Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Co myślicie o ciucheksach?  (Przeczytany 58892 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #60 : 2005-04-15, 15:58 »
Wyprałam moje ciuszki i stwierdziłam że 2 bluzki nie nadają się do chodzenia - są pomechacone .Jak wyschną przejadę po nich taką specjalną maszynką, może coś pomoże.
Za to spodnie i spódnica pasuja idealnie :)

A co dostaw - dziś była nowa - byłyśmy tam pierwsze. Nie było jeszcze za dużo ludzi.  ;)  
Siostra sprezentowała mi niebieskie rybaczki, były jeszcze z metką. Planuję przyszyć jakąś taśmę... muszę je troszkę ożywić.
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #61 : 2005-04-15, 18:42 »
Pao, nie chodzi o to, zeby sie pchac zaraz po otwarciu sklepu po nowej dostawie, bo to dla hardcorowcow ;) ale chocby po poludniu tego dnia czy nazajutrz, a nie dzien przed nowa dostawa, bo wprawdzie bedzie taniej, ale raczej nic nie wybierzemy ;) I o to mi chodzilo.
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #62 : 2005-04-15, 19:48 »
Hm...Ale mi narobiłyście ochotę na jakis ciuch nowy ;) Niestety ja w okolicy namierzyłam tylko jeden ciuchland,jeszcze nie wiem czy trafię do niego...Ale jutro poszukam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #62 : 2005-04-15, 19:48 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #63 : 2005-04-15, 20:11 »
Cytat: Elfi

U nas na te sklepu mówi sie lumpex...albo ciuchbuda. ja w takich sklepach nie kupuje, nie lubie rzeczy uzywanych. Omijam je "szerokim łukiem". Fakt pare razy weszłam do takich sklepów, ale szybciej wyszłam niz weszłam. Może poprostu nie byłam w takim powiedzmy porzadnym, ale jakos nie interesowałam sie tym poprostu.

Elfi, to tak samo jak ja.
Kiedys mnie mama zaciągneła do ciuchbudy i zobaczyłam tam same jakieś porozciągane
szmaty... :?
Cytat: pao

ja często ciuchbudy odwiedzam  
tam znajduję najciekawsze rzeczy  

Pao, zdradź nam tajemnice i powiedz gdzie w Szczecinie znajdują sie porządne ciucheksy? ;)
Zapisane

myszka

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #64 : 2005-04-15, 20:38 »
Ja dzisiaj "upolowałam" dwie pary spodni, rozszerzane jasne dżinsy i sztruksowe bojówki :wink:
A dla niedowiarków mówię, że widziałam dzisiaj, szukając, spodnie m.in. Orsay, Mexx, Hennes, T. Hilfiger... :)
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #65 : 2005-04-15, 20:43 »
teraz sie trochę pozmieniało. niektóre z tych miejsc obnizyły loty (np. na 26 kwietnia) w innych zmienił się właściciel i tez niekorzyystna zmiana (na wojska polskiego naprzeciw kosmosu).
aktualnie to regularnie odwiedzam tylko jedno miejsce (na niepodległości) ale zaglądam też na wyzwolenia (koło fali), koło kosmosu i wszędzie tam gdzie akurat przechodzę a coś mnie zaintryguje...
dziś kupiłam sobie bluzkę... czerwoną :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

thrilly

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #66 : 2005-04-15, 21:13 »
ja w życiu nic nie kupiłam w ciuchlandzie [zawsze myślałam że tam są same brzydkie rzeczy dla biednych] ale skoro tak mówicie.. hmmm.. no zobaczę a nuż coś się trafi  ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #67 : 2005-04-15, 21:31 »
Cytuj

zawsze myślałam że tam są same brzydkie rzeczy dla biednych]

W Warszawie jest taki ciuchland "Retro" w którym ubiera się wręcz wiele sław. Jest tam wiele ubrań używanych, właśnie w stylu retro. Jeszcze zanim ten styl stał się tak ogromnie modny, w kręgach moich znajomych był szalenie popularny a że nie można było tego typu rzeczy dostać w sklepach,to chodziliśmy do Retro :wink: I z wielką dumą wręcz na pytanie "ale fajne gdzie kupiłaś/łeś?" odpowiadało się, że w Retro właśnie :)  Jest taki specyficzny sklep gdzie tego typu rzeczy można kupić, nowe w cenach od 400 zł, a ,my kupowaliśmy je po kilka góra klkanaście :lol:

