Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu  (Przeczytany 5648 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

  • Gość
W najbliższą sobotę i niedzielę 11-12.10 odbędzie się na Woli championat koni czystej krwi arabskiej klasy B.
W tym roku jest planowany większy "napływ" hodowców z zachodu; ponieważ przemyślano sprawę i zorganizowano championat ok. tydzień po Aachen.
Oragnizatorzy zapewniali, że tak jak w zeszłym roku tak i teraz wjazd będzie bezpłatny.
Janów będzie już w czwartek, pewnie tak samo będzie Michałów i Białka.
Ja zapraszam. Jeżeli będzie tak jak w zeszłym roku to warto!!
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #1 : 2003-10-06, 19:39 »
To pewnie pojade :D Musze tlyko poszukać jaki autobus ode mnie dojeżdza i jade :D nie ma co marnowa szansy :D Miałma jechać na rynek ale to odwołam albo w piątek pojade :) Basiu a powiedz mi, od której zaczyna sie impreza?
Zapisane

Basia

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #2 : 2003-10-07, 07:27 »
Imprezy sa od rana ok.10-11 - potem mała przerwa. Najważniejsze championaty sa w niedzielę. Wybory najpieknijeszych z poszczególnych klas.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedz #2 : 2003-10-07, 07:27 »

Zimoludka

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #3 : 2003-10-07, 21:48 »
Pewnie pojadę w niedzielę. Moja mama się nawet tym zaintesowała ale ja pojade z rodzicami to będą mi ględzić a gdybym pojechała  zkoniarą t co innego :) ale trudno. Od kiedy d kiedy jest przerwa?
Zapisane

Basia

  • Gość
Zapisane

Kamelia

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #5 : 2003-10-08, 12:30 »
szkoda że ja nie będę mogła pojechać :cry:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #6 : 2003-10-08, 18:24 »
Wielkie dzięki Basiu. jeszcze nie wiem na jaki dzień przyjde,a  Ty keidy przychodzisz? N a pewno nic sie nie płaci?
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #7 : 2003-10-11, 22:29 »
no i nie jadę ;( Dziś byłam na polagrze, jutro miałam jechać z zrodzicami ale jadą na działkę ;( Nawet autobusem nie mogę pojechać bo bym musiała odchodzić kilometr a moi rodzice się nie zgodzą żeby cale miasto sama przejechała....... a dzisiaj bymz  mamą na wolępojechała  a nie ta tą głupią Polagrę ..................;( ;( ;(
Zapisane

kfiatek

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #8 : 2003-10-12, 12:52 »
Jaka ja jestem głupia!!!!! Dlaczego nie zauważyłam tego tematu wcześniej??? gr..
pojechałabym... przecież mieszkam w Poznaniu, a wczoraj się nudziłam niemiłosiernie... dzisiaj już nie pojade, grrrr... tak impreza.. a mnie oczywiście nie ma... :( :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedz #8 : 2003-10-12, 12:52 »

Morticia

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #9 : 2003-10-12, 15:49 »
nie martw się mnie też nie było :D Tyle że ja mieszkam na śląsku a nie w wilekopolsce :wink:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #10 : 2003-10-12, 22:28 »
dałam tacie propzycje, jak nie wola to Wierzeja :D najpierw powiedział, że nie ale rano mama powiedziala, że chce tam pojechać po jajka i byłam tam :D a kto był na Woli?
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #11 : 2003-10-12, 23:57 »
Jessu, jak oni Ciebie w domu terroryzuja. Ty naprawde nie mozesz sama jechac gdziekolwiek? Ja w Twoim wieku jezdzilam sama na wakacje.
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #12 : 2003-10-13, 15:44 »
Widzisz nie moge. Nie jestem taka, że potrafie sie zbuntować bo potem mam przechlapane( mam na myśli konie), muszę naprawdę wiele rzeczy zrobić żeby pojechać na konie. Np na wyjazd w sieprniu an ajzde( po tym po ktorym boli mnie bolano)musiałam pomalować płot. tata sie wkurzył  bo chciałma spać  wpooju gościnnym bo w moim pokoju posiirał się moj pies i jak wchodzilam do niego to miałam odruchy wymiotne, oczywiście musiałma spaćw w tmy prześmierdłym pokoju bo ejgo zdaniem nic nie śmierdziało.
na wolę mam ok 2 godziny dojazdu, przesiadka i potem dojście 2 km piechotą, moi rodzice nie pozowlili mi. koleżankom się nie chciało więc jakie miałma wyjście?Przechlapane konie do wakacji czy grzecznie słuchać?
Zapisane

Basia

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #13 : 2003-10-15, 15:19 »
Sorrki, ale byłam na uropie od czwrtku, więc nie mogłam wejść do internetu.

Byłam , a co!! W piatek , gdy przyjechali i w niedziele.
Wjazd był darmowy. Organizacja było o niebo lepsza niż w zeszłym roku. Więcej również przyjechało koni od prywatnych hodowców i z zagranicy.
MOżna było zobaczyć jakie ogiery bedą kryły w przyszłym sezonie.
Naprawdę widowisko warte polecenie.
Po raz pierwszy rozgrywana była klasa liberty. Wygrała klacz z Blommeröd.
Była i moja kochaniutka Pilar, lecz po ciągłym pukaniu w boks i cmokaniu w niedzielę była juz tak wściekła, że pokazywała ząbki ;-)
Było inaczej niż na championacie z Janowie, tutaj był wstęp wolny do stajni, co niestety nie zawsze było na rekę osobom przygotowującym konie.
Ale cóz... wszystko co dobre....
za rok będzie znowu  :)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedź #14 : 2003-10-15, 18:06 »
Masz jakieś zdjęcia?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Championat Koni Czystej Krwi Arabskiej w Poznaniu
« Odpowiedz #14 : 2003-10-15, 18:06 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 26 zapytaniami.