Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Co myślicie o ciucheksach?  (Przeczytany 60387 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wiedźma

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #120 : 2005-06-20, 22:04 »
Ooo, to juz po wyplacie bedzie, niebezpiecznie ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #121 : 2005-06-21, 19:33 »
A ja kupiłam dziś świetną kieckę - w sam raz na 100dniówkę :jupi: Za 28 zł. (300 zł w kieszeni::).
No i czarną bluzkę z koronką o ktorej zawsze marzyłam.
I koszulkę ze zdjęciem konia :D

Ciucholand dobra rzecz ;) i uzależnia.
Zapisane

suka

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #122 : 2005-06-24, 16:07 »
a ja tam nie lubie takich sklepow moze dlatego ze nie potrafie nosic ciuchow po kims?? i potrafie znalesc naprawde orginalne ciuchy nie uzywane przez nikogo np. takie male indyjskie sklepiki...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #122 : 2005-06-24, 16:07 »

Kamaq

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #123 : 2005-06-25, 07:54 »
o nie..... dzisaj ide do trzech lumpow, ciekawe, czy do jutra wroce :P juz jedna spodnice mam upatrzona, ciekawe, czy juz mi ktos zwinal...
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #124 : 2005-06-25, 21:56 »
a ja tam nie lubie takich sklepow moze dlatego ze nie potrafie nosic ciuchow po kims?? i potrafie znalesc naprawde orginalne ciuchy nie uzywane przez nikogo np. takie male indyjskie sklepiki...

Ja wolę znaleźć oryginalny ciuch po 5 zł niż po 30 :lol: W indyjskich liczą sobie jak za zboże za kawałek szmatki...
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #125 : 2005-06-25, 22:05 »
Kurcze, narobilyscie mi "apetytu".. ;) tylko musialabym do Wawki pojechac, bo u nas - :roll: no niestety :P nasza POKUSA jakos mnie nie przekonuje, tam sa tylko ubrania dla dziadkow :P A w stolicy, to gdzie polecacie skoczyc?
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #126 : 2005-06-25, 23:54 »
Ja dzisiaj wydałam całe 6,45 :lol: Kupiłam 3 bluzki, wsio firmowe :P Kolega nie wierzył jak do mnie przyjechał :lol:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #127 : 2005-06-26, 13:46 »
Tiggy - Skarb poleca fajny sklep. Ja polecam tez sklep przy Rondzie Wiatraczna.
Na pewno jest sporo niezlych, bo chyba jest ich juz kilkaset, ostatnio widze je na kazdym kroku...
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #128 : 2005-06-26, 15:21 »
Myszko... 30? w indyjskim? to chyba za chusteczki do nosa ;)
ja tam i do indyjskich zaglądam i do markowych i wszelkich innych z ciuchbudami włącznie :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #128 : 2005-06-26, 15:21 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #129 : 2005-06-27, 14:46 »
ja też zaglądam do różnych, do firmowych też, a kupuję na targu albo w ciuchlandach :) no chyba, ze coś jest rzeczywiscie super, po przystępnej dla mnie cenie, np sukienka w sklepie indyjskim, która podobała mi się już w tamtym roku - tylko że kosztowała 90 zł, a kupiałm ją sobie jak była przeceniona na 25 :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #130 : 2005-06-27, 14:58 »
Ja bardzo lubię firmowe sklepy, projektantów. Z nowych trendów w modzie staram się wybierać to co mi się podoba i do mnie pasuje. Jestem jednak typem "mysliwego" najbardziej cieszy ,mnie piękna rzecz kupiona za małe pieniądze. W związku z tym kocham przeceny i kocham ciuchlandy :wink: Zdzra sie oczywiście, że jak jakiś obłędny ciuch mi się spodoba to moge nawet nie jeść ale uzbieram, TZ coś dorzuci ;)

TZ wczoraj kupił sobiue w ciuchlandzie spodnie na które długo polował. Wydał 13 zł, w sklepie kosztowały duzo ponad 300. Ja dzisiaj wydałam 7 złotych na spódnicę, 3 bluzki :wink:

W srodę w "moim" ciucholonadzie jest dostawa :jupi:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #131 : 2005-06-27, 15:01 »
W lumpeksach serio są takie ciuchy? :O No co Wy... O_O U nas w takich sklepach są same szmaty... ;/ Az wstyd wchodzić :/
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #132 : 2005-06-27, 15:13 »
gunia: no co ty, firmowe jeansy, koszulki, sukieneczki takie, które normalnie kosztują całą moją wypłatę albo lepiej :) w sumie to ja mam najczęściej tak, że kupuje coś co mi się podoba, w domu odcinam metki (bo wszystkie mnie gryzą) czytam co to to to i zazwyczaj jestem w szoku, że to cos firmowego :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #133 : 2005-06-27, 15:24 »
a ja mam tak, ze jak mi sie cos podoba i spojrzę na metkę to okazuje się firmowe :lol: TZ sie smieje, ze lepkie rece mam i mi sie dobre marki do nich kleją.
Mało tego, że firmowe to mozna znaleźć takie firmy i projektantów których w Polsce nie dostaniesz. TZta na przyjkład ma jedne swietne spodnie GAPa a ja chyba w Warszawie nie widziałam sklepu firmowego GAP ewentualnie jakieś stadionowe podróbki. Była piękna bluzka Cacharel 100% jedwab tylko za duża dla mnie i obeszłam sie smakiem.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #134 : 2005-06-28, 10:25 »
Gdzie Wy takie sklepy macie? O_O U nas same szmaty, raz mama weszła bo chciała zobaczyć co w takich ciucheksach jest, to zobaczyła startę starych, poniszczonych i brudnych ubrań... :| Skąd Wy macie takie sklepy? O_O Naprawdę komuś chce się sprzedawać nowe bluzki za 4 zł, które były warte 100? O_O :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #134 : 2005-06-28, 10:25 »

