Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Zabawki twojego kota  (Przeczytany 6941 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ESIO

  • Gość
Zabawki twojego kota
« : 2005-11-12, 23:30 »
Jakie zabawki dajesz swojemu kotowi?
Jakie zabawki lubi twój kot najbardziej?
Jakie najmniej?

Piszcie:...
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #1 : 2005-11-14, 15:01 »
Gabek: absolutnym hitem są małe sztuczne myszki i patyczki do uszu. Lubi także zgniecione papierki i wstążki ;) Czasem interesuje go kapeć ale generalnie woli coś co sie łatwiej toczy :P Aa.. bylabym zapomniała - Gabek bardzo lubi maltretowac bukiety kwatów jakie nieraz stoja u nas w wazonach (imieniny itp) :]

Bambo: jest jeszcze mały wiec wszystko go bawi w jednakowym stopniu, nawet cień, czy wyobrażone "coś" na gołej podłodze :lol:

PS
Własnie sobie uswiadomiłam ze niedługo swieta... :szok2: moja choinka ich chyba nie przezyje.. :roll:
« Ostatnia zmiana: 2005-11-14, 15:07 autor kareena »
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #2 : 2005-11-14, 15:23 »
Cytuj
Gabek: absolutnym hitem są małe sztuczne myszki i patyczki do uszu.

Moja Furia też lubi znęcać się nad myszkami :P Nawet jedną jej kiedyś sama zrobiłam... ale wyglądała raczej, jak połączenie foczki z ogonem  :lol:
Patyczki do uszu też lubi, ale jeszcze bardziej gumki recepturki i piłeczki kauczukowe - mrrrauu, to się rusza ^^

A  czy wiewiórkę też można zaliczyć do zabawek? bo z wiewiórem też się lubi bawić :P (czyt:  udaje, że na niego poluje, a jak przyjdzie co do czego, to ganiają po całym pokoju. Wiewiór goni za kotem, of course :lol:)

Cytuj
Własnie sobie uswiadomiłam ze niedługo swieta...  moja choinka ich chyba nie przezyje..
Taa..Bambo pozna urok świąt  :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Forum Zwierzaki

Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedz #2 : 2005-11-14, 15:23 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #3 : 2005-11-14, 15:39 »
Mój Edzio Pedzio ( :lol: ) kocha kulke na włóczce i swój ogon :P wydaje przy tym jakies nieokreślone odgłosy :lol: szkoda że zgubiłam piłke kauczukową bo by pewnie miał radoche :P pozatym to wszystko co napotka na swojej drodze ;)
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

Wilczurek

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #4 : 2005-11-14, 15:41 »
Luna... Hmm... Staruszka (8 lat ;) ), praktycznie cały czas śpi lub się myje. Ale jej ulubiona zabawka to chyba po prostu sreberko po czekoladzie, sznurówka lub poruszana kartka papieru...
Laki :lol:
Już nie takie młode (to już 14 miesięcy na karku ma :P ) a wszystkim się bawi... Co prawda za sreberkami nie przepada, ale małe zabawkowe myszki, piłeczki czy cukierki uwielbia. A dla patyczków do uszu nauczył sie otwierać szafkę w moim pokoju bo przez jakiś czas leżało tam ich kilka luzem :lol: (do czasu gdy zobaczyłam co on potrafi :P mam to nawet uwiecznione na filmiku :P )
Ale jego ulubioną zabawką są chyba moje ręce zawinięte w rękawy swetra który mam na sobie :;d: Albo nogi przechodzących osób....;)

Aaa i jeszcze zapomniałam o gumkach do gumowania... Swojego czasu dziwiłam się, że cały czas mi się gubią... :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-11-14, 15:43 autor Wilczurek »
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #5 : 2005-11-14, 20:00 »
Eh moj kot ma bzika na punkcie patyczkow do uszu..jak widzi ze ide do lazienki to jest juz obok liczac na jakas patyczkowa zdobycz...a tak ogolnie poki cos sie toczy sunie czy ucieka dobre do zabawy...(i jak szelesci to dzika radosc :P)
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #6 : 2005-11-14, 20:09 »
Ach te patyczki, nawet moja kotka-staruszka uwielbia się nimi bawić. Do tego jeszcze kasztany, kawałki nitek (jak nie ma to sobie wyciąga z dywanu) i suche liście przynosi sobie z balkonu.
A myszek-zabawek to jest kilkanaście gdzieś w domu, bo zabawa polega na wrzuceniu myszki pod mebel a potem płacz gdzie myszka.
Zapisane
BC + koci podrostek

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #7 : 2005-11-14, 21:56 »
Zbite w spora kuleczkę sreberko ;) i piłka w grze! :lol: A koty w siódmym niebie :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ESIO

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #8 : 2005-11-14, 22:28 »
Kot potrafi czasami bawić sie nawet korkiem z butelki :slonko:
Mojemu wystarczyło tylko, że komuś spadł korek i zabawa się rozpoczyna lubił także gdy wstążką się poruszało imitując ruchy węża.
Zabawk mu nie kupywałem bo myśle, że wystarczy troche fanatazji i zabawka jest gotowa :niom:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedz #8 : 2005-11-14, 22:28 »

Naomi151

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #9 : 2005-11-20, 21:48 »
mój ma taką myszkę na sznureczku, którą lubi się bawić, lubi też gonić piłeczki (np. ping-pongowe), fajnie sobie je łapką odbija, a tak wogóle to on zawsze znajdzie sobie coś do zabawy, sznurek od kurtki, papierek itp.
Zapisane

ESIO

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #10 : 2005-11-21, 07:56 »
Aby kot miał chęci do zbawy to coś znajdzie :jupi2:
Zapisane

Karka

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #11 : 2005-11-21, 09:30 »
foliowe worki ,kartony ,chętnie tam się układa.Wchodzi do takiej siatki i siedzi.
Papier ,uwielbia się na nim kłasć albo wchodzi pod kartkę.A bawi się wszystkim co jej wpadnie :spinki,gumki ,papierki ,piłeczki ,klocki,wszystkie drobne zabawki mojej córki.
Zapisane

Kama , kicia

  • Gość
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #12 : 2006-04-18, 09:01 »
mój kotek lubi kawałki czerwonej sztywnej wstążki .
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #13 : 2006-04-18, 12:29 »
Moje koty teraz nie mogą mieć zabawek   :| przez moje psy bo im zjadają.Ale zawsze znajdą jakąś zabawke.Najbardziej lubią zgniecione papierki,patyczki do uszu(skubańce wyciągają z pojemnika),sznureczki,ogony kolegów   :) ,kuleczki itp.
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

anulka

  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedź #14 : 2012-10-24, 11:22 »
mama zawsze kupuje myszki, ktore sie nudza kici po dniu, dwoch dniach. ukochana na zawsze zabawka - sznurówka!!! ( i buty moje brata)!!! :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Zabawki twojego kota
« Odpowiedz #14 : 2012-10-24, 11:22 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.149 sekund z 29 zapytaniami.