Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Co myślicie o ciucheksach?  (Przeczytany 58646 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sal

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« : 2004-02-09, 10:09 »
Kupujecie w nich cokolwiek, czy omijacie szerokim łukiem?

Ja przynam, że uwielbiam jeden sklep na moim dawnym osiedlu, w którym znam dziewczyny i gdzie kupuję rewelacyjnie rzeczy za grosze. Ponieważ dużo dziergam, tam się zaopatruje w cudne włóczki. Właściwie nie kupuję ciuchów w sklepach, bo nigdy nie chciałam wyglądać jak cała ulica. Ciuchy albo daję do szycia, albo robię sama, albo kupuję w ciucheksie.
Cos takiego jak podążanie za modą jest mi obce. Cenię swój styl.

Ostatnio kupiłam za 25 zł cudny zimowy płaszcz, do kolan, o fasonie pensjonarskim, lekko rozszerzany z kaszmiru, z małym futrzanym kołnierzykiem.  :wink:
Zapisane

Ash

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #1 : 2004-02-09, 11:35 »
Jestem za  :wink: znaczna czesc ciuchow nabylam w szmateksach. Czesto znajduje tam istne skarby: oryginalne, w idealnym stanie i tanie  :wink:  W dodatku mam tescioweczke, ktorej namietnosc do szmateksow jest wieksza od mojej i ktora obdarzona jest dobrym gustem - ile wspanialych ciuszkow od niej dostalam z tego zrodla  :D
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #2 : 2004-02-09, 12:00 »
Heh ja wogóle nie lubię chodzić po sklepach z ciuchami. Ale za to uwielbiam "zwiedzać" zoologiki :)

A w szmateksach dobre jest właśnie to że rzeczy są zwykle niepowtazalne.
ja znam dużo osób które ubierają się w tych sklepach i naprawdę dobrze wyglądają. A są i takie które wyglądają poprostu jak lumpy. Wszystko zależy od gustu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #2 : 2004-02-09, 12:00 »

Sal

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #3 : 2004-02-09, 12:27 »
Najpiękniejsze tkaniny kupiłam w ciucheksie. Mam super krawcową, która wyczarowuje z tego cuda (albo przerabia z za dużych rozmiarów).
Szkoda, że ani moja mama, ani teściowa nie szyją... :roll:

Nie patrzę w ogóle na metki, choć zdarzyło mi się kupić piekne rzeczy niezłych firm.
Zapisane

kareena

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #4 : 2004-02-09, 14:25 »
kiedys se tam kupilam fajne fioletowe spodnie ;)  jestem za takimi sklepami  :wink:
Zapisane

Ash

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #5 : 2004-02-09, 14:50 »
Najlepszy taki sklep jest w Toruniu - ciuchow multum w wielosalowym sklepie, w dobrym stanie, TANIE... tylko dlaczego to Torun, a nie Poznan? ...tam kupilam sobie rewelacyjna dluga spodnice na obrone mgrki: czarna, prosta, dopasowana do ciala, z rozpierdakiem pojednej stronie  :D za 5 zeta! Oraz sliczna szara koszulke CK! JA CHCE DO TORUNIA :!!!:
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #6 : 2004-02-09, 14:57 »
hmmm cco prawda nie ubieram sie tam ale kiedys kupilam sobie tam bluzeczke ale jestem za !!! Kiedys zakochalm sie w maskotce na wsytawie i odrazu wpadlam hehe i kupiłam :)
Zapisane
To piekło nie raj :)

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #7 : 2004-02-09, 16:49 »
hm..moja ciocia kiedys wykryla super ciuchex i latala tam z moja mama co tydzien, a ja sobie tam wybieralam zabawke, mam stamtad m.in. pluszowego krolika i slodkiego konika pony ;] na moim osiedlu jet jeden taki sklep, ja nie wpadam tam za czesto, za to moja mama od czasu do czasu wygrzebuje stamtad fajne rzeczy za grosze :)
Zapisane

