Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: różnica wieku  (Przeczytany 8194 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #30 : 2006-01-03, 16:24 »
awangarda.......no róznica to jest.. bo ani ze mnie chłopak ani z niego dziewczyna... :lol:
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #31 : 2006-01-29, 22:26 »
Jesli się kochają to różnica wieku się dla nich nie liczy.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Jaśka

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #32 : 2006-02-17, 08:02 »
"raczej nie" , racZej bo bez przesady np. roznica 30/40 lat heh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: różnica wieku
« Odpowiedz #32 : 2006-02-17, 08:02 »

Amstaffka

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #33 : 2006-02-18, 12:44 »
zaznaczylam nie.Jednak mysle ze nie wiecej niż 15 lat roznicy,przy czym zakladam ze mlodsza osoba ma przynajmniej 17 lat.wieksza roznica to dla mnie podchodzi pod zboczenie...
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #34 : 2006-02-18, 14:41 »
Suuuuper... ilu szkodliwych zboczeńców chodzi po świecie... :roll:
Zapisane

Amstaffka

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #35 : 2006-02-18, 14:44 »
myszka nie od razu az tak,poprostu dla mnie jesli 50 letni facet zyje z 20 letnia dziewczyna to jest to obzydliwe,w dodatku jesli ma corke w zblizonym wieku.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #36 : 2006-02-18, 19:53 »
Do 3 lat norma. MAX 5. MAX!
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #37 : 2006-02-18, 21:56 »
Jak to dobrze, że prawo nie próbuje narzucać takich rzeczy... a swoją drogą, to ciekawe, jakie emocje budzi coś, co zasadniczo nikogo nie powinno obchodzić poza parą zainteresowaną... Zboczenie... :roll:
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #38 : 2006-02-20, 15:43 »
Cytuj
myszka nie od razu az tak,poprostu dla mnie jesli 50 letni facet zyje z 20 letnia dziewczyna to jest to obzydliwe,w dodatku jesli ma corke w zblizonym wieku.
hmmm jesli o siebie dba, zyje na wysokich obrotach - to nie ma nic wspanialszego dla dziewczyny w tym wieku, czasami starsi mezczyzni maja wiecej energii niz mlodziaki, dziewczyna ma zapewnione bezpieczenstwo, kusi takze to, ze majac mloda partnerke nie bedzie skory do zdrady.. - dla mnie nic obrzydliwego, nie rozumiem jak mozna czepiac sie, jezeli ludzie sie kochaja, nikt nie powinien ich wyszydzac ani stawac na przeszkodzie. A jesli chodzi o corke, czasem lepiej byc "macocha" rowiesniczki niz budowac wiezi z malenkim dzieckiem...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: różnica wieku
« Odpowiedz #38 : 2006-02-20, 15:43 »

myszka

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #39 : 2006-02-20, 20:04 »
Zgadzam się, Gerda :)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #40 : 2006-02-21, 09:00 »
a jesli chodzi o seks - nie oszukujmy sie to bardzo wazna sprawa, taki partner bedzie wrecz idealny dla dziewczyny wchodzacej w te intymna czesc swojego zycia, starszy mezczyzna nie bedzie myslal tylko o sprawieniu sobie przyjemnosci, dluga gra wstepna, dlugi stosunek - extra, gosc zna swoje cialo i swoje reakcje, potrafi nad soba zapanowac dostarczajac kosmicznej rozkoszy kobiecie, pozniej (za ok 10 lat) wszystko bedzie zalezalo od temperamentu kobiety..

dziecko - nastepna wazna kwestia, z mezczyzna, ktory ma dorosle dzieci zazwyczaj dohodzi sie do kompromisu, jesli bedzie chcial miec nastepne to zwykle bedzie to "jeden osobnik" - nie mozna liczyc na wiecej - mozna to zrozumiec - w koncu ktos tu musi byc odpowiedzialny, musi zadbac finansowo i pomagac swoim dzieciom z poprzedniego zwiazku,  a takze, jesli para zdecyduje sie na kolejne - wszystko musi byc poukladane, zorganizowane, dopiete na ostatni guzik..

