Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: RYŻ  (Przeczytany 4042 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Galago De Codi

  • Gość
RYŻ
« : 2007-09-22, 22:31 »
Chciałem się z wami podzielić moim sposobem na zrzucanie zbednych kg.
Jest nim ryż naturalny długoziarnisty brązowy.
Od czasu jak codziennie zamiast chleba wcinam ryż np z kurczakiekm w sosie sojowym,
lub z jogurtem - przestałem miec problemy z niestrawnościami, chudnę i czuję się o wiele lepiej.
Wiem ze te same wlasciwości ma siemie lniane, kasza - ale ryż mi smakuje, a ała reszta nie.
Polecam!!!
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: RYŻ
« Odpowiedź #1 : 2007-09-23, 00:06 »
a owszem, słyszałam o tym, kwestia tego, że u mnie w najbliższej okolicy nigdzie czegoś takiego nie można dostać.  Szukałam, jednak nie ze względu na chudnięcie, a raczej ze względu na walory smakowe. Jadłam kiedyś taki w Niemczech i było o niebo, a może i dwa, lepsze od tego białego (a biały też lubię ;) )
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Galago De Codi

  • Gość
Odp: RYŻ
« Odpowiedź #2 : 2007-09-23, 00:25 »
jest w hipermarkecie każdym, u mnie nawet w osiedlowym sklepie, jest za 2,60zł 4 torebki po 100gram chyba firmy kupiec takie fioletowe pudełko.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: RYŻ
« Odpowiedz #2 : 2007-09-23, 00:25 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: RYŻ
« Odpowiedź #3 : 2007-09-23, 09:20 »
Cytuj
a raczej ze względu na walory smakowe.

chudnięcie i smak to tylko drobne zalety :) przede wszystkim ma wiele składników odżywczych i jest po prostu zdrowy :) zresztą stąd wpływ na wagę i na smak :)

smacznego :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: RYŻ
« Odpowiedź #4 : 2007-09-23, 11:45 »
Ja bardzo go lubię- bo można go gryźć ;) Zdecydowanie wolę go od ryżu białego, który nie dość,że troszkę według mnie jałowy w smaku to i miast gryźć od razu łykac go można ;)
Niestety chudnięcia nie zauważyłam- pewnie dlatego,że czekoladą i bialym pieczywem nadrabiam ;p

A jakiś smaczny sos, dobrze komponujący się z ryżem znacie może? Zawsze przyrządzałam go razem z warzywami z patelni, ale jadłam tego tyle,że już mi się znudziło no i inspiracji szukam ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Galago De Codi

  • Gość
Odp: RYŻ
« Odpowiedź #5 : 2007-09-23, 14:02 »
przyprawa curry, mozna z midem kurczaka zrobic, z wina białego sos, pasuje pieczarkowy sos, ja najbardziej lubie sos sojowy grzybowy z cukrem i sola przez 6 godzin w tym moczy się kuraka i smarzy na oleju lnianym. Pyszota.. czasem jeszcze dosmaze jakąs mrozoną chinska zielenine...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 24 zapytaniami.