tszba miec zadnych predypozycji...wystaczy miec dobze uejzdoznego konia
Zapisane

Elwirka

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #47 : 2003-07-12, 21:00 »
i tu chodzi o to co chce się osiągnąć
Zapisane

Kamelia

  • Gość
już po bólu (zawody ) :D
« Odpowiedź #48 : 2003-08-01, 20:58 »
koń w mojej stajni ma duze predyspozycje do skoków i ujeżdżenia (tylko jest trochę leniwa) więc trzeba się napracować łydką aha i czasami dostaje tzw. globusa ale to tylko czasem wszystkie jej wady natychmiast znikają gdy na nią wsiadasz i widzisz jak super działa na łydki i dosiad
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.