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #135 : 2005-06-28, 11:06 »
gunia, często jest tak że pod właśnie stertą badziewnych ciuchów leży cudna bluzka -nówka ^-^ . Ja mam pełno firmowych bluzek - leżały na dnie, czasem to ręcę bolą od przewalania ;)
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #136 : 2005-06-28, 11:12 »
Hmm....smaka mi robicie :P
W zasadzie nie jestem za takimi sklepami, ale wczoraj brat był w Bytomiu w ciucheksie i wydał na ciuszki dla swojej Matysi [roczne dziecko] ponad 100zł :D Cały worek wynieśli :)
Mówi, że multum rzeczy z Adidasa, Umbro, Pumy ma i wogole.
Jak będe tam to może się skuszę :P
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #137 : 2005-06-28, 11:43 »
gunia, często jest tak że pod wła¶nie stert± badziewnych ciuchów leży cudna bluzka -nówka ^-^ . Ja mam pełno firmowych bluzek - leżały na dnie, czasem to ręcę bol± od przewalania ;)

W ten sposób wiele rzeczy mam przypasdkiem, na praykład wzięłam sweterek i w przymierzalnie okazało się, że jest pod nim świetna bluzka clockhouse. Guniu nastaw sie na opcję "polowanie" przejrzyj wszystkie rzeczy a na pewno cos znajdziesz, może niekoniecznie z metką ale na pewno coś wcale niezniszczonego a firmowego. Nie lubię zbytnio tylko jak ciuchy są w koszach, wygodniej jest je przerzucać na wieszakach.
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #138 : 2005-06-28, 12:43 »
Ale u nas są takie szmateksy, że aż wstyd wchodzić, śmierdzi starymi szmatami na kilometr, góry śmieci i szmat... :P W Jeleniej Górze, takiej dziurze, znajdą się jakies porządne sklepy?
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #139 : 2005-06-28, 13:04 »
Ja ostatnio kupiłam super katane za .....6 zł super wygląda jak nowa wcozraj kupiłam 2 bluzki i spódniczke razem zapłaciłam 3 zł super tani ciucholand owtorzylu

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #140 : 2005-06-28, 13:05 »
Taki "zapach" jest w każdym ciuchlandzie, to chyba środki którymi są czuszczone te ubrania.
Guniu to nie jest tak, że wchodzisz do ciuchlandu i wszędzie wiszą super ciuchy. Trzeba je właśnie pośród tych gorszych upolować ;) Wstyd wchodzić? Za to jaka satysfakcja jak coś znajdziesz :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #140 : 2005-06-28, 13:05 »

motyleq

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #141 : 2005-06-28, 13:53 »
Ja mam dużo ciuchów z ciuchlandów :) Może nie większość ale 1/3 na pewno :) Zwłaszcza wszelkiego rodzaju bluzek i koszulek.  Nie chce nosić tego co całe miasto! Chce być oryginalna...
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #142 : 2005-06-28, 14:29 »
Jutro pójde do ciucholandu b edzie dostawa tam sa takie super ciuchy<!!> wyglądają jak nowe nio normalnie super

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #143 : 2005-06-28, 14:46 »
U mnie też jutro dostawa. Nawet moja siostra pozadrościła mi ciuchów i zapowiedziała, że przyjedzie :lol: I z tego powodu musze zmienic plany i ją odwieźć wieczorem do domu bo są wakacje i ma marny dojazd autobusem ode mnie :roll: No ale rzadko się widzimy to jej daruję tym razem ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #144 : 2005-06-28, 15:55 »
Ten specyficzny zapach to właśnie środki chemiczne którymi są odkażane ciuchy - 2 razy się upierze, wyprasuje i jest już dobrze, nie śmierdzi ;)

A u mnie dziś była dostawa a ja nie mam kasy :( Czekam do przyszłego tygodnia...
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #145 : 2005-06-28, 16:57 »
ja jakoś w tym tygodniu znowu muszę się wybrać bo miesiąc nie byłam, a spodnie by mi się jakieś na wyjazdy i do roboty przydały :) To zdecydowanie wciąga :)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #146 : 2005-06-28, 17:15 »
uzależnia jak mało co :lol:
Zapisane

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #147 : 2005-06-28, 20:18 »
Pojadę na wakacje do Poznania to gdzieś wejdę, teraz nie mam kasy, muszę oszczędzać na urlop :] Poza tym w Poznaniu mają pewnie lepsze :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #147 : 2005-06-28, 20:18 »

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #148 : 2005-06-30, 13:35 »
To ja tylko napomknę, że zrobiłysmy z siostrą niesamowite zakupy wczorzaj :wink::
Młoda jest zachwycona i juz zapowiedziała się na piątek bo dostanie kieszonkowe :lol: Jeszcze dzisiaj idę odebrac dla niej skórzany piękny płaszcz :kocham:

A w sobote jade kupić nową szafę :oops:
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #149 : 2005-06-30, 21:41 »
a ja sobie kupiłam dzisiaj fajną bluzeczkę, taką jakiej szukałam a w normalnych sklepach powiedzieli mi, że nie mają bo w tym sezonie już nie modne - czyli czarna bez rękawów za to z golfem - uwielbiam takie :) a kupiłam bo poprawiałam sobie humor po całodziennych badaniach, prześwietleniach i pobieraniu krwi i całym dniu zmarnowanym na to w Krakowie - i wydanej na to wszystko grubej kasie :(
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 28 zapytaniami.