Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Do dołu

Autor Wątek: co stosujecie na syfy?  (Przeczytany 119022 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #180 : 2005-08-10, 22:53 »
koooosmiiitaaa :lol:
Zapisane

MagdaSz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #181 : 2005-08-10, 23:22 »
ughh takie maltkie biale pod skora na brodzie-to moja zmora... a zniszczyc tego nie da sie bo jak wysuszyc choc troche chce to od razu mam liszaj  :? :roll:->atopowe zapalenie skory sie odbija..
a uzywam czasem propolisu i codziennie mydła protex fresh.. no a przede wszystkim slonca i wiatru ;P po dlugim pobycie na swirzym powietrzu mi sie skora poprawia. a plecy mialam ponad rok temu w stanie tragicznym az mi sie zakazenie wdalo w strupki  :lol: bo przeciez to swedzi i w ogole... no ale dermatologa mam dobrego i wyleczyla mnie babka  :mrgreen: choc czasem cos jeszcze wyskakuje, ale mi to nie przeszkadza (no tylkoze swedzi...)
ehh nie mowcie ze dermatolodzy tacy zli.. rozni sa.. w bialym znam dobrą babke-moge polecic.
a powiedzcie cos o oczyszczaniu skóry-ile to kosztuje okolo, czy jak mam wyjatkowo sucha i delikatna cere to moge cos takiego sobie zrobic?
a i jeszcze cos ktos wspominal o platkach przyklejanych np na noc-cos wiecej o tym moge prosic? kiedys reklame tylko widzialam tego ale to bylo wieeeki temu ;)
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #182 : 2005-08-11, 08:44 »
a powiedzcie cos o oczyszczaniu skóry-ile to kosztuje okolo
U mnie kosztuje 55 zł :( . Rodzice w życiu się nie zgodzą :roll: .
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #182 : 2005-08-11, 08:44 »

Flaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #183 : 2005-08-11, 14:53 »
U nas 70 zł :Oo:
Zapisane

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #184 : 2005-08-11, 17:03 »
Cena oczyszczania zalezy od tego jakie kosmetyki sa uzyte. Wiadomo, ze cena oczyszczania, do ktorego uzyto kosmetykow, dostepnych tak normalnie w sklepie, hurtowni czy aptece bedzie nizsza od ceny oczyszczania, do ktorego uzyto profesjonalnych kosmetykow sprowadzanych z kads tam (nie pamietam skad) np. reviderm lub biodroga. Przy dobrze zrobionym oczyszczaniu z uzyciem dobrych kosmetykow i przy wykonaniu tego przez znajaca sie na rzeczy kosmetyczke nie ma mowy o wysuszeniu skory, bo kosmetyczka dobiera kosmetyki w zaleznosci od cery. Wiec u  mojej cioci cena oczyszczania z tymi kosmetykami co napisalam jest niestety dosc wysoka - 80-90 zl. Wlasnie wczoraj bylam na takim oczyszczaniu. Ale sie rozpisalam! :)
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #185 : 2005-08-16, 12:17 »
Kurde ostanio wyszło mi pare pryszczy,co radzicie? Ja używałam Benzacne,ale to niezbyt działa...
Zapisane

Goldenmanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 421
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #186 : 2005-08-16, 15:07 »
Ja byłam na oczyszczaniu :P Kosztowało bodajże 60 zł... Robiła mi oprócz zwykłęgo wyciskania  :? takimi prądami to tak fajnie łaskotało  :mrgreen:
I po tym było wszystko okej.... Ale znów te zaskórniki i pryszcze wróciły  :(
Zapisane
Madzia & Marszi & Irys :)

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #187 : 2005-08-16, 19:36 »
niestety tak sie składa że oczyszczanie na dłuższą mete nie działa....a co działa to też nie wiadomo...
u mnie oczyszczanie to była jedna z najgoryszych decyzji..

p.s. u mnie z twarzą lepiej.oczywście jak na moją twarz bo normalnie to by sie ktoś i tak przeraził.ale w porównaniu z tym  co było jest lepiej.zdecywdowanie mniej wągrów i pryszczy.
a myśle że to zasługa
-benzacne które jednak pomaga
-pianki pharmaceris T którą zdecydowanie moge polecić
-diety
-świezego powietrza
Zapisane

