Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 37 38 [39]   Do dołu

Autor Wątek: Agility:D  (Przeczytany 114762 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Vizsla

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1140 : 2007-07-29, 15:05 »
Tu się zgodzę, ponieważ schodzenie ze schodów rzeczywiście jest dla jamnika niebezpieczne. A dzieje się tak, gdyż kręgosłup ulega w tym momencie mocnemu wygięciu. Gdy jest to jeden schodek to nie ma problemu, jednak gdy schodków się namnoży robi się dla jamnika kłopot, ponieważ kręgosłup musi nienaturalnie się wyginać, by pomóc w zejściu. ;)
Podczas skoku przez nieską hopkę w biegu, jamnik wybija się na tyle daleko przed przeszkodą, że kręgosłup nie musi wykonywać tak dziwacznych figur i nie zostaje obciążany. W tym wypadku raczej zostają obciążone stawy i łapy psa, które od tego typu ćwiczeń stają się coraz bardziej umięśnione. :)

Retri, dzięki bardzo :D On tak zawsze...
Ta przeszkoda, o której mówisz, to kładka. :) Z dwóch stron ma 90 cm strefy, które pies musi dotknąć by przeszkoda była zaliczana. Z Teddym mam taki problem, że potrafi kombinować jak tu strefówkę ominąć, żeby szybciej piłeczkę dostać. Ale jak widać postępy i tak są... :lol:
Zapisane

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1141 : 2007-07-29, 15:08 »
na ja oglądam "cudowne psy" czy jakoś tak na animal i tam tez są takie przeszkody. fajnie jak pies tak umie. kora chwile sie pobawi z psem a potem "odejdz bo pożałujesz" i koniec zabawy :(
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1142 : 2007-07-29, 16:39 »
Na początek najlepiej sprawdzić na co malucj się "nakręca". Innymi słowy, na co najlepiej i najchętniej będzie biegać.
ja wiem na co Gizmoś się nakręca, a mianowicie  : na miotłę ... :lol: Ale chyba ciężko byłoby galopować po torze dzierżąc miotłę w dłoni :P
Dziś jak dostał głupawki na działce... to mu nogi podstawiałam( ;p ), skacze pięknie :D
Gdyby tę jego energię i możliwości właściwie spożytkować to może w przyszłości dalibyśmy czadu :P A przynajmniej bardziej byśmy siebie poznali bo ja wciąż go rozgryźć nie mogę, ze zrównoważnego inteligenta ciężko potem przerzucić się na stuknięte,energiczne szczenię.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1142 : 2007-07-29, 16:39 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1143 : 2007-07-30, 11:29 »
mam nadzieje ze ci się powiedzie i będziesz mistrzem w tym sporcie razem z psem :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1144 : 2007-07-30, 13:58 »
Właśnie wysłałam maila do pani Agnieszki z Krakowa ;) zapisujemy się do grupy początkującej. ;)
Zapisane

Retriva

  • Gość
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1145 : 2007-07-30, 18:59 »
Mysa, swietnie! dawajcie znać po treningach co i jak i wrzucajcie fotki :)

Fatty, to ponakrecaj go na cos. a miotle- czemu nie mala miotelke xDD z mala miotelka moglabys biegac po torze agility :lol:
Zapisane

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1146 : 2011-07-18, 02:26 »
Ja może, mam nadzieje, zapiszę się do Tarnowa. ;)
Zapisane
Podpis bez przekazu.

juliadog

  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1147 : 2011-07-20, 11:24 »
ja z moim pieskiem Royem agility ćwiczę i jest super:D
Zapisane

juliadog

  • *
  • Wiadomości: 24
Odp: Agility:D
« Odpowiedź #1148 : 2011-07-20, 16:38 »
Jezeli jeszcze takiego tematu nie bylo, to zapraszam tu wszystkich agilitowcow!!!
Ja cwicze w klubie CAVANO z moim mlodszym alaskan malamutem Żwirkiem:D
Pozdro:)
może jak będę miała psiaka to do ciebie będziemy przychodzić:D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Agility:D
« Odpowiedz #1148 : 2011-07-20, 16:38 »
Strony: 1 ... 37 38 [39]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 26 zapytaniami.