Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Jakim typem jesteś?  (Przeczytany 8393 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #30 : 2004-07-12, 19:20 »
Cytuj

Weronika coz za tolerancja

taa wiem  :lol: ale czy to moja wina ze tacy ludzie mi dzialaja na nerwy? np. tacy w byłej klasie... :grr:   :grr:  :grr: naszczescie nie beda ze mna w klasie w gim.  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Julia Snake

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #31 : 2004-07-12, 19:25 »
Nie jestem żadnym typem - jestem sobą ;-)
Nie za bardzo lubię hip-hop, dresy nosze wtedy, kiedy nie nosze dżinsów... :-D
Zapisane

Darke Elf K.

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #32 : 2004-07-13, 08:59 »
Wera jest najlepsza, i krtytykuje każdego. Pinky rispect ode mnie  8) .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakim typem jesteś?
« Odpowiedz #32 : 2004-07-13, 08:59 »

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #33 : 2004-07-13, 09:33 »
Taa, każdego  :roll:
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Darke Elf K.

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #34 : 2004-07-13, 10:34 »
To nie jest potrzebne wiesz mi  :lol: .
Zapisane

Zorba

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #35 : 2004-07-13, 18:28 »
A ja bym chicala tutaj cosik dodać:
te "typy" są do siebie podobne bo np skate,szerokie spodnie,bluza z kapturem,clinic,undegrand,smycz,czapka z daszkiem,rapuje,moze być dj,nie cierpi dresiarzy itd.Mogłabym wymieniać...Także to sie miesza..:) Ja tak szczerze powiem chciałabym być oczywiście skejtką :d Fajny styl mają a znajdą sie tacy ktorzy nie ćpają i palą np moj chlopak..
Do tej akiety powinny być też podpunkty takie jak:
ktoś normalny
dresiarz
maniak dżinsów
maniak spudnic itde:P :)
ja tam głosuje za skate.Raz mnie przebrali na Zielonej Szkole kolezanka zdjecie zrobiło ale coś nie wyszło:( i nie mam siebie jako skajtki ale podobno fajnie wyglądałam:P Potemwszystkei dziewczyny pozyczaly od chlopakow szerokie psodnie i w nich łazily ale faceci nie chcieli im pozyczyc tylko mi hehehe:P
Zapisane

Gerda

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #36 : 2004-07-13, 18:43 »
ja słucham trochę hh, ale praktycznie bardziej lekkiego ;) znam wielu sympatycznych skate'ów i nawet dresiarzy :wink: blokersi działają mi na nerwy zwłaszcza, że czasami bywają pod moją klatką, piją, palą i plują na klatkę, a niekiedy potrafią normalnie sikać i srać pod drzwiami od piwnic, za to powinni ich wszystkich wytłuc chyba -> to już jest szczyt wszystkiego [ale dzięki Bogu mamy już domofon na kod, więc raczej nie wejdą tak łatwo :P] - brak zajęcia :?

A poza tym klnięcie w wieku dziecięcym jest bardzo przykre [nie tylko w takim wieku, starsi też powinni nad sobą panować, mi się to zdarza, ale niezmiernie rzadko], jak się słucha tych pacholąt to normalnie płakać można, a nawet wyć, to jest tak beznadziejne, po prostu brak słów, teraz chyba taka moda :grr:

czyli nie wybrałam żadnej odpowiedzi :wink: bo nie uważam się za osobę,  z którychkolwiek "subkultur"
Zapisane

Nataila

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #37 : 2004-07-13, 22:22 »
Nie zaznaczyłam żadnej odpowiedzi. Nie uważam siebie za skate'a, blokersa czy rapera. Czasami słucham hip-hopu, ale rzadko, bo lubię inną muzykę. Chociaż hh jest rodzajem muzyki, ktory przeważał ostatnio w mojej dawnej szkole, to ja się, hmmm...."wyłamałam" ;) . Nie klnę (no, dobra, czasem mi się zdarza, ale myślę, że nie ma tu kogoś, kto nigdy nie zaklął).
Z blokersami ani raperami raczej się nie stykam, ale znam kilku skate'ów, którzy są bardzo fajnymi ludźmi. Nie można kogoś od razu skreślać, tylko dlatego, że uważa się za członka jakiejś innej subkultury.
Zapisane

golden

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #38 : 2004-07-13, 22:35 »
nie lubie szufladkowania ludzi wg stereotypow... wszyscy moi znajomi opisuja mnie "taki rocker" , ale ja tego nie lubie :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakim typem jesteś?
« Odpowiedz #38 : 2004-07-13, 22:35 »

ewa89

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #39 : 2004-07-13, 22:43 »
ee ja nie jestem zadna z tych typow, jestem wogule inna :P
Zapisane

mili

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #40 : 2004-07-13, 22:47 »
hehe ja według niektórych jestem satanem :P  również metalem i punkiem  :roll:  eh... po co tak szufladkować?
Zapisane