kolejna kwestia trudna do przelkniecia to rodzice dziewczyny - zazwyczaj maja ogromny problem z zaakceptowaniem ziecia - rownolatka - ale tutaj to juz indywidualna sprawa

nastepna - gosc jest bogaty - oczywiscie dla innnych "wszystko bedzie jasne" - dziewczyna jest pazerna na pieniadze.. - tego nawet nie bede komentowac, bo jest to chore myslenie... zazwyczaj to nie dziewczyny wybieraja takich mezczyzn, ale oni je, wiec co tu mozna wiecej dodac, spoleczenstwo w tym temacie jest straaaaaaasznie zacofane..

jedynym minusem jest wiek mezczyzny - moze szybciej umrzec - choc nie jest powiedziane czy nasz facet "rowiesnik" nie zginalby w jakims wypadku itp - nikt nie zna swojej przyszlosci..

generalnie starszy mezczyzna moze byc swietnym nauczycielem zycia, doskonalym kochankiem, przyjacielem, jesli sie tylko kochamy - nie jest to nic okrutnego, przeciez takie pary nie rania tym innych, chyba ze chodzi tu o zazdrosc, ktorej nigdzie nie brakuje...

Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #41 : 2006-02-24, 10:54 »
Tja ale napisałyście o mężczyźnie 50 a potem jescze doda.łaś mu 10 lat...wspaniały kochanek w tym wieku??? :lol:
Kłopoty z kręgosłupem, kolanami, prostatą, brak erekcji i kondycji...i takie tam inne...o których nie wspomnę ;)

A nie słyszę wypowiedzi na układ odwrotny. Kobieta starsza o 20 lat?
Choć spotkałam się już kiedys z ogromnym zgorszeniem wśród studentów gdy wykładowczyni 40letnia zaczęła "chodzic" z ich kolegą z roku, który miał  23 lata.
Jakie jest wasze zdanie na temat starszej sporo partnerki?
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #42 : 2006-02-24, 16:52 »
30  lat różnicy jakoś nie bardzo mnie przekonuje, chociaż Gerda bardzo fajnie to wszystko przedstawiła. Może dlatego, ze nie znam żadnego 50 latka, który zwróciłby moją uwagę. Jednak 20 lat różnicy już dużo łatwiej mi zrozumiec, moze dlatego, ze znam pewnego bardzo atrakcyjnego faceta ok 20 lat starszego odemnie, z bardzo seksowną łysinką. :lol:
chociaż tak naprawdę to najlepiej czułabym się z osobnikiem mniej wiecej w moim wieku. :wink:
« Ostatnia zmiana: 2006-02-24, 16:58 autor kkaassiiaa »
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Gerda

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #43 : 2006-02-24, 18:04 »
Cytuj
Tja ale napisałyście o mężczyźnie 50 a potem jescze doda.łaś mu 10 lat...wspaniały kochanek w tym wieku??? :lol:
Kłopoty z kręgosłupem, kolanami, prostatą, brak erekcji i kondycji...i takie tam inne...o których nie wspomnę ;)
przeczytaj dokladniej mojego jeszcze wczesniejszego posta - "jesli dba o siebie" to wcale nie musi miec az taaaaaaaakich problemow, przeciez jest wiele sposobow na udany seks. zreszta nie kazda kobieta ma ochote na seks 7 dni w tygodniu po kilka razy dziennie, teraz nawet mlode pary uprawiaja seks 1-2 no gora 3 razy w tygodniu. Dojrzaly facet bedzie wszystko celebrowal, fakt faktem nie bedzie sie kochal dzien po dniu ani kilka razy dziennie, ale moze sprawic wiele rozkoszy, np seksem oralnym, nie wszystko musi sie zakonczyc "wprowadzeniem czlonka do pochwy" ;) juz On wie, czego mloda kobieta potrzebuje, ma doswiadczenie, niejedno przezyl :P

