Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: UE  (Przeczytany 3399 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
UE
« Odpowiedź #30 : 2004-05-03, 11:50 »
Nic nie ma za darmo :/.. Nie zagłosuje bo są plusy i minusy, ale cos mi sie wydaje ze az tak 'milusio' nie będzie..
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
UE
« Odpowiedź #31 : 2004-05-04, 13:25 »
Cytat: Skarb

To śmieszne co napisałaś :roll:  Będą w innej walucie, przeliczone ze złotego jakim cudem Ci wyszło, że 2 razy mniejsze :hmmm:


No może nie dwa razy, ale na przykład: jeżeli ktoś zarabia 1000 zł to będzie zarabiał 250 €, ale polscy politycy chcą to skrócić jeszcze bardziej więc ten człowiek może zarabiać nawet 225 €, ale możemy przeciesz niezgodzić się na euro tak jak Szwecja... Tak poza tym to UE jest :wink: :!!!:
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

kasia

  • Gość
UE
« Odpowiedź #32 : 2004-05-04, 15:34 »
mam już dość tej Unii. Na samo słowo Unia dostaję ataku wscieklizny... I pomyśleć, że czeka mnie przedmiot zwany edukacj europejską... jednak mam szanse nie skończyć tej szkoły...  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

UE
« Odpowiedz #32 : 2004-05-04, 15:34 »

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
UE
« Odpowiedź #33 : 2004-05-05, 14:06 »
mówisz jak moja siostra! :)
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Andziek

  • *
  • Wiadomości: 362
UE
« Odpowiedź #34 : 2004-05-13, 21:12 »
nie znam sie faktycznie na polityce ale glosowalam za i mam nadzieje ze ne bede zalowac swojej decyzji
Zapisane
Lepiej być w kropce niż w martwym punkcie...

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
UE
« Odpowiedź #35 : 2004-05-13, 22:36 »
Ja tez jestem jak najbardziej za teraz moge sobie bez problemu jechac do Irlandii do pracy :)
J sądze że będize lepiej. My napewno na tym skorzystamy.
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
UE
« Odpowiedź #36 : 2004-05-14, 16:09 »
Cytat: Olka_eS
nie znam sie faktycznie na polityce ale glosowalam za i mam nadzieje ze ne bede zalowac swojej decyzji


Wszyscy mają taką nadzieję...
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Ciapka

  • Gość
UE
« Odpowiedź #37 : 2004-05-14, 19:58 »
j jatesm za..bo ejsleiw rzdiz bedzie unia..a tylkeo poslak by nie była..to by ans ta unia zniszczyła...poslka prztslą by sie licyzc w europie..jkasne ze narazie bediz ciezko i tak dalej..ale gorzj by bylo jak by unie si rozrosla..nasz siasedzi wspulnata..a my...ni jestem  taka potega zeby  se sami radzic..unia jest potrzbena..
Zapisane

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
UE
« Odpowiedź #38 : 2004-05-15, 12:18 »
Eh, pisz jakoś normalnie no bo trudno cię przeczytać...

PS troszeczke głupi emblemacik!
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

Forum Zwierzaki

UE
« Odpowiedz #38 : 2004-05-15, 12:18 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
UE
« Odpowiedź #39 : 2004-05-15, 12:20 »
Ciapka, dokładnie, nie pisz szybko! pisz wolno ! forum nie zając, nie ucieknie  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

dracULA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1296
  • TaNiE wInO jEsT dObRe Bo JeSt DoBrE i TaNiE
    • WWW
UE
« Odpowiedź #40 : 2004-05-15, 12:31 »
Niekture wyrazy jestem w stanie rozczytać, ale tylko niekture...
Zapisane
T.U.S.K - Towarzystwo Ubespieczeniowe Szpitalnych Kaczek
TOKIO CIOTEL & HONGKONG MOTEL z theBillem na wokalu ;)