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #41 : 2004-07-15, 15:06 »
Hmmm.... tak to czytam i nasuwa mi się na myśl że nie tylko Weronika jest nie tolerancyjna. Zacznijmy od tego że teraz 3/4 młodzieży w wieku około 14 lat to ludz wyminieni w ankiecie a każde odstępstwa to jakas anomalia raczej tępiona przez rówiesników.

Tak w ogóle Darke skate to dla ciebie tylko ktoś kto nosi szerokie spodnie i bluze z kapturem??? wiesz bo dla mnie ktoś kto się tak ubiera i mówi że jest skatem to zwykły pozer bo co ja tez sie tak zaczne ubierac i bede skatem??
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Zimoludka

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #42 : 2004-07-15, 17:38 »
nie słucham hh, nie noszę obwisłych spodni i nie przesiaduję pod blokami czyli nie jestem zadnym z tych typów :wink:
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #43 : 2004-07-15, 17:55 »
Cytat: Agakonik

Ja chociaz slucham hip-hopu to nie jestem zadnym typem ;)

U mnie to samo :wink:
Zapisane
-

Essey

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #44 : 2004-07-17, 10:21 »
Cytuj

Pinky rispect ode mnie  .


Thx. Według mnie nie każdy sk8 czy raper musi być od razu ćpunem i złodziejem. No bez przesady. Inaczej ma się sprawa z blokersami. Zresztą są ludzie którzy mają się za blokersów a wcale nimi nie są (czyt. Darke). Jak ktoś chce to mogę to wytłumaczyć. Po prostu wystarczy wziąć to na logikę. Są ludzie którzy się wychwalają że są blokersami, a tak naprawdę nimi nie są, tylko się chwalą. Przecież gdyby Darke był prawdziwym blokersem to nie ruszył by forum o ZWIERZAKACH, tylko jakąś inną tematykę. Żucałby ciągle przekleństwami i nas wyzywał od najgorszych, bo tacy są blokersi :roll: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakim typem jesteś?
« Odpowiedz #44 : 2004-07-17, 10:21 »

vespa

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #45 : 2004-07-17, 15:23 »
ani sk8 ani raper ani blokers. nie szufladkuję się :wink:
Zapisane

kraksa

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #46 : 2004-07-18, 00:50 »
Cytuj

Wiesz, głównie chodziło mi o chłopaków, bo chłopak skate, dresiarz = debil


z tym sie nie zgodze. Miałąm kolege w klasie który o dziewczynach ogółem mówił suki. To nie było miłe - uwierzcie mi. A co do tego że ktoś ma styl i się go trzyma ,a nie jest zmienny jak chorągiewka na wietrze to i dobrze. Weroniko, nie wiem czy ci by było miło gdyby ktoś ci powiedział ,że np. ci którzy przyjaźnią się z jakąśtam dziewczyną są debilami ,a ty akurat byś była jej najlepszą przyjaciółką. Ja osobiście znam wielu chłopaków zarówno skate-ów jak i dresów i nigdy o żadnym z nich nie ośmieliłąbym się powiedzieć że są debilami!!!
Zapisane

Essey

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #47 : 2004-07-18, 15:43 »
Cytuj

Miałąm kolege w klasie który o dziewczynach ogółem mówił suki


Ja też i nie umiem na niego powiedzieć ,,kolega''
Zapisane

Kira

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #48 : 2004-07-24, 15:19 »
:) słucham hiphopu ale ubieram sie normalnie jak zwykły czlowiek i nic z tych rzeczy :wink:
Zapisane

Shadow_evelyn

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #49 : 2004-07-24, 16:31 »
Ja ubieram się w to co mi się podoba... w sumie nie jestem żadnym z wymienionych typów :lol: . Jestem poprostu JA, ale nie ma takiej opcji ;)
Cytuj

po co tak szufladkować?

dokładnie :wink:
Cytuj

Cytat:

Miałąm kolege w klasie który o dziewczynach ogółem mówił suki



Ja też i nie umiem na niego powiedzieć ,,kolega''