jesli chodzi o odwrotny uklad hmmm - nie mam zdania - a raczej sprzeczne mysli

kkaassiiaa -> na co czekasz bierz sie za Niego :)

pozdrawiam
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #44 : 2006-02-26, 12:56 »
A wiesz, Nefra, że wiek niekoniecznie świadczy o temperamencie? Możesz mieć młodego faceta, który od sexu woli telewizję, i starszego, który wręcz odwrotnie... Koleżanka miała męża starszego o 20 lat, który był tak "zadziorny", że oprócz niej miał jeszcze, jak to określał, "dziewczynę". Nawet dziecko im się przytrafiło. W sumie miał...dziesięcioro dzieci, w tym siedmioro z pierwszą żoną. Zresztą każdy związek jest inny, inne są potrzeby ludzi i każdy powinien sam decydować, z kim mu dobrze. A otoczeniu nic do tego. Ja uznaję jedynie wyższość związków udanych nad nieudanymi, a o szczegóły mniejsza. Nieważne, kto i o ile starszy, ważne, co ludzi łączy.   
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: różnica wieku
« Odpowiedz #44 : 2006-02-26, 12:56 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #45 : 2006-03-11, 21:19 »
kkaassiiaa -> na co czekasz bierz sie za Niego :)
:lol: Greda, dawno nikt mnie tak nie rozśmieszył, ale to dobrze, bo ostatnio mam doła. :wink:
Ten facet owszem, podoba mi się, ale to wszystko. Zreszta on raczej na pewno nie byłby zainteresowany, a niedawno poznałam jego syna. Ciekawe czy poznam żone. :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Gerda

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #46 : 2006-03-12, 19:44 »
Cytuj
Greda, dawno nikt mnie tak nie rozśmieszył, ale to dobrze, bo ostatnio mam doła.
sluze pomoca - zawsze i wszedzie :lol: ;) nie martw sie, moze rozwodnik?  ;p
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #47 : 2006-03-14, 20:44 »
Gerda, próbuję sobie wyobraxić mine moich rodzicó widząc mnie z facetem w ich wieku (no, może z troche młodszm). Na pewno byliby bardzo zadowoleni :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Gerda

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #48 : 2006-03-14, 20:50 »
ojjj moi tez, ale coz beda mieli pecha  :| :D pozdrawiam
Zapisane

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #49 : 2006-03-15, 19:25 »
Czyli twoi rodzice niedługo poznają kogoś takiego? :roll:
No to GRATULUJE :D
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Gerda

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #50 : 2006-03-15, 21:18 »
wiesz hmmm przedstawiac raczej nie bede :P :lol:

a jak cos to po slubie dopiero ;p

ale najpierw zeby przedstawiac, trzeba kogos takiego najpierw miec... poki co mnie nie dotyczy
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: różnica wieku
« Odpowiedz #50 : 2006-03-15, 21:18 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #51 : 2006-03-24, 21:11 »
Garda, stało się tak jak przewidziałam - poznałam jego żonę, tzn. nie wiem czy to zona, ale są razem. Zreszta tą kobietę znam od dawna, tylko nie wiedziałam o nich :lol:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Gerda

  • Gość
Odp: różnica wieku
« Odpowiedź #52 : 2006-03-24, 21:18 »
a widzisz jednak :P poczekaj, moze do siebie nie pasuja i zwiazek sie rozpadnie (oczywiscie niczego zlego nie zycze)  ;p czasami cierpliwosc bardzo poplaca :lol: :P

nie no na powaznie - no coz nie mozna miec wszystkiego, nawet sexy lysolka :D

pozdrawiam
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 26 zapytaniami.