Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Reklamy ''Play'' są szokujące.  (Przeczytany 3810 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AGNES_12

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5
Reklamy ''Play'' są szokujące.
« : 2010-05-28, 23:00 »
Przepraszam,że tu to pisze ale nie wiedziałam gdzie to napisać :help:
Reklama sieci komórkowej Play stylizowana na "demotywator" pojawiła się na serwisie demotywatory.pl. Na zdjęciu przedstawiono bezdomne psy w schroniskowych klatkach, w jednej z nich jest również obiekt kojarzący się z logo sieci Play. Pod zdjęciem podpis: "Wypróbuj Play za 1 zł / zawsze możesz się go pozbyć". - Natychmiast wycofamy reklamę - mówi rzecznik Play.

- Jestem oburzony formą reklamy - mówi Jarosław Miszczak z fundacji Niechciane i Zapomniane - SOS dla Zwierząt. - Organizacje takie jak nasza w całej Polsce walczą od lat o zmianę nastawienia społecznego do zwierząt, prowadząc akcje przeciw porzucaniu psów, szczególnie przed wakacjami - mówi. Dodaje, że taka forma reklamy, szczególnie na portalu odwiedzanym przez setki tysięcy głównie młodych osób może prowadzić do znieczulenia na los zwierząt. - Reklama ta może być celowo szokująca, jednak niezależnie od tego, jest przejawem kompletnego braku współodczuwania, taktu i wyczucia. Fundacja stworzyła już grupę na Facebooku, gdzie można zaprotestować przeciw reklamie sieci komórkowej.

Marcin Gruszka, rzecznik sieci Play bardzo przeprasza osoby, które poczuły się dotknięte umieszczoną w serwisie reklamą. - Wycofamy ją natychmiast - mówi. Dodaje, że jako zadośćuczynienie sieć zobowiązuje się wesprzeć dwie organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom - Straż dla Zwierząt i fundację Viva. Pieniądze mają być przeznaczone na cele, które te organizacje wskażą.

Jarosław Mielczak z fundacji Niechciane i Zapomniane mówi, że nie są prowadzone ogólnopolskie badania na temat bezdomnych zwierzaków, ale tylko do łódzkiego schroniska trafiają 3-4 zwierzęta dziennie. - Szczególnie dużo z nich trafia do schronisk w czasie wakacji i wczesną wiosną. Ofiarowane dzieciom na gwiazdkę zwierzaki często stają się niewygodne, więc są wyrzucane na wiosnę - mówi pan Jarosław.

źródło:
http://wiadomosci.gazeta....lo__Zawsze.html
http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=witQ6timaqM
jest jeszcze więcej takich reklam :|
Zapisane
"Smutny jest los porzuconego psa, wczoraj miałem rodzinę, dziś jestem całkiem sam. Byłem młody, kochałeś i tuliłeś mnie. Z ufnością patrzyły na Ciebie moje oczy psie..." Gonzo('),Groszek('),Ibis('),Dresik('),Lipton(')

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Reklamy ''Play'' są szokujące.
« Odpowiedź #1 : 2010-05-29, 13:55 »
Wszelkie reklamy zabijające wrażliwość powinny być zakazane. Tyle jeszcze trzeba w ludziach zmienić, a tu jakaś kaleka emocjonalna sankcjonuje fatalne zwyczaje... Tyle w tym dobrego, że kasa dla zwierząt będzie, o ile obietnica zostanie spełniona... :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: Reklamy ''Play'' są szokujące.
« Odpowiedź #2 : 2010-06-08, 00:40 »
W ramach rekompensaty Play za każdą osobę, która kliknie w "lubię to" przeznacza 1kg karmy dla zwierząt w schroniskach.
http://www.facebook.com/FaceThePlay#!/FaceThePlay?v=wall
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Reklamy ''Play'' są szokujące.
« Odpowiedz #2 : 2010-06-08, 00:40 »

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Reklamy ''Play'' są szokujące.
« Odpowiedź #3 : 2010-07-14, 22:56 »
szokujące, aż mi szczęka opadła, nie wiem co myśli sobie osoba która wpada na tak idiotyczne pomysły :/
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.09 sekund z 24 zapytaniami.