Ankiety i konkursy > Ankiety zwierzęce

3 ulubione rasy :) - dlaczego? ;)

(1/17) > >>

Vizsla:
To bedzie niby typowa, a jednoczesnie nietypowa ankieta :)
Napiszcie 3 swoej ukochane rasy, ale... napiszcie też dlaczego właśnie to one ;) :P
Oto 3 moje:
*jamnik krótkowłosy - pierwsza psia rasa, w której się zakochałam. Cudowne indywidualne psy, trudne do wychowania i charakterne, ale niesamowicie wierne i lojalne. Mam pieska tej rasy, kocham go nad zycie :)
*jamnik długowłosy - przez dłuższy czas były dla mnie tylko jamniki krótkowłose, ale gdy poznałam ich wspaniały charakter to ez sie zakochalam... To psy nieco łatwiejsze, delikatniejsze i łatwiejsze do wychowania potworki, ale swój charakter mają. I za to je kocham :kocham: Od niedawna jestem szczęśliwa wlascicielka psiaka tej rasy.
*jamnik szorstkowłosy - odkad zaczelam interesowac sie  jamnikami, zorstkei podobaly mi sie najmniej. Ale osttanio coraz wiecej o nich czytam i zakochalam się równiez w tej rasie.
Kazdy z jamnikow jest jedyny i niepowtarzalny, rozniacy sie charakterem, ale jednoczesnie wiele te psiaki laczy :)
Kocham je za wyglad, charakter, usposobienie i ogolna calosc :kocham:

mysa:
mi trudno powiedzieć która moja rasa jest ukochana, bo kocham niemal wszystkie :lol:

1. Mieszance, Kundelki <--- Zakochałam sie w takich psach, sama mam jednego mieszańca z jamnika i z czegos tam, najprawdopodobniej z Rhodejzana :kocham: Te pieski mnie fascynują, są takie bystre, ale bardzooo uparte przyznam :P

2. Jamnik krótkowłosy :) Dzięki Vizsli pokochałam te psiaki, kiedys jak byłam dzieckiem moim marzeniem było mieć jamnika, ale teraz mam mieszanego :) jamniczki są kochane, uparte, mają charakter, to mi sie w nich podoba

3. Hm... mam dylemat albo golden retriver albo beagl :P  ale coś bardziej w moim guście są goldeny, z powodu ich blyszczącej sierści, są duże, mają super sierść ułożoną :kocham: znam charakter tych psów, bo znam pare w okolicy :)

a tak nieoficjalnie to:
4. Rhodejzan Ridgeback
5. Beagl
6. Labrador

kocham psy, od małego dziecka i teraz moje marzenie sie spełnilo o psie :) :kocham:

Vizsla:
Mysha rhodesian ridgeback, a nie rhodejzan :lol:

shogomad:
Kromfohrlander-mój piesio jest tej rasy :kocham:
golden retriever(bez zwracania na błędy) bo to towarzyski piękny pies jak będe dorosła kupie se
Husky- od małego mi sie podoba ta rasa poprostu zakochałam się w niej od pierwszego wejżenia :kocham:też se kupie jak bede dorosła:)

MoniŚ:
Collie - uwielbiam :kocham: i mam takiego psiaka ;)
Basset Hound - marze o takim psiaku i zamierzam miec psiaka tej rasy ;)
Jamniki -wszystkie-długo i krótko włose :kocham: kochane uparciuchy :]

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona