Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do dołu

Autor Wątek: Badania DNA  (Przeczytany 16510 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #150 : 2005-07-12, 19:51 »
Rozumiem, że znasz bardzo dobrze panią Bożenę...? Czy może widziałaś ją raz czy dwa...?
Zapisane

Vizsla

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #151 : 2005-07-12, 19:55 »
Dziewczyny, zeby stwierdzac takie fakty trzeba znac doskonale obie strony, czym ja sie pochwalic nie moge, ani wlasciwie zadna osoba z tego forum. A wiekszosc z tych co na dodatek nei zna nikogo osobiscie od razu ocenia :?
Zapisane

polna_mysza

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #152 : 2005-07-12, 19:58 »
ale nie rozumiem jednej rzeczy
kupujesz następnego psa, a nie spłaciłaś poprzedniego :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Badania DNA
« Odpowiedz #152 : 2005-07-12, 19:58 »

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #153 : 2005-07-12, 23:01 »
a ja nie rozumiem czemu nie czesałaś atomica:/
Jednak wydaje mi się ze nie powinnaś oddawać Atomica jeśli masz przeprowadzić sie za rok do taty, gdzie twój pies będzie mial bardzpo dobrą opieke. Jesli oczywiście zrozumialas swój błąd. Mam nadzieje ze takiego samego losu nie podzieli twój husky. Na twoim miejscu to bym całym sercem przeprosiła hodowczynie, podziękowała za pomocą i ogolnie opieke :) Musisz szczerze porozmiawać aby wszystko wyjśnic...
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

whiper

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #154 : 2005-07-13, 10:51 »
Nie rozumiem jeszcze jednego... to Ty Marto robisz tutaj ofiare z siebie! A najbardziej poszkodowany jest pies!
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #155 : 2005-07-13, 12:01 »
A ja odnosze ze tu wszyscy naraz robią z siebie ofiarę, zapominając zupełnie o psie :roll:
Zapisane

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #156 : 2005-07-13, 12:08 »
ja osoiście troszku wiem o tej sprawie , Koira dużo mi mówiła i uważam że to jest szczyt beszczelności ...nie wiem jak można oskarżać tak pożadną hodowczynie ... znam ją osobiście , ..... szkoda mi Atomica  najbardziej no i pani Surdykowskiej która chciała pomuc dziewczynce która chciała mieć pieska a teraz ona się jej tak odwdzięcza !
« Ostatnia zmiana: 2005-07-14, 18:27 autor Fidulina »
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #157 : 2005-07-13, 12:31 »
A któż to Amorok...?

Vio, ja cały czas właśnie myślę o psie...
Zapisane

Flaś

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #158 : 2005-07-13, 12:52 »
Hodowczyni ma pełne prawo zabrać właścicielowi psa jeśli uważa to za słuszne, a w tym przypadku dodatkowo Atomic jest u Marty za póldarmo, ponieważ jej rodzina nie spłaciła rat za psa.
« Ostatnia zmiana: 2005-07-13, 13:22 autor Flaś »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Badania DNA
« Odpowiedz #158 : 2005-07-13, 12:52 »

Vizsla

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #159 : 2005-07-13, 13:05 »
Chciałam tylko przypomnieć, że niedługo nam ten temat zamkną, ponieważ od ostatniego czasu o niczym innym nie dyskutujemy, tylko o tym czy Atomic powinien zostać u Marty, czy tez powrócić do hodowli :roll:
Zapomnieliśmy chyba o jednej rzeczy... To nie my jesteśmy właścicielami Atomica i to nie my o tym decydujemy, pozwólmy może działać Marcie w tej sprawie, to jednak jej pies. Wiadommo - każdy chciałby dla psiaka jak najlepiej, ale myślę, ze Marta chce dla niego jak najlepiej i stara się to udowodnić. Skoro kocha go, wysyła na operację - o czymś to świadczy. Dajmy szansę i może osądzajmy dopiero wtedy gdy obietnicy nie dotrzyma, w co wątpię. Każdy wie co zrobiła, wydał opinię i chyab wystarczy... Choć mimo wszystko nie jestem za osądzaniem Marty czy też Pani Bożeny... Ma to sens tylko wtedy, jeśli ktoś zna obydwie te osoby... Czym osobiście ja poszczycić sie nie mogę...
Teraz liczy się tylko Atomic i jego zdrowie... Liczy się jego przyszłość!
Mam wrażenie, że FZ potrzebuje tego typu afer, bo od razu jest o czym dyskutować :?
« Ostatnia zmiana: 2005-07-13, 13:29 autor Vizsla »
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #160 : 2005-07-13, 13:14 »
Jasne, że potrzebuje, wtedy coś się dzieje... :roll: Szkoda tylko, że większość z Was w ogóle nie zna ani Marty ani hodowczyni a chce rozsądzać gdzie ma przebywać Atomic :?
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #161 : 2005-07-13, 16:14 »
A Ty znasz Martę i dlatego uważasz że Atomic powinien u niej zostać.
Tak samo ja znając panią Bożenę mogę powiedzieć, że lepiej gdyby był u niej.
Nieprawdaż?
Zapisane