Agysz

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #188 : 2005-08-16, 21:36 »
Mnie wysypało na pleckachh :cry: Mam aż do łopatek takie małe :grr: I nie mogę się tego pozbyć ...
Byłam nad morzem i miałam nadzieje na słoneczko ,bo chciałam,żeby mi troszke plecki wypiekło od tych pryszczy bo mi to pomagało a tu lipa :? ..
mam juz tego niemożliwie dość :!!!:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #188 : 2005-08-16, 21:36 »

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #189 : 2005-08-17, 10:14 »
A jednak rzeczywiście pomaga Benzacne,ale polecam też Afrodyte ;)
Zapisane

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #190 : 2005-09-08, 18:43 »
A ja uwazam ze ten tonik benzacne jednak jest do kitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

ssgosiass

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #191 : 2005-09-08, 18:46 »
A mi coś wylazło na brodize i pod okiem :grr: ...
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #192 : 2005-09-08, 19:50 »
a mi się twarz przetłuszcza tak niemiłosirnie że poprostu masakra.... :| po paru godzinach w szkole wyglądm jakbym na siebie wylała butelke oleju.... :( dziewczyny nie przejmujcie sie swoimi pryszczykami bo takie coś to dopiero beznadzieja....
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #193 : 2005-09-09, 15:17 »
EwkaKonik ale tu nie chodzi o tonik Benzacne,tylko o maść ;)
Zapisane

Bigielka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #194 : 2005-09-09, 22:49 »
ja mam z Avonu(clearskin): żel do mycia twarzy, tonic, krem, żel punktowy... i wogóle mi to nieskutkuje :| kupiłam "Benzacne" i zobaczymy, może jakos się pozbędę pryszczy :?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #194 : 2005-09-09, 22:49 »

Apiska

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #195 : 2005-09-10, 08:34 »
ja mam z Avonu(clearskin): żel do mycia twarzy, tonic, krem, żel punktowy... i wogóle mi to nieskutkuje :| kupiłam "Benzacne" i zobaczymy, może jakos się pozbędę pryszczy :?

Rownież miałam to keidyś, ale tymcaosow, gdyż moja skóra się przyzwycziła i powróiły :)
Zapisane

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #196 : 2005-11-25, 15:36 »
EwkaKonik ale tu nie chodzi o tonik Benzacne,tylko o ma¶ć ;)
sorry za moja niekumatosc :)
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #197 : 2005-11-27, 00:18 »
A ile ta maśc Benzacne kosztuje. Bo wiedziłam ile kosztuje ale zapomniałam.
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #198 : 2005-11-27, 14:11 »
Ja na syfy stosuje mydło :D
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Zorba

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #199 : 2005-11-27, 15:54 »
Grzesiek jeżeli stosujesz zwykłe mydło to niezadobrze:/ bo ono wysusza skórę.
Ja od niedawna stosuje tonic L'oreal'a pure zon "czystość która trwa" i jestem z niego zadowolona :) Wprawdzie jest na bazie alkoholu i wysusza trochę no i wiadomo piecze,ale na drugi dzień mnustwo pryszczy znika i jest cool :)
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #200 : 2005-11-27, 22:47 »
A moja genialna mamusia mówi, że po niej mam pryszcze i ona w 7-8 kalsie pdostawówki miała pelno i chodziła do dermatologa i ona chce mnie wysłać na oczyszczanie do kosmetyczki :D Ona sama, ja nic nie mówiłam. Ale mówi, że nie mam aż tak dużo pryszczy... Fakt, aż tak dużo nie jest, ale i tka najwięcej z klasy no i mam grzywkę, zasłania czoło, na którym najwięcej... A na czym polega to oczyszczanie u kosmetyczki?