Miejmy nadzieje że z tego wyrośnie :P . Smarkacz gdzieś usłyszał i się mu spodobało...
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #50 : 2004-07-24, 16:38 »
ja slucham hh, ale nie ubieram sie specyficznie do jakiejs subkultury czy cos. poprostu- jestem soba.  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakim typem jesteś?
« Odpowiedz #50 : 2004-07-24, 16:38 »

ina

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #51 : 2004-07-24, 19:50 »
Cytat: *Weronika*


Nienawidze skejtów, dresów, itp ludzi  :roll: a ty do nich należysz  :roll: ech..


sorry, Wera znasz jakiegoś skate'a ?

a w ogóle to koleś który jest skate'em niekoniecznie nosi obwisłe spodnie, tylko jeździ na decku... :/ widać, ze sie znacie :/
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #52 : 2004-07-24, 21:04 »
ja słucham rocka i też nie jestem żadnym, z wymienionych typów.
Zapisane

Essey

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #53 : 2004-07-28, 17:51 »
Raperzy prowadzą. Chociaż mnie to ostatnio troszkę zaczyna nudzić. Hip hopu dalej słucham ale nie piszę już tyle co kiedyś.
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #54 : 2004-07-29, 11:25 »
Nie zaliczam się do żadnego z tych typów, ale wg niektórych powinnam być dresiarzem, bo mam AST.  :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

ina

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #55 : 2004-07-29, 12:06 »
hehe to tak jak ja jestem metalem, bo slcuham nirvany i noszse rzezmyki
Zapisane

Misty.K

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #56 : 2004-07-29, 13:57 »
Ja jestem skate, ale ni9e za wszelką cenę! Mam swój własny styl i się tewgo trzymam. Do szkoły chodzę zazwyczaj na skejciarsko, no, chyba, że jest jakaś akademia, czy coś takiego, więc wtedy się ubieram na "galowo". Po domu chodzę w luźnych rzeczach i, jeśli nie spodziewam się jakiś gości, to nie przywiązuję zanadto wagi do ciuchów. Aktualnie (wakacje) chodzę w różnych rzeczach. Lubię spódnice i szorty, a styl skate zostawiam w szafie, bo wątbie, abym się dobrze czyła w 25 stopniowym upale w długich worach i bluzie!!
;)
Zapisane

Essey

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #57 : 2004-07-29, 13:59 »
Skatem jesteś jeśli jeździsz na desce. Jeździsz :roll: ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakim typem jesteś?
« Odpowiedz #57 : 2004-07-29, 13:59 »

ina

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #58 : 2004-07-29, 14:27 »
no właśnie... :/ bo naprawde skate'em niekoniecznie musi byc osoba słuchająca hh i ubierająca sie w luźne ciuchy
Zapisane

pola

  • Gość
Jakim typem jesteś?
« Odpowiedź #59 : 2004-07-29, 18:52 »
nie zaznaczyłam nic ,chociaż słucham hh ,zadaję sie z ludźmi którzy jeżdzą na decku ale sama jeżdze wyczynowo na rolkach ,uwielbiam kulturę skate'ów -sama nią żyję i dobrze mi z tym oraz zadaję się z blokersami :roll: co wy macie do blokersów ? tych których ja znam to bardzo wykształceni ludzie z własnymi poglądami na życie których nie uszanowali pozostali. wcale nie robią żadnych rozrób i nie zabijają nikogo ,nie kradną i nie niszczą własności innych. siedzą obok bloku ,owszem piją ,ćpają ,ale nie robią krzywdy innym ! ktoś oglądał taki film "blokersi" ? zapraszam do oglądania ,może niektórzy przestaną oceniać ludzi po pozorach :?

tak apropo -kim jest raper ? ... osoba słuchająca hh czy osoba nagrywająca rap i istniejąca na scenie hip hopowej w jakiś tam sposób ?? wg.mnie to drugie. czy ktoś tu nagrywa rap że tyle osób to zaznaczyło ?  :roll:

aaha co do skate'ów -po pierwsze trzeba czuć to co sie robi. równie dobrze możesz sobie jeździć na decku ,ot tak. i co ? stajesz się skate'm ? wcale nie :roll: trzeba czuć to sercem i wiedzieć do czego sie dąży . szczerze mówiąc skate'a słuchającego muzyki poważnej albo rocka nie spotkałam :hmmm: większość słucha hh z tego co wiem ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 27 zapytaniami.