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #162 : 2005-07-13, 17:14 »
Dalma ...tutaj również wypowiadają się osoby które znają panią Bożene...i to żę ty znasz Marte wcale nie musi oznaczać że nikt inny nie ma racj ! :?
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #163 : 2005-07-13, 23:39 »
Ja mówię tylko żeby nie osądzać jeśli się nie zna zainteresowanych...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #164 : 2005-07-14, 09:50 »
nie zna się wprawdzie zainteresowanych, ale zna się wersje obu stron - i jakoś wypowiedź p. BOżeny wydaje mi się bardziej prawdopodobna. I ja uważam że pies powinien wrócić do hodowczyni - ze względu na to jakie było z nim postępowanie, z tego co tu czytałam decyzja była nieprzemyślana, bo to dzieciak błagał o psa przez ileśtam tygodni - nie była to wspólna decyzja, tylko zgoda żeby wreszcie byl spokój, a takie coś to najgorsze co może być, marta nie zaprzeczyła ze hodowczyni pomagała jej w weilu rzeczach, jednak z początku pisała że od hodowczyni nie może oczekiwać żadnej pomocy - więc jak było? 
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Badania DNA
« Odpowiedz #164 : 2005-07-14, 09:50 »

Atomic

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #165 : 2005-07-14, 13:49 »
Ktoś napisał że czemu kupuje drugiego psa skoro pierwszego nie spłaciłam i była tez wypowiedz ze psa mam za pół darmo...

Hmmm skoro 100 zł mniej to już pół darmo ... to fajnie... :roll: a napisałam juz na Forum Collie ze mój tata BYŁ zapłacić ostatnią rate ale nikogo nie zastał!

A Sharpula miałam już zamówionego półtora roku temu... Jego hodowca doskolane znał i zna sytuacje i obie wersje stron ! I dobrze zna Panią Bozene !

Vio, owszem na mojej www  jest tak napisane ale chodziło o rase ! Była to decyzja pochopna! Uważasz też że znasz Panią Bozene... Co rozumiesz pod słowami znasz? To że wiesz kto to jest? To ze pare razy z nią rozmawiałaś? Ja myśle ze ludzi poznaje sie po paru latach... A nie po kliku rozmowach...

Fidulina dlaczego uwazasz ze szkoda Ci Amorica ? Przeciez napisałas ze psy u p. Bozeny mają dobrze :roll:...

Dodam, że dobrze zna mnie tylko Dalma... Vizsla nie, wiec nie wiem po co miała by mnie bronić...

Flaś... 10 razy już chyba napisałas jaka to ja jestem zła i że pies powinien wrócic do hodowli... Moze napisała bys coś nowego ? :roll: Wybacz ale nie znasz sytuacji... A swoje zdanie juz wyraziłas nie raz...

Ola14 ( chyba ) napisała że nie czesałam Atomica... To mnie naprawde rozśmieszyło... Bo widzisz Olu... Atomic czesany był! Tyle że nie tą techniką co trzeba ! Był wtedy młodziutki i nie wiedziałam jak go trzeba dokładnie czesac...

