Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: stajnie- na plus i na minus  (Przeczytany 40571 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #60 : 2004-12-30, 20:47 »
chyba zwykłe...
Eno Ritka...wszędzie o MM piszesz :P na gadu też :P
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

Ritka

  • Gość
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #61 : 2004-12-30, 21:47 »
jak na gadu? ej, a ja mam cie w kontaktach? zagadaj do mnie  :roll:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #62 : 2004-12-31, 15:42 »
obawiam sie ze zwylkle..
Zapisane

Forum Zwierzaki

stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #62 : 2004-12-31, 15:42 »

koniulka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2541
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #63 : 2004-12-31, 16:53 »
Pewnie, że mnie masz..a o gołębiu to kto z tobą gadał :lol: przepraszam za OFF....
Vio, pastwisk tez najlepszych nie mają nie?
Zapisane
Na zawsze w naszych sercach...

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #64 : 2004-12-31, 19:27 »
no moze jakiegos strasznego nie .. ale na bagnach :/
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #65 : 2006-05-16, 20:00 »
Wybaczcie ale muszę nie zgodzić się z opinią vio. Byłam tam bynajmniej więcej razy niż ona i wiem swoje.

Iwiec, Ostrowo - Bory Tucholskie-Na PLUS :VoV:
www.qn.las.pl

Są 3h jazdy dziennie, i bynajmniej jest wielka łąka i maneż, który wcale nie jest taki wielki
-Agnieszka jest naprawdę miła, nie wiem vio co od niej chcesz. Jest może trochę nieufna fakt.
-ja akurat umiem siodłać ale z tego co wiem to jak kogoś poprosisz to Ci zawsze pomoże :)
-nieprawdą jest, że uczą tak zupełnie na odwal się. W wakacje jest dużo różnych ludzi i nie da się przeprowadzić jazdy tak super jakby się chciało, wiadomo, że to rekreacja bardziej ale są też ciekawe i bardziej karkołomne ćwiczenia. Poza sezonem jest ok.
-"po 2 jazdach puscili mnie na galop, po 3 jazdach na teren..."-to akurat prawda. Trochę szybko to robią... :|
-akurat to, że karzą wszystko robić początkującym nie jest złe. Ale bez przesady nigdy nie są zostawieni na pastwę losu! Zawsze im się wszystko pokazuje
-vio obecnie nie ma tam 18 koni i chyba nigdy aż tyle nie było... w każdej stajni stawia się początkujących na wolnych koniach na końcu bo jak jadą w środku jest jeszcze gorzej :/ Z tego co ja wiem Agnieszka daje znaki i tereny z nią są naprawdę fajne i CIEKAWE. To raczej Marek szalał w terenie i nigdy nie było wiadomo co będzie za 5 sekund.
-nie należy się spodziewać, że po tygodniu obozu nauczy się jeździć. Faktem jest, że czasem nie zwracają uwagi na dosiad ale nie tak że w ogóle
-konie są naprawdę fajne a przede wszystkim bardzo spokojne.
Pracuja w lato po 6-7 godzin dziennie-to akurat prawda...
Boksy nie są fajne fakt. Ale buduje się zupełnie nowa, ładna murowana stajnia która będzie lada chwila!! Bez przesady ale mogą się w nich obracać i bynajmniej im czasem sprzątają. Pozatym cały dzień biegają po pastwisku a w boksach są zamykane tylko na noc (więc po co im światło, w nocy i tak jest ciemno;])
Pastwiska fakt są bagniste ale są dość duże. I bynajmniej ŻADENEJ krowy tam nie wciągneło-to jakaś wredna plota!!

Jeśli chodzi o bicie to Agnieszka nie bije koni. Marek je bił fakt, ale teraz on prowadzi inną stajnię/
I oni nigdy nie oddali by konia do rzeźni. Oni wyciągają konie z rzeźni ludzie!! Spójrzcie na Apacza...

Histeria i Hera to dwa RÓŻNE konie!!!
Hera to Hera a Histerię oni tylko ujeżdżali.