Lalaith

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #8 : 2004-02-09, 19:13 »
Witam! Ja uważam, że w ciucholandii [ ;) ] można znaleźć wiele ciekawych, oryginalnych ciuchów :) Czasem tam wpadam i nie uważam, aby był to powód do wstydu.. Mi się takie ciuchy podobają..  :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #8 : 2004-02-09, 19:13 »

Wiedźma

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #9 : 2004-02-09, 20:10 »
Mozna w takich sklepach znalezc tanie bryczesy, wiec jestem za  :wink:  No i tak jak piszecie-da sie upolowac cos ciekawego, choc akurat jeszcze nic w takim sklepie nie kupilam, bo nie zagladam tam-z lenistwa, bo nie mam blisko domu  :roll:
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #10 : 2004-02-09, 20:15 »
Eee.. ja nigdy w takim sklepie nic nie kupilam ,ale wiem ze sa tam nieraz fajne rzeczy i nie mam nic przeciwko szmateksom ;)
Zapisane

awangarda

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #11 : 2004-02-09, 20:45 »
ja tam ubran dla siebie niekupuje ale chodze i szukam bryczesow czy innych rzeczy do koni i kupuje wszystko co jest a pozniej albo zostawiam albo sprzedaje dalej.... oplacalne to jest... ostatnio kupilam za 8 zl. bryczesy warte 500 heh:P ale byly za duze i spzedalam za 280 zeta....
Zapisane

hexe

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #12 : 2004-02-09, 21:04 »
uwielbiam takie sklepy :)
mozna tam sobie upolowac niezle wdzianko po niskiej cenie :wink:
szczegolnie kupuje tam skory!
Zapisane

Gerda

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #13 : 2004-02-09, 21:10 »
Moja ciotka kupuje tzw "odzież zachodnią" ale nie powiem, niektóre nawet fajne ciuchy. Ja nie chodzę do tych sklepów, moja mama w sumie też nie ;)
Zapisane

iwa

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #14 : 2004-02-10, 08:01 »
a ja lubię takie sklepiki.tylko jak to iwa zawsze wróci z siatami,a potem nie wiadomo,co nosić ;) ale często znajdę jakiś naprawdę fajowy ciuszek.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #14 : 2004-02-10, 08:01 »

Sal

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #15 : 2004-02-10, 08:15 »
Cytat: awangarda
ja tam ubran dla siebie niekupuje ale chodze i szukam bryczesow czy innych rzeczy do koni i kupuje wszystko co jest a pozniej albo zostawiam albo sprzedaje dalej.... oplacalne to jest... ostatnio kupilam za 8 zl. bryczesy warte 500 heh:P ale byly za duze i spzedalam za 280 zeta....


Oto głowa do interesów!  :lol:
Zapisane

iwa

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #16 : 2004-02-10, 08:41 »
om,no właśnie ja też kupiłam sobie bryczesy- 3 pary za 3 zł :wink: ale teraz leżą i czakają aż iwa się zbierze do stadniny-leniuch ;)
Zapisane

navel

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #17 : 2004-02-10, 10:11 »
ja jeszcze nic w takim sklepie nie kupiłam, ale nie zaprzeczę, że można znaleźć coś ciekawego, albo sobie przerobić.. :)
Zapisane

anneri

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #18 : 2004-02-10, 11:05 »
Wlasnie z takich sklepow pochodzi wiekszosc moich bryczesow... tak sobie mysle ze mam ich za duzo  :roll:  

Mamy w Toruniu CentrumTaniejOdziezy - moze o tym pisze Ash ;)

Super rzeczy, tanie, ladnie zaprezentowane - mozna tam spedzic na szukaniu kilka godzin - wciaga jak cholera :P
Zapisane

kraksa

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #19 : 2004-02-10, 12:02 »
jeszcze nigdy nic nie kupiłam w ciuchlandzie bo poprostu nie ma taki8ego sklepu w mojej okolicy... ale jestem pewna ze gdyby był to 50% mojej szafy byłoby z tamtąd :lol:
Zapisane

navel

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #20 : 2004-02-10, 12:18 »
może nie odrazu, ze pół szafy, ale czasem warto sie rozejzec, a potem sobie najwyzej przerobic--> i bedzie oryginalny ciuch  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #20 : 2004-02-10, 12:18 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #21 : 2004-02-10, 13:31 »
Ja nie chodzedo ciucheksów bo nie wiem gdzie sa nawet, ale gdyby byly to bardzo chetnie :). Moja babcia zawsze jak przyjezdza zaopatrza mnie w mase ciuszków z lumpeksów.. ale.. no.. moja babcia ma troche inny gust ..  :P
Zapisane

