Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Wizyta u dentysty:P  (Przeczytany 5730 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Apiska

  • Gość
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #60 : 2005-05-15, 08:45 »
Dlatego mam szczęscie w nieszczęściu :)
Darmowe leczenie kanałowe, ale neistety kanałowe :(
Mam nadzieję, że jakoś wytrwam :)
Czy ze znieczuleniem i tak boli? bo słyszałam takie opinie :(
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #61 : 2005-05-15, 09:56 »
Obok mnie jest bardzo miły zakład stomatologiczny, pracuje tam takie małżeństwo. Ja zazwyczaj chodzę do pani i zawsze jest bardzo miła ;) no i się trochę przejmuje jak kogoś zaboli, przez co nie jest taka "obojętna"
Zapisane

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #62 : 2005-05-15, 12:30 »
Ja w środę zakończyłam kanałowe leczenie jedynki. Przez miesiąc miałam założone lekarstwo. Najmniej przyjemne w kanałowym leczeniu jest czyszczenie kanału, poza tym nic to strasznego. Nie miałam żadnego znieczulenia. Po pierwszej wizycie miałam lekko spuchniętą wargę, ale ja łatwo puchnę, trochę też pobolewało, ale to normalne. Nie zażywałam żadnych tabletek. Zapłaciłam 180 zł, ale w tym była mała nieszczelność w innym zębie. Pani doktor powiedziała, że młodzież często zaraz po wejściu do gabinetu domaga się znieczulenia, natomiast zdarzają się mocno starsi panowie, ex-partyzanci, co to niejedno przeżyli i ci domagają się... by wyrwać im ząb na żywca! Nawet taki, który mocno siedzi. Pani doktor musi przekonywać, że choćby ze względu na nią muszą się zgodzić na znieczulenie, bo nie będzie miała serca tak rwać... :) 
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedz #62 : 2005-05-15, 12:30 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #63 : 2005-05-15, 14:54 »
Ja niestety będę musiała się wybrać w tym tygodniu do dentysty, bo coś mi się ze szczęką stało :| Niby wszystko jest ok, ale jak jem albo coś mówię, to strasznie mi przeskakuje :| Pierwszy raz się z takim czymś spotykam, mam nadzieję że to nie będzie nic poważnego :roll:
Zapisane

Dianulka

  • Gość
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #64 : 2005-05-16, 11:59 »
Ja tam mam juz coś genetycznie z moimi ząbkami i do dentysty juz się przyzwyczaiłam, nie boję się go co nie znaczy, że lubię tam chodzić. Zawsze odkładam jak tylko mogę, ale w końcu nadchodzi ta czarna godzina i i tak muszę tak zawitać... :(
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #65 : 2005-05-16, 12:11 »
Można powiedzieć, że mam szczęscie w nieszczęściu, ponieważ kanałowe leczenia zwykle są płatne i kosztują sporo, a ja będe mieć robione za darmo na kase chorych, bo to jest pojrywane przez NFZ, oczywiście znieczulenie obowiązkowo :)
Narazie mam trutke, kolejna wizyta 31 maja....do tego czasu trutka mi nie wypadnie? Ona brzydko wygląda.. :(
Zapisane

falki

  • Gość
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #66 : 2005-05-19, 08:49 »
Ja się nie boję,od czasu,gdy pani stomatolog wstrzykuje mi znieczulenie "do bólu".
Zapisane

Wiedźma

  • Gość
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #67 : 2005-05-20, 18:17 »
Apiska, nie wiem, jak to jest przy zatrutym zebie, bo ja nie mialam trucia... ale bolalo jak wszyscy diabli mimo znieczulenia - czyszczenie kanalow juz przy ich koncu i potem przy wypelnianiu kanalow. Brrr.
Zapisane

kraksa

  • Gość
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #68 : 2005-05-21, 09:09 »
... ja do dentysty muszę chodzić co miesiącb o jestem odrutowana i nie powiem ,że przyjemne jest gdy dentystka przejedzie mi po dziąśle rozgrzanym do czerwonośći drutem bo jej się chwilepoczekać nie chciało aż ostygnie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedz #68 : 2005-05-21, 09:09 »

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #69 : 2005-05-21, 10:11 »
Pewnie że się boję, ale jesli coś się dzieje to od razu tam pomykam ;)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: Wizyta u dentysty:P
« Odpowiedź #70 : 2005-05-23, 17:02 »
nie boje sie  :mrgreen:
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 26 zapytaniami.