To prawda dorośli są na obozie. Ale z tą faworyzacją nez przesady tak znowu...


Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #66 : 2006-05-16, 21:02 »
K-hikaru jak sobie czytam to co napisałaś, to nie moge uwierzyc ze bylysmy w tym samym miejscu :roll: Twoja opinia jest po prostu śmieszna...
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #67 : 2006-05-17, 15:17 »
Tak tarunia?? A co Cię w niej śmieszy??
Ile tam byłaś?? Tydzień czy dwa?? Postarałaś się zrozumieć czemu tak jest?? Spojrzeć na to z innej strony?? Ile stajni w życiu odzwiedziłaś?? Ja nie kwestionuję twojej opinii bo każdy może mieć swoje zdanie. Nie ma stajni idelnych. Wiem też, że początkujący nie mają tam łatwego życia. Ale to nie powód, żeby zjeżdżać całą stajnię od góry do dołu.

Ona kocha te konie, jest tam fajna atmosfera jaką trudno znaleźć w innym miejscu, tereny są cudowne... a to, że nie ma kasy no to cóż... kto powiedział, że żeby mieć konie trzeba być najpierw milionerem??

Ale ja chcę wiedzieć KTO wam powiedział, że tam krowę wciągnęło??
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #68 : 2006-05-17, 18:33 »
cóż k-hikaru jeśli już 2 osoby ak twierdzą to jesteś w mniejszości
Cytuj
Ile tam byłaś?? Tydzień czy dwa?? Postarałaś się zrozumieć czemu tak jest?? Spojrzeć na to z innej strony??
- cóż .... dla mnie stajnia w której biją konie jest z góry stracona :/ i nawet nie starałabym ich się zrozumieć.
no ale dobra ja się nie wymądrzam bo nigdy nie byłam :/
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

Forum Zwierzaki

Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #68 : 2006-05-17, 18:33 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #69 : 2006-05-17, 18:44 »
Jest możliwa prawie idealna stajnia i ciesze sie ze w takiej jezdze
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #70 : 2006-05-17, 20:25 »
Już mówiłam, że ona nie bije koni. Odkąd przeczytałam to na tym forum byłam tam 4 razy. Byłam nastawiona dość negatywnie po przeczytaniu tych opinii. I przyglądałam się BARDZO uważnie. Widziałam jak ona odnosi się do koni, w tym młodych, które szalały i była zawsze bardzo cierpliwa. To on je bił i łamał czemu ona była przeciwna ale jego już tam nie ma.

Osobiście jeździłam w stajni w której biją konie i wiem jak to jest. To po koniach widać jeśli są bite. A po tych w BT tego nie widać...
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #71 : 2006-05-18, 21:26 »
Wrocław Belfegor- był już o tym temat... ale ogólnie to, nawet jak jesteś zielona, dają ci konia i jedź spobie sama- parę razy poprosiłam, żeby mnie czegoś pouczyli to 5 min stał i powtarzał to samo, a później uciekał do stajni..o właścicielu też coś złego słyszałam... ale lepiej popatrzeć do tamtego starego tematu
Zapisane

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #72 : 2006-05-19, 10:01 »
w mojej drugiej stajni w której jeżdze tez jezdze sama,czasami mnei własciciel uczy,czasami kolega instruktor,ale zazwyczaj sama.Dla poczatkujacych uwazam nie jest to dobre ale ja juz troche jezdze(nie mówie ze dobrze zcy cos)i jezdze tam na swietnym koniu po którym od razu widac jak cos robie zle.A w drugiej stajni mam trenera wiec sie wszytsko wyrównuje  :)
Zapisane

Cieciorka

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #73 : 2006-05-19, 16:08 »
tzn wiesz... to nie chodzi o to ,że oni tylko nie uczą...ale że cię olewają... "rób co chcesz byle tylko mieć z tego kasę"...
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #74 : 2006-06-14, 18:31 »
Cytuj
Tak tarunia?? A co Cię w niej śmieszy??
Ile tam byłaś?? Tydzień czy dwa?? Postarałaś się zrozumieć czemu tak jest?? Spojrzeć na to z innej strony?? Ile stajni w życiu odzwiedziłaś?? Ja nie kwestionuję twojej opinii bo każdy może mieć swoje zdanie. Nie ma stajni idelnych. Wiem też, że początkujący nie mają tam łatwego życia. Ale to nie powód, żeby zjeżdżać całą stajnię od góry do dołu.