Jimmy

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #22 : 2004-02-10, 16:06 »
Ja kupiłem sobie korki w lumpie ;P Pozatym to coś często ten temat sie porusza. Dziś było o lumpach w pytaniu na sniadanie.
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #23 : 2004-02-10, 18:34 »
wiesz ludiz nie pryzjaja sie raczej ze do lupeksów wpadną ja poweim ze dawnnnnnnnnnooooo nie bylma ale uwazam ze nie ma sie czego wstydzic
Zapisane
To piekło nie raj :)

Sal

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #24 : 2004-02-11, 08:09 »
Tez uważam, że nie ma się czego wstydzić.
Jesli niektórym gorzej się wiedzie, mogą za niewielkie pieniądze sie ubrać.

Młodzież raczej szuka rzeczy oryginalnych, a jest ich w ciucheksach cała masa.

Przyznają się też do tego ludzie z pierwszych stron gazet. Pamiętam sesję zdjęciową Kayah w jej ciuchach, które wyszperała w lumpeksach. Piękne rzeczy za grosze i naprawdę trudno uwierzyć, że na wagę. ;)

Na Zachodzie jest teraz szał na rzeczy noszone, ale markowe, dobrze utrzymane, odprasowane i wykwintne. Czytałam o takich sklepach we Francji, które mają masę klientów, a które oferują ciuchy znanych projektantów. Te rzeczy są drogie, ale i tak o niebo tańsze od kupowanych w sklepach firmowych. Tańsze, bo noszone.
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #25 : 2004-02-11, 15:51 »
Cytat: awangarda
ja tam ubran dla siebie niekupuje ale chodze i szukam bryczesow czy innych rzeczy do koni i kupuje wszystko co jest a pozniej albo zostawiam albo sprzedaje dalej.... oplacalne to jest... ostatnio kupilam za 8 zl. bryczesy warte 500 heh:P ale byly za duze i spzedalam za 280 zeta....


WOW :P
Zapisane

pat

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2630
  • oby do przodu byle nie na czworaka;)
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #26 : 2004-02-11, 16:51 »
tak Salamandra co raz czescie "gwiazdy: mowia otwracie o tym ze ubieraja sie w lumpeksach ...  dzisiaj rano wypowidala sie Ewa Bem ze ubiera siebei i rodzinke w lumpeksie :)
Zapisane
To piekło nie raj :)

manga

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #27 : 2004-03-15, 21:41 »
Kora również sie tam ubiera

ja nigdy nawet nie pomyślałam ze mógłby to być powód do wstydu :lol:
bardziej wstydzę się każdej nowej "targowej" fali
co teraz mamy?
ekhm... białe czapeczki z daszkiem a`la frytka ... :lol:  nie lubie niczego co jest taśmowe
a lumpy są niepowtarzalne, choć przyznam, że to juz nie to samo co kiedyś.... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #27 : 2004-03-15, 21:41 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #28 : 2004-03-15, 21:47 »
W stolicy to jest parę takich fajnych, w których naprawdę można ekstra ciuchy znalezć :wink:
Zapisane

Sal

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #29 : 2004-03-18, 08:49 »
Kora ubiera się w cicheksach?
Trudno mi w to uwierzyć. Jestem jej fanką od zawsze i nie spotkałam się z wypowiedzią na ten temat.
Dziwi mnie to trochę...

W wczoraj kupiłam sobie kolejny czarny płaszcz. Tworzę kolekcję czarnych płaszczy.  ;) To mój czwarty czarny płaszcz z ciucheksu.
Oczywście każdy jej inny! :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 27 zapytaniami.