Ankiety i konkursy > Inne ankiety

Zdolności nadprzyrodzone.

(1/5) > >>

ona14:
Piszę artukuł o zdolnościach paranormalnych niektórych ludzi. Poszukuje więc osób którzy jako takowe mają i moga je w jakiś sposób udowodnić. Piszcie.

Lolusia666:
Zaznaczyłam "Chyba Tak", ponieważ nie jestem pewna. Umiem czasami przewidzieć bieg wydarzeń, umiem się w ciągu ułamka sekundy podnieść na duchu, oraz w pięć minut stworzyć problemy. Ale umiem coś jeszcze - jeśli myślę o tym, co było smutne i co minęło, czasami zrywa się wiatr... A tam! Głupota ;P! Ja nie mam takich zdolności jak wy, chociaż wierzę w coś takiego i przesądy. Ale takie są lolusie i do tego 666 ;).

*Natte1222:
Też jestem w stanie przewidzieć,co się zaraz stanie,i to nierzadko.

Kostka:
zaznaczyłam 'chyba tak'
czasem mam prorocze sny - ostatnio śniło mi się, ze Myszor (moja szczurzyca) pływa w morzu, a następnego dnia okazało się że muszę ją wykąpać :P
innym razem nie mogłam zasnąć i miałam okropny sen, a tej nocy powiesił się mój wujek
Kiedyś śniło mi się że moja koleżanka która miała włosy za tyłek ścieła je do ramion, gdy przyszła do szkoły okazało się że włosy ma ścięte za łopatki xD
jak byłam mała zdarzało się to częściej, a teraz to już żadkość :P

Brat się mnie pyta czy czasem mi sie nie śnią wyniki totolotka :P

Iras:
zaznaczyłam chyba tak... z udowodnieniem będzie trudniej - zdarza mi się miewać sny które się spełniają... nie zawsze są dosłowne - wręcz przecwnie, czesciej bywaja to symbole "sennikowe" moj problem polega na tym, ze sny te dotycza zawsze choroby (ciezkiej) (piekne włosy, zakrwawione, powylamywane zeby) lub smierci... 9zeby bez krwi, najczesciej ruszajace sie...)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona