Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Interentowa miłość  (Przeczytany 4147 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Interentowa miłość
« : 2003-07-18, 15:59 »
Ciekawa jestem jak to z wami jest..wierzycie czy nie  :?:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Gerda

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #1 : 2003-07-18, 16:29 »
jest możliwa, ale taka prawdziwa zdarza się dość rzadko, chociaż moja koleżanka poznała kolesia przez internet i są parą od 4/5 miesięcy chyba  ;) (nie wiem ile dokładnie czy 4 czy 5 miechów)
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Interentowa miłość
« Odpowiedź #2 : 2003-07-18, 19:16 »
Wierzę w internetową miłość. Uważam, że miłość nie zna granic. Zakochać można się wszędzie i w każdej sytuacji może nas spotkać miłość.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

Forum Zwierzaki

Interentowa miłość
« Odpowiedz #2 : 2003-07-18, 19:16 »

Sword

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #3 : 2003-07-18, 19:36 »
Cytuj
Wiecie co? Ja mam gdzieś te wszystkie e-lovy! Co to za przyjemność mieć e-dziewczynę, i tak jej nie widzisz, nie wiesz czy ta, którą poznałeś nie jest czasem 40-letnim zboczeńcem. Nie można wyjść z nią do kina, na spacerek po parku. Ja osobiście bym czegoś takiego nie akceptował
Cytat ze strony www.nastolatek.prv.pl

Ja się całkowicie zgadzam z tym cytatem. Pamietaj, ze możesz zakochać sie w kimś kto naprawde nie jest tym kim myślisz...
Zapisane

kareena

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #4 : 2003-07-19, 05:53 »
Ale tu chodzi o miłość bez oglądania drugiej osoby? to nie ma sensu raczej ;) ale na pewno dzięki netowi można kogoś poznać i spotkać się. ;)
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #5 : 2003-07-19, 11:07 »
Nie bardzo mam na ten temat zdanie. Z jednej strony taka miłość jest możliwa, ale z drugiej jest jednak trudno wiedzieć, czy ten ktoś, to ta osoba, czy może podaje się za inną...
Zapisane

Kathrin

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #6 : 2003-07-19, 12:14 »
Ja poznałam mojego męża właśnie przez internet. W dwa miesiące po takim poznawaniu się spotkaliśmy się "na żywo" i jak widać coś między nami zaskoczyło. Teraz jesteśmy już małżeństwem i sami nieraz śmiejemy się z tego, jak się poznaliśmy  :)

No i również jeden z moich znajomych poznał w internecie swoją miłość i po roku pobrali się oraz stanowią bardzo sympatyczną i zakochaną parę.

Niestety wielokrotnie zdarza się, iż osoby, z którymi można nawiązać kontakt przez internet, opowiadają stek kłamstwi czasami trudno jest dojść do prawdy. Jednak czy prędzej czy później, zawsze zaczynają się motać w swoich opowościech, dlatego tak dobrze jest zawsze o wiele rzeczy się pytać.
Zapisane

sylwka_garfisia

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #7 : 2003-07-19, 12:39 »
Nie mam zabardzo zdania na ten temat...Moja siostra miała 2 chlopaków z neta ale tylko była z nimi miesiac bo pozniej zobaczyła jacy sa naprawde!Teraz ma 3 i bardzo dobrze im sie układa sa juz  4 czy 5 miesiac razem no i jest super i zapowiada sie na jeszcze lepiej :) Chociaz chłopak pozadny :D hyhy
A tak pozatym sama spotkałam sie z dzwieczyna z mojego miasta przez netka dzieki blogom i bardzo fajnie sie nam gada i wogole!Własnie wczoraj u niej byłam!Chodzi mi o Juhe z tego forum :)
Zapisane

Doris

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #8 : 2003-07-19, 22:17 »
ja nie wierzę w taką miłość, ale czasami się taka zdarza :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Interentowa miłość
« Odpowiedz #8 : 2003-07-19, 22:17 »

zyraffka

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #9 : 2003-07-21, 20:55 »
Sama bylam zakochana przez neta, to trwalo ze 2 miechy, ale po tym czasie chlopak nagle zamilkl... nic, głucho, zero odpowiedzi... i tak do tej pory...
Zapisane

harpia

  • *
  • Wiadomości: 2480
    • WWW
Interentowa miłość
« Odpowiedź #10 : 2003-07-22, 16:32 »
Może nie jestem pewna miłości przez neta ale dla mnie to rodzaj przywiązania, sama mam taką dusze do wyrzalenia sie ale niewiem czy można nazwać to miłością, często rozmawiamy o tym ale jak narazie jesteśmy bardzo dobrymi przyjaciółmi, niestety dzieli nas duża odległość bo ja Polska a on Australia :(  
p.s ale pisał że na następne wakacje przyjedzie albo przyśle mi bilet ;)
Zapisane

Gerda

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #11 : 2003-07-22, 18:31 »
Cytat: Gerda
jest możliwa, ale taka prawdziwa zdarza się dość rzadko, chociaż moja koleżanka poznała kolesia przez internet i są parą od 4/5 miesięcy chyba  ;) (nie wiem ile dokładnie czy 4 czy 5 miechów)

właśnie w piątek się rozstali  :roll:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Interentowa miłość
« Odpowiedź #12 : 2003-07-25, 13:50 »
Ja tam wierze :P.. Chociaz nie mam, ale mam dwooch fajnych kolegow przynajmniej, i to z jednym dzieli nas tylko jeden budynek, a wczesniej sie nie znalismy :P.. Ale o wiele bardziej wole znac kogos przez internet jak go widzialam na oczy i wiem ze nie jest "40 letnim zboczeńcem" :D
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Interentowa miłość
« Odpowiedź #13 : 2003-07-25, 14:13 »
Ja nie wierzę w taką miłość... są ludzie, którzy mówią o sobie to, co chcą mówić, mogą oszukiwać
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Kiekusek