adee

  • Gość
UE
« Odpowiedź #41 : 2004-05-15, 14:49 »
Unia Europejska jest dla nas wielką szansą przede wszystkim rozwoju w tym także gospodarczego. Izolowanie się od zjednoczonej europy byłoby błędem. Wstąpiliśmy do UE na dość dobrych warunkach (choć mogłyby być lepsze) i trzeba przyznać, że negocjacje akcesyjne zakończyły się sukcesem Polski. Jak zawsze jest jakieś „ale”. Jak nam będzie w UE zależy w największym stopniu od nas samych a w zasadzie od ludzi, którzy będą nas w Unii reprezentowali. To oni będą w imieniu Polski bronić naszych interesów i oni będą walczyć o unijne dotacje z funduszy i oni będą walczyć o pozycję polityczną Polski itd. Jeśli będziemy na eurodeputowanych  wybierać ludzi pokroju Andrzeja Leppera to nie wróżę nam sukcesów w UE. Rozmawiać na takim poziomie jak on potrafi, można w knajpie przy piwie a nie w parlamencie europejskim w ten sposób nic się nie załatwi! Pozostaje jeszcze kwestia bałaganu w polskich urzędach, przez niekompetencję urzędników możliwe jest to, że będziemy tracić masę pieniędzy przez głupie zaniedbania i uchybienia proceduralne (wymogi unijne w sprawie przyznawania dotacji). A jeśli chodzi o ceny to faktycznie będą rosły, ale stopniowo przynajmniej tak nas zapewniają. Straty z tego tytułu rekompensowane były w innych krajach proporcjonalnym wzrostem płac. A jak będzie u nas? Znowu wszystko w naszych rękach. Ten nieszczęsny cukier nie zdrożał dlatego, że unia tak chciała, lecz dlatego, że ludzie wpadli w histerię i zaczęli go masowo wykupywać. Oki rozpisałem się, heheh :P Pozdrówki :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
UE
« Odpowiedź #42 : 2004-05-15, 14:53 »
hmmm poprawę na pewno odczuje następne pokolenie, czyli Nasze dzieci ;) teraz nie jest za super, bo niestety większość rzeczy drożeje, a płace pozostają takie same :? na dodatek czynsz za mieszkania podwyższyli o 30% (w Bełchatowie bynajmniej) :roll:

a co sądzicie o rządzie, ja bym chciała, żeby wszyscy posłowie zostali wymienieni na nowych, Polska otrzymałaby świeżą krew i może byłoby lepiej, ale gdzie tam, nikt nie chce stracić tak wspaniałej poselskiej posadki :? ehhhhhhhh
Zapisane

adee

  • Gość
UE
« Odpowiedź #43 : 2004-05-15, 14:59 »
Cytuj

hmmm poprawę na pewno odczuje następne pokolenie, czyli Nasze dzieci

Ok, zgadzam się. Tylko, że w naszym kraju zadko się myśli o tym co bedzie za kilka lat a to błąd. Efekty takiego myslenia już widać (stan gospodarki itd).

Czynsze rosły też przed wstąpieniem do unii (przynajmniej w Tychach) a teraz po prostu fakt wstapienia do UE to dobry pretekst do kolejnych podwyżek.
Zapisane

Gerda

  • Gość
UE
« Odpowiedź #44 : 2004-05-15, 15:48 »
tak dokładnie ;) teraz to jest dobry pretekst, ale Polska wyginie i będą nas archeolodzy z bogatszych państw odkopywać i mówić turystom: "Tutaj kiedyś istniało państwo polskie, ale niestety nie poradziło sobie z wejściem do UE" :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

UE
« Odpowiedz #44 : 2004-05-15, 15:48 »

ina

  • Gość
UE
« Odpowiedź #45 : 2004-05-15, 17:03 »
Dobrze, ze jesteśmy w Unii. Co do mnie, to również zgadzam się z tym, żeby "wymienili" wszystkich posłów w naszym rządzie na nowych. Ja i tak planuję w przyszłości [po studiach] wyjechać z kraju.. A może nawet na studia pojechać gdzieś?
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
UE
« Odpowiedź #46 : 2004-05-15, 17:11 »
Jestem za UE :)i dołączam się do prośby aby Ciapka pisała wolniej :)
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

ina

  • Gość
UE
« Odpowiedź #47 : 2004-05-15, 17:24 »
ooo.. właśnie zapomniaalm dopisać~! Ciapeczko pisz wolniej!
Zapisane

Yzalbe

  • Gość
UE
« Odpowiedź #48 : 2004-05-24, 19:49 »
Moim zdaniem jest więcej minusów niż plusów, więc jestem na NIE i tak też głosowałam :?
Zapisane

k_lap

  • Gość
UE
« Odpowiedź #49 : 2005-01-03, 16:39 »
Ja jestem (jak wiekszosc) za wejsciem do Unii.
Z wielu powodow... nie mamy lepszego wyjscia.
Zadne panstwo nie stracilo jeszcze na wejsciu do Unii.
Pozwoli nam to na korzystanie z wielu nowych mozliwosci.
Jest oczywiscie wiele minusow... ale coz... COS kosztem CZEGOS.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.11 sekund z 26 zapytaniami.