Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Łatka chora ?? :/  (Przeczytany 1055 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Łatka chora ?? :/
« : 2004-03-17, 21:40 »
niewiem co się z nią dzieje :(
dzisiejszy poranek rozpoczęła wymiotami, gdy tato ją wyprowadził, próbowała zrobić kupke, ale chyba nie zrobiła, potem masowałam jej brzuszek (podejżewam sprawy żołądkowe) i po 30 minutach wyszłam z nią na spacerek, i wtedy sie troszke załatwiła....cały dzień mnie nie było, ale była pod opieką rodziców i gdy jej stan nie poprawiał sie, poszli z nią od weta...sprawdziła temp. - w wyżeszej skali normy, zbadała jej kręgosłup, oczy, wymacała....pobrała krew na wykluczenie choroby po kleszczach...niby wszystko jest wpożądku, ale ona dalej nie za bardzo chce sie ruszać i dalej cierpi :/ jak moge jej pomóc ?
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Dalmafreciak

  • Gość
Łatka chora ?? :/
« Odpowiedź #1 : 2004-03-17, 22:37 »
Moja też tak miała wymioty, itd. trwalo to jeden dzien i potem bylo juz dobrze ;) Bedzie dobrze :D !! Jesli nic jej nie jest to spokojnie czekaj, ale jakby cos to do weta jeszcze raz! Nawet falszywych alarmow nie warto zaniedbywac, bo nie wiadomo, ze sa falszywe ;) .
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Łatka chora ?? :/
« Odpowiedź #2 : 2004-03-17, 23:01 »
mój pies też tak czasem ma, po jednym dniu jej mija i wszystko wraca do normy, życzę Tobie i Twojemu psiakowi żeby to nie było nic poważnego i trzymam kciuki :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Łatka chora ?? :/
« Odpowiedz #2 : 2004-03-17, 23:01 »

Husky13

  • Gość
Łatka chora ?? :/
« Odpowiedź #3 : 2004-03-18, 08:33 »
Idz ponownie do Wety :)   Tylko lepszego  :wink:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Łatka chora ?? :/
« Odpowiedź #4 : 2004-03-18, 13:47 »
Agnes, co sunia jadła? Czy wykastrowana? Czy chętnie gryzie zabawki? Kiedy była szczepiona?

Jest kilka możliwości - począwszy od niestrawności, przez ropomacicze (ale Łatka chyba kastrowana jest? ), zablokowanie jelita połkniętym obcym ciałem (bez operacji raczej się nie obędzie - RTG dużo daje) po choroby wirusowe, w tym nosówkę. (można zrobić testy)

Trzymam kciuki za suniaczka.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Łatka chora ?? :/
« Odpowiedź #5 : 2004-03-20, 15:18 »
Łatka jest już zdrowa i szaleje :) może chwilowa wirusówka to była....ale na szczęście już swirusek jest zdrowy :)
co do weta, mam do niego pełne zaufanie i na pewno radzi dobrze :) potrafi poświęcić nawet niewyspaną noc w trosce o zwierzaczka :) ( córa łatki jest tego przykładem :] )
tak, łatka jest wykastrowana już od ponad roku :]
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.112 sekund z 25 zapytaniami.