Ona kocha te konie, jest tam fajna atmosfera jaką trudno znaleźć w innym miejscu, tereny są cudowne... a to, że nie ma kasy no to cóż... kto powiedział, że żeby mieć konie trzeba być najpierw milionerem??

Śmieszy mnie chociazby to, na co zwróciła uwagę Dory - bicie koni, czy też przyzwolenie komus na ich bicie (w przypadku Agnieszki) wg mnie od razu stajnie przekreśla. Tym bardziej, że w przypadku Marka to nie były tylko mocniejsze uderzenia palcatem, kiedy kon był nieposłuszny, czy też pojedyncze uderzenie "dla opamietania". Już to opisywałam, on się po prostu nad końmi znęcał i pastwił. A jeśli Histerię tylko ujezdzał, to czemu jezdzili na niej początkujący obozowicze? I czemu była ujeżdżana w wieku 1,5 roku?

Byłam tam tydzien, na obozie. Wystarczyło aż za dość. Podejście do ludzi i koni na tyle kompromitujące, że nie wytrzymałabym tam ani dnia dłużej. Mowa tu głównie o Marku, do Agnieszki nie mam nic poza tym, że na to wszystko pozwalała i się mu nie przeciwstawiała. Stajni odwiedziłam dość dużo, przypominam sobie o 9 (w których przynajmniej raz byłam na jezdzie). I w żadnej nie było aż tak źle, chociaż tylko do 4 z nich mam ochotę częściej lub rzadziej wracać.

A jeszcze co do siodłania. Widzisz, tak się składa, że to czy inny obozowicz pomoze zalezy tylko i wyłącznie od ludzi na jakich sie trafi na turnusie. Poza tym osiodłanie za kogoś konia to nie jest nauka siodłania. A to miało być w programie. Zreszta tak samo miało to być w programie jak rajd i zawody. I co? I jedno wielkie zero z tego było. Jeszcze raz powtórzę - BEZNADZIEJA :roll: Mało brakowało a przez ten jeden obóz bym zrezygnowała z jazdy konnej.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #74 : 2006-06-14, 18:31 »

Newada

  • *
  • Wiadomości: 853
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #75 : 2006-06-14, 20:48 »
Z tym biciem to nie lubie przesady ani w jedna ani w druga strone.Nienawidze bicia koni.ALE: ja czasami tez klepne ogiera jak sobie na za duzo pozwala i nie uwazam zebym robiła cos złego.Wsiadam z batem zazwyczaj,nawet na konia na którego teoretycznie nie potrzeba.Wkurza mnie jak ktos bron boze nie pozwala wziasc bata(ja rozumiem w przypadku dzieci poczatkujacyhc które nie potrafia nawet uzywac łydki a chca wszytsko zastapic batem,to wtedy tez jestem przeciwko)Wszystko z umiarem.
A ewidentne bicie(a nie klepniecie czy cos w tum stylu)i to bez powodu jest niedopuszcalne wg. mnie.
U mnie stajnie na plus
-duzy plus Koniczyny www.koniczyny.pl za boskie warunki,super trenerów,fajne konie.urozmaicone jazdy jednym słowem za profesjonalizm
-Wiking w Złotym potoku moja ukochna stajenka :] prywatna,mała,swojska,jak ktos juz lepiej jeźdi to tam moze sobie pojechac w fajny teren albo ugólnie sie sprawdzic.
Na minus.
-pegaz www.tkkf.pegaz.prv.pl
-lambada
www.lambada.pl
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #76 : 2006-06-14, 22:40 »
tak Newadko ja takie bicie na opamietanie tez dopuszczam a pamietasz jak na obozie Magda (trenerka) bile te konie? biedna moja Wareczka dostala batem w brzuch (byla wtedy w zaawansowanej ciazy) ze nie chciala wedzidla przyjac....:roll: niestety tak jest i dlatego wlasnie Magde wy*ebali z tamtad...:)
jesli ktos zneca sie nad konmi i bije je z blahych powodow to jest dla mnie nikim.
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #77 : 2006-06-14, 22:57 »
Ja też nie cierpie przesady w żadną strone. ;) Ale u Marka to było po prostu straszne. :( Jak koń (ujezdzony niedawno) pod początkującym jezdzcem nie szedł idealnie, to Marek brał go na bok i dawał mu taki wpier**l, że aż się nie dało na to patrzeć... Kopał, walił pięściami, jak udało mu sie już konia przewrocic na bok, to jeszcze mu nie wystarczalo i bił dalej :/
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Princessa

