Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: PRZYSMAK  (Przeczytany 1762 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
PRZYSMAK
« : 2004-07-29, 21:34 »
Jakby taki temat już był, to olejcie. :D Wymyśliłam go a propo tematu "Przepis na własnoręcznie zrobioną karme ?" No więc jaki jest NAJULUBIENSZY przysmak waszego pieska? Za który zrobi wszystko. :lol:  8)

No dobra, wzbogacam temat jeszcze o ulubioną zabawkę 8)
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
PRZYSMAK
« Odpowiedź #1 : 2004-07-29, 21:38 »
Mojej Doris choć to dziwne  kamyk  :roll:  zrobi dla niego wszystko ;)

Ale bardzo ceni też zwykłą pochwałe!!!!!
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Nicka

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #2 : 2004-07-29, 21:38 »
Był nie raz, ale dobra :) mniejsza o to ;) Punia uwielbia morele i pomidory, a jak widzi chleb z pasztetem, albo gotowane serduszka...ho ho ;)
jush ich nie ma  :D  :D  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

PRZYSMAK
« Odpowiedz #2 : 2004-07-29, 21:38 »

*~Dominisia~*

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #3 : 2004-07-29, 21:58 »
Hmm. Arika zrobi wszytsko dla : masła, sera żółtego, wątróbki, pasztetu i moze jeszcze cos sie znajdzie :)
A to są jej ulubione zabawki : sredniej wielkosci, kolorowa piłeczka, duza piłka do siatki, w troche wypuszczonym powietrzem, misia-maskotki w krztałcie pso-królika (to pies, ale uszy i łapy i ogon ma królika :) ), oraz dla nadmuchanego balona (w dwie sekundy balona nie ma :) ) oraz dla zwykłego patyka, ale bardzo lubi gdy my ją godzinami głaszczemy  :wink:
Zapisane

julcia_so

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1678
    • WWW
PRZYSMAK
« Odpowiedź #4 : 2004-07-29, 22:03 »
Denisek lubi:
- suchą karme
- żółty ser
- jabłko
- arbuz
- mięsko
wo góle to nawet nie mam co wymieniać bo on lubi wszytsko!!!!  :wink:

Ulubione zawabeczki Denka:
- piłezka tenisowa
- piłeczka plastikowa ze sznureczkiem
- sznór
- gómowa gazeta piszcząca
- kostka do jedzenia  :lol:  :evill:
Zapisane
"Kto zrozumie sznaucery, pozostanie im wierny!
Kto pozna sznaucery, ten je pokocha!"

olc!a

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #5 : 2004-07-29, 22:28 »
Wszelkiego rodzaju pasztety, kiełbachy, szynki, jogurt naturalny, śmietana, twaróg, surowe mięcho, chleb z masłem (ale grubo posmarowany), żarcie z michy kota (nie ma znaczenia, co tam jest, ważne że to micha kota :lol: ), mleko... Itd :P
Zapisane

Tequilka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 387
PRZYSMAK
« Odpowiedź #6 : 2004-07-30, 13:10 »
Moja Zuzia uwielbia wątróbkę, jak Mama smaży to Zuzia śpiewa w kuchni, a z zabawek to uwielbia kość.
Tequilka uwielbia wszystko ale jak je pierwszy raz, za drugim razem już jej nie smakuje, a z Zabawek to piłeczka tenisowa i maskotka renifer (jak się go naciśnie w łapkę to gra)!!!!
Zapisane
Marta & Tequilka & Zulinka
"...Musicie być mocni mocą miłości, która jest potężniejsza niż śmierć..."

BETA

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #7 : 2004-07-30, 13:18 »
Mój za kawałek jakiegoś mięska albo czegoś słodkiego to chyba oddałby życie ...
Zapisane

onka

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #8 : 2004-07-30, 13:24 »
w sumie ciężko okreslic co jesli chodzi o goldena  to cokolwiek do jedzenia dosłownie cokolwiek zjadliwego jest super! :wink:
a grzywaczka jest niejadkiem no moze ewentualnie mięsko surowe albo marchewka  a z zabawek - patyk  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

PRZYSMAK
« Odpowiedz #8 : 2004-07-30, 13:24 »

Dalmafreciak

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #9 : 2004-07-30, 14:02 »
Moja przepada za czekoladowymi smakołykami dla psów, mięskiem (ale tak naprawdę uwielbia to szynkę ;) ), serek też lubi i pomarańcze. :D A z resztą bardzo dużo jest takich rzeczy. :)
Zabawki to moje stare pluszaki, a najlepiej jak szarpiemy (ja i Maja) taką zabaweczkę w przeciwne strony, wtedy to jest szczęśliwa. :wink: No i kamyczki, patyczki etc, a najlepiej jak znajdzie na podwórku jakąś bezpańską piłkę :lol: Wczoraj znalazła taką czerwoną, bardzo fajną, gumową i przyniosła ją do domu! ;)

Dalma
Zapisane

Elfi

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #10 : 2004-07-30, 22:22 »
Zabawki: pluszaki mojej córki.

Jedzonko: miesko, miesko, mięsko!!!! drobiowe, wołowe i czerwona papryka, zielona odpada, żólty ser i psie ciasteczka!!
Zapisane

ixa

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #11 : 2004-07-30, 22:35 »
hmmmm mój suk to wszystko je z łaską chyba że w poblizu jest Amal albo Nala to ftedy zje nie tylko to co w ręce ale ręke tesz zobawki to patyki pantofle  czasami kawalek nogawki listonosza bo jesli jest listonosz to suka wpada w szjbe i go chce zagryzc czasami mu list wyrwie i sobie potarga kamyki liscie wszucane do fontanny za ktorymi poplynie na koniec swiata nogi od stolu gumowe pilki  gomowy por  ale taką zabawką dla której zrobi naprawde wszystko to kangurek ta mala skacząca pileczka dla której moj suk wskozy w ogień
a Oskarek  mięch mięcho kostki  kocha suchą karme  ale tylko wtedy gdy jest ktos w poblizu  a zabawek nie ma jest jusz na to zastary nie reaguje na zadną zabawke wkoncu ma 8 lat
Zapisane

_aisa_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2531
    • WWW
PRZYSMAK
« Odpowiedź #12 : 2004-08-10, 14:28 »
ixa 8 lat?? A to jest beagl?? Jak tak to jeszcze młody ;)

Doris choc ma tez 8 lat nadal zachowuje się jak szczeniak :P chce się ciągle bawić :) A i uwielbia tez zabawe piłeczka tenisową  :wink:  A pozatym też lubi bawic się w "przecięganie liny" :D
Zapisane
Doris, Zulus i  Pirania z właścicielką pozdrawiają :wink: ;)

Roxette

  • Gość
PRZYSMAK
« Odpowiedź #13 : 2004-08-10, 14:34 »
Riger zje wszystko :wink:  nawet cytrynę :wink:

Uwielbia piłeczki żółte od tenisa ziemnego :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.081 sekund z 29 zapytaniami.