Słyszałam też o ciuchlandzie z rzeczami skórzanymi wyłącznie, świetne rozwiązanie dla ludzi którzy takie rzeczy lubią, bo nowe są potwornie drogie.
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #68 : 2005-04-16, 09:50 »
u mas jest też miły komis. ceny rózne ale rzeczy naprawdę ładne. właścicielka nastawia się na markowe i ciekawe rzeczy. niektóre naprawde cudowne :)
(info dla szczecinian: na Małkowskiego, koło kosmosu)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #68 : 2005-04-16, 09:50 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #69 : 2005-04-16, 11:21 »
Ja mam dwa cupech ciucholandy tuż obok domu... :)
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #70 : 2005-04-16, 13:06 »
uhmmm można sie w tych sklepach swietnie ubrać. Własnie najlepiej ubrane dziewczyny /i nie tylko/, ktore znam, maja stamtad ciuchy. Jest mnustwo firmowych, czasami jeszcze z metkami, czesto w ogole nie zniszczone  :wink:
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #71 : 2005-04-16, 13:13 »
Charon zdradź mieszkankom wawy gdzie?
Ja lubię buszować w ciucholandach, chociaz ostatnio mało rzeczy widzę tam ciekawych, widac sklepiki zeszły na psy.
W sumie do takich gdzie przemieszany chłam lezy na ziemi albo w koszach wogóle nie wchodzę. Ale w wawie na grochowie jest duzy ciucholand gdzie wszystko jest porozwieszane na wieszakach, jest przymierzalnia i wogóle nawet fajnie  :wink:
Zapisane
BC + koci podrostek

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #72 : 2005-04-16, 14:40 »
Byłam,i...nic :( Zero rzeczy na mnie. Albo za duże,albo za małe :(  :cry:
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #73 : 2005-04-16, 15:05 »
Ekoteczka, masz na mysli ten sklep na Wiatracznej? To najwiekszy i najlepszy, jaki znam :)

Charon, popieram prosbe, zdradz nam adresy tych sklepow ;)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #74 : 2005-04-16, 15:47 »
Karletka już Ci napisałam na Kundelomaniakach jak ot z tym bywa ;)

Cytuj
W sumie do takich gdzie przemieszany chłam lezy na ziemi albo w koszach wogóle nie wchodzę.


W tym co ja byłam, część rzeczy jest w koszach, sporo wisi na wieszakach (swetry, koszule, torebki i spodnie). Najfajniejsze rzeczy są w tych koszach na samym dnie. :)
W poniedziałek znowu idę, chyba wpadam w nałóg  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #74 : 2005-04-16, 15:47 »

Elfi

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #75 : 2005-04-16, 17:18 »
Może kiedys sie wybiore, ale jak zanm siebie wejde i wyjdę!!!...kupujac nic..!!!...ja zawsze czekam na przecene (zimowa albo letnia) i wtedy kupuje to co mi sie podoba o 50 czy nawet 70% taniej, uwielbiam ciuszki z Solara, Jackpota, Vero Moda. Normalnie sa bardzo drogie, a na przecenie...moge poszalec.
Zapisane

halina

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #76 : 2005-04-16, 17:22 »
Elfi dokładnie... w vero modzie byla przecena i z moją siostrą kupilysmy 5 bluzek łącznie za 80 zeta a normalnie bysmy zaplacily ze 200 :?
Zapisane

Elfi

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #77 : 2005-04-16, 17:30 »
Cytuj

Elfi dokładnie... w vero modzie byla przecena i z moją siostrą kupilysmy 5 bluzek łącznie za 80 zeta a normalnie bysmy zaplacily ze 200  

jak nie wiecej!!!...
W Solarze kupiłam np. spodnie (w tamtym roku) za 49 zł, a normalnie kosztowały 199 zł.
Na przecenie zimowej z kolei kupilam buty w Kazar przecenione z 499 na 148 zł.

czasami w Terranowej cos kupie, córce kupiłam np. katane jeansowa za 30 zl, przeceniona ze 159.
Zapisane

halina

  • Gość
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #78 : 2005-04-16, 17:38 »
Dla mnie to wogóle  bez sensu jest kupować sobie t-shirt za 80 zł. a za np. 150 to już wogóle bez  sensu... Za tyle pieniędzy to ja moge sobie kupić kilka rzeczy...
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #79 : 2005-04-16, 19:33 »
A ja za 29 zł kupiłam 4 bluzki i spodnie ...  :lol:

A moja siostra wygrzebała 2 nowiutkie bluzki max expensiv (nie wiem jak to się pisze), farciara  :wink:
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #80 : 2005-04-17, 19:20 »
A czy ktoś mi poleci wrocławski ciucholand? Nigdy nic w takim sklepie nie kupiłam, choć parę razy weszłam, ale jeszcze szybciej wyszłam...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #80 : 2005-04-17, 19:20 »

kkaassiiaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6070
Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #81 : 2005-04-17, 20:44 »
Ja uwielbiam chodzić do takich sklepów, zawsze coś wygrzebę dla siebie.
moja siostra to jest po prostu do tego stworzona. Ona ma takie szczęście, ze zawsze coś super dla siebie kupi i jeszcze ja coś dostanę.  :lol: Ostatnio kupiłam sobie granatowy żakiet.  :wink:
Zapisane
pozdrawiam wszystkich,
Kasia & Magia & Nero & Rudy & Ramzes
oraz
Raptus & Figa & Elfik & Kiki & Riki & Mysia Pysia & Parszywek & Bambus & Foks (za Tęczowym Mostem) [']

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #82 : 2005-04-24, 16:22 »
Ja po ciucheksach nie chodzę i nic nie kupuję, ale nie mam nic do ludzi, którzy tam kupują ubrania. Można znaleźć wtedy coś oryginalnego i to taniego. Czasami są tam przecież rzeczy prawie zupełnie nowe.
Zapisane
...

Kamilka

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #83 : 2005-04-24, 16:29 »
Ja bardzo lubie chodzić po sklepach.
Zapisane

Auriedicy_

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 239
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #84 : 2005-04-25, 18:13 »
A ja po sklepach ogólnie nie lubię, chyba że mam kupić coś fajnego, albo po zoologicznym...
A sama myśl, że miałabym przez 5 godzin szukać po sklepach fajnej bluzki dobija mnie xD
Zapisane
...

Wega

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #85 : 2005-04-29, 13:48 »
Cytat: Ananas
jeśli ma się taką szkołę to trochę ciężko by było.

zwłaszcza że zostałam dzisiaj bardzo okropnie potraktowana przez taką jedną idiotkę. na temat ciuchów i mojego wyglądu./ że miałam rozwiazane i rozbebeszone trampki bo własni wróciłam ze sklepiku, że mam zwykłe majtki a nie stringi, że muszą się złożyć zebny mi kupić bluzkę ( ciekawe, bo akurat nmiałam dość porządną sportową koszulke- nie wiem o co im chodziło), i na koniec jak wychodziłam, to tekst " i jeszce zrzutka na odsysanie tłuszczu"... normalnie maasakzra. nie byłam zła tylko rozkojarzona, nbo nie wiedziałam co zrobić żeby jej się zaraz nie odwinąć.
przez całe liceum miałam to samo, mimo to z powodów ideologicznych (aby nie wspierać ciuchokoncernów) ubierałam i nadal ubieram się w ciuchlandach, a gadające o Zarze i Espricie idiotki nie były w stanie zepsuć mi humoru
Cytuj
nie chodzi o to, zeby sie pchac zaraz po otwarciu sklepu po nowej dostawie, bo to dla hardcorowcow
wypraszam sobie :wink: co do hardcoreowców  :wink:  ja tam wolę przyjść jak jest taniej...   :D
« Ostatnia zmiana: 2005-04-29, 13:54 autor Wega »
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #86 : 2005-04-30, 15:22 »
A jakie u was są ceny? Bo właściciel ciucholandu w którym kupiłam ostatniego czasu mnóstwo ciuchów chce podnieść ceny i wszyscy są oburzeni, że za drogo...
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #87 : 2005-04-30, 17:27 »
ja byłam wczoraj w poszukiwaniu bryczesów,nawet 2 pary znalazłam ale yłyu niedobre niestety,ale było tego wszytskiego full,miałam tylko pół godziny i nawet nei zdążyłam przejżeć..a mój brat ostatnio kupił w ciuchexie fajną koszulkę salomona :)za grosze dosłownie
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedz #87 : 2005-04-30, 17:27 »

Wega

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #88 : 2005-05-01, 19:29 »
tam gdzie kupuję na wyprzedaży to 6,90/kg, powyżej 3 kg 4,90 :D Normalnie 31,90/kg. Zwykle w Wawie 40-42 zł.
Zapisane

myszka

  • Gość
Odp: Co myślicie o ciucheksach?
« Odpowiedź #89 : 2005-05-01, 19:36 »
U nas średnio ok 25 zł/kg, super sort do 49 zł/kg, no i są jeszcze rzeczy "wycenione", a wtedy jest różnie ;)
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 28 zapytaniami.