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #78 : 2006-06-14, 23:15 »
boze ani mi nie mow :( nie umiem sobie tego ani wyobrazic ani czytac...uuuuu :(  tacy ludzie dla mnie nie istnieja...:( biedne te zwierzeta
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #79 : 2006-06-22, 13:19 »
A czy ja wyraźnie nie napisałam, że Marek się WYPROWADZIŁ i teraz prowadzi SWOJĄ stajnię (www.skret.las.pl) i już nie ma go w Qniu?? A wiesz w ogóle co przeżyła Agnieszka?? Myślisz, że jej się podobało bicie koni?? Uwierz mi to nie są sprawy do opisywania na forum.
Z Markiem miałam kontakt tylko tydzień ponad, prowadził nam TYLKO tereny, nie widziałam dużo ale się nasłuchałam o nim i wiem jaki jest. W pełni się zgadzam z tym, że on jest naprawde straszny pod tym względem/ Tarunia a kiedy dokładnie byłaś tam na obozie??
W to, że Histeria była ujeżdżana w wieku 1,5 roku to nie wiem ale jej właściciel dał ją do ujeżdżenia tam no to cóż;/ W każdym razie Kraksa (moja ukochana;]) była ujeżdżana w wieku 3 lat.

Ja byłam tam 4 razy.
I zawsze byłam dobrze traktowana. (no ale trzeba się zgodzić z vio, że dla stałych klientów są milsi-ale wszędzie tak jest. Tylko jak już się jest tym stałym klientem to się tego tak nie widzi).
Przepraszam a co Agnieszka miała zrobić z Markiem?? Ty chyba nie wiesz jaki jest Marek.
Ja sobie przypominam z 20 stajni w tym do 3-4 naprawdę bym wróciła.

Na początku byłam nastawiona bardzo negatywnie do Qnia, bowiem przedtem zapoznałam się z waszymi opiniamii i naprawdę się bałam.
EEEE Agnieszka jest taka, że jak o coś poprosisz to zrobi, i pokarze.
To jak natrafiłaś na obozowiczów, którzy siodłają za Ciebie konia a nie pokazują jak się siodła i mówią co masz robić (ja zawsze uczę-ile można siodłać za kogoś??;/) to rzeczywiście dziwne i współczuje Ci.

To ten twój turnus był naprawdę SUPER felerny. U nas były zawody (w drugim tygodniu nie, bo była inna sytuacja i wszyscy woleli jechać w teren) i z tego co wiem zawsze są zawody-takie zwałowe (Jezuuu jakie to śmieszne było) albo potęga skoku.
Rajdy też były od co.

