Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!  (Przeczytany 2283 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niuta

  • Gość
Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!
« : 2003-12-17, 12:09 »
Mieszkam na wsi zaraz przy lesie i wśród całej mojej menażerii znajduje się również świnka wietnamska (takie śmieszne, małe, czarne, nie do jedzenia)  :swinia:  swojego czasu był też pan świnek, niestety po zapłodnieniu uciakł od odpowiedzialności, nie płacąc ani jednej raty alimentów  :)  no a ponieważ nastała zima i pani śwince zrobiło się smutno  :(  postanowiła poszukać sobie "chłopaka"... i pewnego dnia, jak wracałam z konnego spaceru, zobaczyłam ją w jednoznacznej sytuacji  :krycie:   z dzikiem!!  :shock:  mało tego następnego dnia wieczorem tan sam dzik pił z nią wodę z wanny dla koni!!  8)  prawdopodobnie będziemy mieć małe wietnamskie dziki  :list:  (no może nie takie małe, sądząc po rozmiarach tatusia...)  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

niuta

  • Gość
Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-12-19, 12:06 »
Mam tylko nadzieję, że dziki nie wiążą się w pary na całe życie, bo jeszcze nam ten dzikus świnkę i maluchy uprowadzi ;)
Zapisane

PuchonKa

  • Gość
Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-12-20, 21:20 »
I napisz jak to się wszystko skończyło (to jest jak się urodzą małe wietnamskie warchlaczki)!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-12-20, 21:20 »

Asia Evenstar

  • Gość
Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-12-22, 19:12 »
hm może coś się z tego romansu urodzi, w końcu nie są to duże pokrewieństwa międzygatunkowe... Może małe będą miały pomarszczone noski i będą w paski :P :)
Zapisane

Kira

  • Gość
Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!
« Odpowiedź #4 : 2004-02-15, 00:41 »
:) spoko beda maluszki...swinkodziczki...czekamy z utesknieniem na info... :wink:
Zapisane

Patka

  • Gość
Świnka wietnamska poderwała dzika!!!!
« Odpowiedź #5 : 2004-02-15, 16:44 »
ale to normalnie romans stuleci hehe :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 25 zapytaniami.