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #200 : 2005-11-27, 22:47 »

Emilka

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #201 : 2005-11-27, 22:51 »
oczyszczanie malo co da jezeli nie bedzie sie pryszczy leczylo,lepiej popros mame zeby cie wziela do dermatologa,moze naprawde pomoc.
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #202 : 2005-11-28, 15:01 »
Ja mam sposób na swoje pryszczydła -związać sobie rece, unieruchomić je -wszystko byleby trzymać je jak najdalej od geboliny :P Bo ja lubie tak sie czasem po policzku podrapac itd, po czółku przejechac...
No a potem Lidusia jest cętkowana :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

EwkaKonik

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 212
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #203 : 2005-11-29, 18:56 »
Ja mam sposób na swoje pryszczydła -zwi±zać sobie rece, unieruchomić je -wszystko byleby trzymać je jak najdalej od geboliny :P Bo ja lubie tak sie czasem po policzku podrapac itd, po czółku przejechac...
No a potem Lidusia jest cętkowana :P
Zgadzam sie w 10000% :)


A moja genialna mamusia mówi, że po niej mam pryszcze i ona w 7-8 kalsie pdostawówki miała pelno i chodziła do dermatologa i ona chce mnie wysłać na oczyszczanie do kosmetyczki :D Ona sama, ja nic nie mówiłam. Ale mówi, że nie mam aż tak dużo pryszczy... Fakt, aż tak dużo nie jest, ale i tka najwięcej z klasy no i mam grzywkę, zasłania czoło, na którym najwięcej... A na czym polega to oczyszczanie u kosmetyczki?
Ines, ja czesto chodze do kosmetyczki. I moim zdaniem to pomaga moze nie jakos tak calkowicie ale po oczyszczaniu z twarza jest troche lepiej. Najpierw kosmetyczka oczysci Ci twarz, tzn umyje, pozniej to juz w zaleznosci od kosmetyczki, mi robi jeszcze parowke, a czasem nawet naklada parafine zeby to wszystko zmiekczyc. A pozniej rzecz najmniej przyjemna czyli wyciskanie tych wszystkich syfkow :( Na koniec potraktoje cie takim pradzikiem zeby sie wszystko ladnie goilo, ale to nie we wszystkich salonach maja.
A tak naprawde to moim zdaniem najbardziej pomagaja tzw kwasy. Ja mialam to robione ostatnio regularnie i to naprawde pomaga. Tylko ze te kwasy to maja tylko jakas jedna czy dwie firmy i to w bardzo niewielu salonach maja. Co sie bede zreszta rozpisywac. Wejdzcie na strone www.biodroga.pl i sobie poczytajcie. To strona tej kosmetyczki do ktorej chodze. :)
Zapisane
The happiest people seem to be those who have no particular reason for being happy except that they are so.

Orange

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #204 : 2005-11-30, 13:48 »
Ja nie mam pryszczy :P Wieczorem zawsze myję buzię / buzię :lol: / zimną wodą z Garnier Czysta Skóra :P
Zapisane

ilam

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #205 : 2005-11-30, 22:14 »
ja używam pianki clean&clear
Zapisane

Fretka13

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1460
  • Kochane zwierzaki Albi , Alunia, Atos i rybcie
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #206 : 2005-12-01, 21:15 »
Kupiłam se te  Benzacne  stosuje od 4 dni.
A ja mam pytanko bo ja te pryscze jak wylecze i tego nie bede stosowac bo nie mam na co to wyskocza mi tam znów ??
Zapisane
Ojcze Świety kochamy Cię bardzo. Jestes jedynym taki Papieżem jakim byłeś innego  takiego nie będzie.!!

SoRkI Za BłĘdY OrToGrAfIcZnE!!!!!!

PoZdRoWiEnIa Od AlUnI, AtOsA , AlBiSiA I RyBeK.

WcHoDzCiE nA mOjEgO bLoGaSkA i ZoStAwCiE KoMcIa

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #207 : 2005-12-03, 08:55 »
Fretka jak już wyleczysz to musisz zakupić sobie jakieś mleczko do czyszczenia twarzy, albo coś podobnego i przemywac buzię. O efekty leczenia trzeba dbać ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedz #207 : 2005-12-03, 08:55 »

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #208 : 2005-12-03, 14:13 »
EwaKonik, a jak często chodzisz na oczyszczanie?

Apiska

  • Gość
Odp: co stosujecie na syfy?
« Odpowiedź #209 : 2005-12-04, 15:16 »
Obecnie używam z Soraya'i żel maskujący, troszkę wysusza skóre ale fajny jest :)
Do tego krem Acne-derm :)
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 13   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 28 zapytaniami.