Co do Marka to się zgadzam. Choć czasem był śmieszny a jego tereny zawsze były super to jego bicie koni m.in. zdecydowały, że do niego nigdy nie pojadę. (Chyba, że mi się mózg zlasuje)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #80 : 2006-06-22, 14:19 »
Cytuj
A czy ja wyraźnie nie napisałam, że Marek się WYPROWADZIŁ i teraz prowadzi SWOJĄ stajnię (www.skret.las.pl) i już nie ma go w Qniu?? A wiesz w ogóle co przeżyła Agnieszka?? Myślisz, że jej się podobało bicie koni?? Uwierz mi to nie są sprawy do opisywania na forumZ Markiem miałam kontakt tylko tydzień ponad, prowadził nam TYLKO tereny, nie widziałam dużo ale się nasłuchałam o nim i wiem jaki jest. W pełni się zgadzam z tym, że on jest naprawde straszny pod tym względem/ Tarunia a kiedy dokładnie byłaś tam na obozie?? .
Uwierz mi, że się domyślam w jakiej sytuacji była Agnieszka. Poza tym myślałam, że dłuzej miałas do czynienia z Markiem i myślałam, że to stajnia  jeszcze z nim Ci się spodobała. A teraz nie wiem jak jest, całkiem mozliwe że o wiele lepiej. Tak jak pisałam - do samej Agnieszki nie miałam na obozie zastrzezen (chociaz ona wtedy prawie nic nie robiła, więc nawet nie za bardzo ją poznałam). Na obozie byłam dawno, jakieś 3 lata temu, może nawet wczesniej.

Cytuj
W to, że Histeria była ujeżdżana w wieku 1,5 roku to nie wiem ale jej właściciel dał ją do ujeżdżenia tam no to cóż;/ W każdym razie Kraksa (moja ukochana;]) była ujeżdżana w wieku 3 lat.
To akurat wiem, bo ktos mi mówił na obozie, że ona ma 2 lata, a jezdziła już od jakiegos czasu pod siodłem. Wiadomo, że te 1,5 roku to podałam w przyblizeniu, bo dokładnie to nie mam pojęcia.

Cytuj
Przepraszam a co Agnieszka miała zrobić z Markiem?? Ty chyba nie wiesz jaki jest Marek.
"Coś" zawsze można zrobić. Tylko trzeba się umieć przeciwstawić, zwrócić sie do kogoś o pomoc, itd. I niestety pomimo, że byłam tam tylko tydzien, to Marka zdążyłam poznać dobrze. Aż za dobrze... A Agnieszki nie winie, jestem w stanie zrozumieć to, że nic nie zrobiła.

Cytuj
EEEE Agnieszka jest taka, że jak o coś poprosisz to zrobi, i pokaże.
Teraz może tak. Wtedy Marek się tak panoszył, że ona miała bardzo niewiele kontaktu z obozowiczami.
Cytuj
To jak natrafiłaś na obozowiczów, którzy siodłają za Ciebie konia a nie pokazują jak się siodła i mówią co masz robić (ja zawsze uczę-ile można siodłać za kogoś??;/) to rzeczywiście dziwne i współczuje Ci.
Faktycznie chyba trafiłam na dziwnych ludzi. :P Jak sobie teraz o tym myśle, to ja na ich miejscu też bym wolała raz pokazac co i jak, niż codziennie komus siodłać konia (robiac przy tym wieeeeelka łaske :roll: )

Cytuj
To ten twój turnus był naprawdę SUPER felerny. U nas były zawody (w drugim tygodniu nie, bo była inna sytuacja i wszyscy woleli jechać w teren) i z tego co wiem zawsze są zawody-takie zwałowe (Jezuuu jakie to śmieszne było) albo potęga skoku.
Rajdy też były od co.
Ależ owszem, były. I zawody i rajd. Ale ja nie miałam. No cóż, Mareczek się uwziął na mnie i moja siostrę, bo ośmieliłyśmy się z nim nie zgodzić.  :roll: I stwierdził, że nam nie pozwala brać udziału ani w rajdzie, ani w zawodach. Miłe, co nie?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Forum Zwierzaki

Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #80 : 2006-06-22, 14:19 »

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #81 : 2006-06-22, 17:59 »
No w sumie to trudno mi powiedzieć. Miałam różne momenty, Ale w sumie dopiero jak się wyniósł mi się spodobało. Ona nigdy nic nie robi;D Nie no joke U nas blo tak, że ona prowadziła maneże a on tereny.
Bo wiem na 100%, że Histeria urodziła się w 2000 roku i dlatego się zastanawiam...

