Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jeże  (Przeczytany 4160 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ndal

  • Gość
Jeże
« Odpowiedź #30 : 2004-04-21, 22:56 »
Już kilka jeży które dzieciaki bezmyślnie przynoszą do budynku na korytarz albo do piaskownicy (obudowana betonem) w centrum miasta wynosiłam na tereny zielone - mam opracowaną metodę - biorę z domu małe wiaderko i zmiotkę i zmiotką zagarniam "drania' do wiaderka (mięką częścią) Kiedyś niosłam takiego pasażera nad fosę przytrzymując szczotką bo drań bardzo chciał rozglądnąć się po świecie, dopadło mnie 2 policjantów - nie uwierzyli że chcę go wypuścić i poleźli ze mną - fajnie to wyglądało - ja z jeżem w wiaderku przytrzymywanym szczotką żeby nie wypadł i obstawa mundurowa - Ale w sumie byłam zachwycona ich postawą - nie było im obojętne co się stanie z jeżem
Zapisane

Olka1992

  • Gość
Jeże
« Odpowiedź #31 : 2004-04-23, 07:39 »
Cytat: siba
Moje psy omijaja jeze szerokim lukiem , zaby tez . Jak jest taki zwirzak w ogrodku to  obserwuja w bezpiecznej odleglosci ale nie podejda  :)  Nawt moj jamnik- morderca gryzoni i kanarkow- mial wrodzony wstret do jezy i zab .


Ja znam pewnego psa, który zabija żaby. Łapie po prostu do pyska i połyka.
Zapisane

Naomi151

  • Gość
Jeże
« Odpowiedź #32 : 2004-05-04, 12:17 »
Ja uwielbiam jeżyki a ostatnio widuję ich bardzo dużo, wybudziły się ze snu zimowego i często spacerują po ulicy, w tedy przenoszę je  w bezpieczne miejsce.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jeże
« Odpowiedz #32 : 2004-05-04, 12:17 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 22 zapytaniami.