Ach! Fidulina jeszcze jedno! To że ja nie mam racji nie musi oznaczac ze Atomic powinien wrócic do hodowli! Zwróć uwage na to, jak teraz jest pielęgnowany, jak sie o niego troszczy cała rodzina ! pani Bozena nie widziała go od okołlo 2 lat wiec tez sama nie wie w jakich warunkach jest trzymany teraz.


I to jest WSZYSTKO co mam na ten temat do powiedzenia ! Miał być to topic o badaniach DNA, a nie o mnie, Atomicu i Pani Bozenie.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #166 : 2005-07-14, 16:39 »
Cytuj
To ze pare razy z nią rozmawiałaś? Ja myśle ze ludzi poznaje sie po paru latach... A nie po kliku rozmowach...

A wiec Olga Ciebie tez nie zna ;)

Cytuj
Dodam, że dobrze zna mnie tylko Dalma...

Mowisz tak, bo jest Ci to na rękę. Poza tym znamy wersje obu stron, nie musimy znac osobiscie stron zeby miec wlasne zdanie o calej sytuacji. Inaczej cala idea forum dyskusyjnego nie mialaby sensu :)
Zapisane

Dalmafreciak

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #167 : 2005-07-14, 17:05 »
Wika, ale Ty nie odpowiedziałaś na jedno pytanie - jak dobrze znasz panią Bożenę...?
A już kilka razy ktoś Ci je zadawał...

I żeby była jasność... ja nie mogę ocenić u kogo Atomic miałby lepiej jeśli znam tylko Martę. Ale mogę powiedzieć czy u niej moim zdaniem miałby dobrze. I ja uważam, że tak...
Zapisane

Atomic

  • Gość
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #168 : 2005-07-14, 17:12 »
A wiec Olga Ciebie tez nie zna ;)

Olga mnie zna ! Znamy sie juz ponad rok, duzo rozmawiałysmy na temat Atomica, i to nie raz, nie dwa ! A to że zna mnie tylko Dalma to nie wiem czy do końca jest mi to na ręke...
Zapisane

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #169 : 2005-07-14, 17:43 »
prosze o powrot do tematu glownego

Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u

Fidulina

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 744
  • Moje Kochanie :*
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #170 : 2005-07-14, 18:26 »
wiecie co ja się nie wtrancam ,a nie chodzilo mi o Amorika tylko a Atomica !

Acha ja nie wiem jak on teraz u ciebie ma , ale wiem że pani Bozenie robiłaś nieprzyjemości z tego faktu .. i wine zwalałas na nią! :|
Zapisane
"Wierność psa jest bezcennym darem, nie mniej zobowiązującym niż ludzka przyjaźń."

Forum Zwierzaki

Odp: Badania DNA
« Odpowiedz #170 : 2005-07-14, 18:26 »

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #171 : 2005-07-14, 18:39 »
Cytuj
Wika, ale Ty nie odpowiedziałaś na jedno pytanie - jak dobrze znasz panią Bożenę...?
A już kilka razy ktoś Ci je zadawał...

ktoś? :lol: :lol:

MegiN- wydaje mi sie, ze właśnie temat glowny sie rozwinął... a ze do takiej postaci.. co my mamy pisac jeszcze o dna?

Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #172 : 2005-07-14, 18:48 »
O DNA moge napisac tyle że TYLKO JEDNA osoba w europie ma uprawnienia do robienia tego, więc jeśli wciąż chcecie to zrobić to przygotujcie się do zabulenia niezłej sumki za nic - bo i tak nic przez to badanie nie zyskacie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Megi N

  • *
  • Wiadomości: 6400
Odp: Badania DNA
« Odpowiedź #173 : 2005-07-14, 21:35 »
czyli spokojnie moge zamknac temat :)
bo kto kogo i ile zna to chyba raczej nadaje sie na offa  :;p:

a kazdy i tak juz sobie wyrobil wlasne zdanie po zapaznaniu sie z roznymi wersjami zdarzen.

dalsze konwersacje prosze prowadzic na pw  :)
Zapisane
Megi i Yuka nie pozdrawiaja nikogo......... :lol:

--------------------------------------------------------------------------

nie licząc, jeszcze starszych kartonów z KS-u
Strony: 1 ... 4 5 [6]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 27 zapytaniami.