On był jej mężem, bardzo go kochała. A Marek jest taki, że nie można mu nic powiedzieć... Tak. Mi po tygodniu zdawało się, że go znam-jednak teraz wiem jak bardzo się myliłam;//////// Robi rzeczy, których bym się w życiu po nim nie spodziewała.

Wiem coś o tym-Agnieszka była zupełnie inna z Markiem a inna jest bez.

No i właśnie mówię, że jemu się nie można przeciwstawić.

Ale chciałam tutaj przywołać pewną scenkę z obozu, która bardzo mnie bulwersuje aż do dziś. Dziewczynka miała 11 urodziny.

Agnieszka: to ty masz dzisiaj urodziny tak??
Dziewczynka: Tak.
Agnieszka: Kolejna zdzira rośnie.

Biedna dziewczynka.
(to było tak na marginesie)
Zapisane

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #82 : 2006-06-22, 21:52 »
Ja byłam chyba w 2002 roku. Czyli z Histerią by się zgadzało.

Cytuj
Mi po tygodniu zdawało się, że go znam-jednak teraz wiem jak bardzo się myliłam
Mogłabyś coś więcej napisać...? Tu albo na pw. ;)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #83 : 2006-06-23, 11:23 »
Myślę, że Pw jest lepsze;]
Zapisane

Labradorka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2221
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #84 : 2006-08-07, 21:52 »
Ja nie znam żadnej stajni na minus - widocznie jeszcze nigdy sie nie przejechałam...
Dzisiaj szukając blizej nieokreslonej rzeczy na Allegro, zauważyłam aukcje: Weekend w siodle [...].
Zavciekawilo mnie, weszlam i poczytalam sobie. To ze ogolszenie ze "skręta", ciekawe rzeczy piszą, po 6 godzinach samodzielne galopy i wycieczki w teren... Nie chccialabym byc w takim tempie uczona...
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #85 : 2006-08-08, 16:20 »
Ja na plus moge polecić stajnie w Śmiechowicach (mam nadzieje że nie pokręciłam nazwy). Mają bardzo dobre warunki dla początkujących, dobre konie i całą reszte. Uczą wszystkiego od podstaw...

PS.Mam jedno pytanko:czy był ktoś w stajni w miejscowości Firlej??(na Polesiu Lubelskim) Chce sie dowiedzieć jak tam jest, jak uczą etc. bo planuje w przyszłym roku pojechać tam na obóz.
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #86 : 2006-09-04, 10:58 »
Labradorka to właśnie musisz wiedzieć, że właściciel Skręta był przedtem właścicielem Qnia (na ktorego tak wszyscy narzekają w tym temacie:]) Skręta nie polecam. Ale trzeba przyznać tereny robią tam fajne.
Zapisane

Adda

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #87 : 2006-09-15, 17:51 »

Agnieszka: to ty masz dzisiaj urodziny tak??
Dziewczynka: Tak.
Agnieszka: Kolejna zdzira rośnie.

naprawde wyjątkowo wredna i hamska baba :/
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedz #87 : 2006-09-15, 17:51 »

Adda

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #88 : 2006-09-15, 17:54 »
aj a chciałam ocenić:
na minus:
WIerzeja wlkp. http://www.stajnia.net/ (okolice Poznania)
i Pony w Poznaniu
 i stajnia u Kaśki w Warblewie (okolice koszalina)
na plus:
Rancho Poznań www.rancho.poznań.pl
Jaszkowo www.centrumhipiki.pl
Zapisane

k-hikaru

  • Gość
Odp: stajnie- na plus i na minus
« Odpowiedź #89 : 2006-09-16, 13:07 »
Adda-chamska się pisze przez "ch"
ja tam uważam, ze jest super.

Adda ja akurat dałabym Rancho bardziej na minus niż na plus.
a pan Ł. to niby wredny nie jest??
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.161 sekund z 29 zapytaniami.