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #14 : 2003-07-25, 18:10 »
Moj obecny chłopak z ktorym jestem juz od roku dał sie złowic przez internet przez zupełny przypadek ale jednak cos z tego wyszło wiec to chyba mozliwe hi hi
Zapisane

Forum Zwierzaki

Interentowa miłość
« Odpowiedz #14 : 2003-07-25, 18:10 »

Ishara

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #15 : 2003-08-24, 13:50 »
Tak, ale uważam, że żeby naprawdę się zakochać trzeba chociażby na zdjęciu zobaczyć drugą osobę. Uważam, że nawet tak jest czasem lepiej bo nie kierujemy się tym jak druga osoba wygląda tak bardzo jak w prawdziwym nie netowym życiu.
Zapisane

iwa

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #16 : 2004-03-13, 18:52 »
temat na czasie.dziewczyna siedzi przed kompem i chce poznać miłość swojego życia,a po drugiej stronie stary facet napalony :o na empiku jest taki fajowy plakat :wink: ale wydaje mi się,że czasami można poznać swoją "miłość" w necie.nawet duże szanse na to są,bo po swoimm gg widzę,ilu chłopaków zagaduje do mnie z mojego miasta.ale za późno ;)
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #17 : 2004-03-13, 21:05 »
Nie. Uwazam, ze nie mozna sie zakochac przez internet. Co innego-poznac przez internet, umowic w realu i wtedy zakochac-to owszem.
Zapisane

kraksa

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #18 : 2004-03-14, 09:49 »
Ja osobiście nie wierze chociaż że znam małżeńśtwo które się tak właśnie poznało... :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Interentowa miłość
« Odpowiedź #19 : 2004-03-14, 10:09 »
Można poznać kogoś przez internet, ale nie można się zakochać od samego postowania :roll:  Przecież miłość też nie rodzi się od razu, tylko jak się kogoś pozna, zobaczy jego zachowania i reakcje w różnych sytuacjach, ja na przykład żeby w ogóle coś się zaczęło potrzebuję tej "chemii" która sprawia, że ktoś mnie w nieodgadniony spos ób pociąga. Z tego też powodu, rzadko podoba mi się jakikolwiek facet, nawet jeśli ogólnie uznawany jest za przystojniaka to mnie zwykle nie kręci. Uważam, że takiego przyciągania nie można poczuć przez internet, zresztą osoba którą sobie wyobrażamy podczas postowania, może zupełnie nie spełnić naszych wyobrażeń.
Zapisane

Zwierzaczek

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #20 : 2004-03-19, 14:24 »
Jeśli chodzi o to oczym myślę to TAK, bo poznałam przez internet pewnego chłopaka i po pewnym czasie się spotkaliśmy, on się we mnie bujnął, ja w nim nie, więc chyba coś w tym jest... w tej miłości internetowej.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Interentowa miłość
« Odpowiedz #20 : 2004-03-19, 14:24 »

magia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 853
Interentowa miłość
« Odpowiedź #21 : 2004-03-19, 15:21 »
Ja też mojego chłopaka poznałam przez internet i jestesmy ze soba rok
Zapisane
sorki za błędy...
www.gangolsena.za.pl

Trinity...

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #22 : 2004-03-19, 16:49 »
no nie wiem, nie wiem.... to wszystko zależy od tych dwóch osób....wiecie, że jest wielu zboczeńców i ludzi którzy nie mówią prawdy, więc nie wiem czy prawdziwa miłość przez neta jest możliwa
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Interentowa miłość
« Odpowiedź #23 : 2004-03-19, 17:50 »
Trudno powiedzieć, ale ja w taką miłość po prostu nie wierzę. Raczej dziwnie jest zakochać się w słowach wypisywanych przez tą osobę, co innego gdy się z nią  spotka i porozmawia w 'realu'. Ale tu też czekają puapki, bo nie zawsze jest to ta osoba za która się podawała  :?
Zapisane

Kira

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #24 : 2004-03-21, 02:12 »
Nie
Zapisane

Asia Evenstar

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #25 : 2004-03-22, 20:30 »
raczej nie wierzę... W każdym bądź razie wolałabym żeby mi się to nie przytrafiło. Wolę poznawać i obserwować ludzi w realu.... jak się naprawde  zachowują wobec innych, jak reagują na różne sytuacje... przez internet nie można tego zobaczyć.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #26 : 2004-03-22, 20:33 »
ee mozna sie poznac ..ale potme tzreb sie sptkac..interenst moze polopacyz bo tam sie poznajesz w jakis spoub ale zeby tak jakos to nie..trz na realu..
Zapisane

pola

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #27 : 2004-03-22, 21:26 »
ja wierzę w prawdziwą internetową przyjaźń to chyba wierzę w miłość nie ?? :P:P
nie wiem ........ wiem że oprócz literek trza sie spotkać ..... to napewniaka :wink: a jeśli wszystko będzie tak jak sobie wszyscy wyobrażali no to to już nie jest internetowa miłość /przyjażń tylko prawdziwa miłosć/przyjaźń :;d: :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Interentowa miłość
« Odpowiedz #27 : 2004-03-22, 21:26 »

Aagata

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #28 : 2004-03-23, 16:58 »
Wierzę w internetową miłość i tak jak Pola przyjaźń, ale nie można równiez zapominać o zdrowym rozsądku;)
Zapisane

pola

  • Gość
Interentowa miłość
« Odpowiedź #29 : 2004-03-23, 19:04 »
Cytat: aagata

ale nie można równiez zapominać o zdrowym rozsądku;)
zapomniałam tego dopisać :P
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 28 zapytaniami.