Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 22 23 [24]   Do dołu

Autor Wątek: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)  (Przeczytany 88042 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asiuczek

  • *
  • Wiadomości: 194
  • moje maleństwo ;]
Odp: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)
« Odpowiedź #690 : 2007-05-12, 18:52 »
hmm ... ''olbrzymek'' Szogi czuje się cudowie  ;p
po czym to widać?
chyba po zachowaniu jakie ostatnio pokazuje  :D
np dziś razno zaczął się taczać po podłodze i zaczepiac innych do wspólnej zabawy  :lol:
a przyznam sie ze bardzo rzadko mu to się zdarza  :wink:
zazwyczja udaje ważniaka i dorosłego psa ... a jednak zostało mu coś ze szczeniaczka  ;p
i z kota !!
lubi np. bawic sie małą pileczką albo splątanymi nitkami, wyciera też sobie nosek tak jak mała kicia czyli najpierw liże łapę a potem po pyszczku  :lol: świetnie to wygląda :D

a jak wasze pupilki? ;>
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)
« Odpowiedź #691 : 2007-05-12, 19:00 »
Moj pupilek? Jest paskudny... ;) Drapiąc się zahaczył pazurem o okolice nad okiem i porządnie to rozwalił. Przemywamy mu to, ale chyba zaczyna zbierać się pod tym ropa i zaczynam namawiać ojca aby pójść z nim do weta, bo naprawdę wygląda to nieciekawie.

Z rzeczy bardziej pogodnych to tyle,że z Czarka jest świetny aktor. Załapał,że gdy popiskuje i skomli, (tak jak to robi wtedy gdy źle się czuje i trzeba go wziąć na spacer) to szybciej bierzemy go na spacerek... Tak więc od kilku dni zaczyna "płakać" aby szybko go na spacer wziąć a wcale mu się nic nie chce, pilnej potrzeby nie ma ;p Paskudnik jeden.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

asiuczek

  • *
  • Wiadomości: 194
  • moje maleństwo ;]
Odp: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)
« Odpowiedź #692 : 2007-06-20, 08:17 »
heh... dużo jest fajnych opowieść co potrafią zrobić chowki byle tylko to osiagnąć. Już kiedyś pisałam że to jest niesamowite ze znajduję tu tyle podobieństw w zachowaniu waszych psiaków i Szoguna :P
A w ostatnim czasie chow mój poznał nową chowkową damę :D ruda oczywiście Saba. Nie wiem czy to jakieś najpopularniejsze imię roku czy jak inaczej bo: malamutka jedna duża i nowa mała to Saba, czrana chowkowa to Saba i ta małaruda też Saba ! :roll:
normalnie szok mnie czasem łapie :P ale nioe musze przynajmniej pamiętać imion każdej heh.

a tak jeszcze pozatym to czy wasze chowki też miały jakieś kontuzje związane z łapkami?
szogi kiedyś biegł i wpadł w dół bo to było w nocy i nadwyrężył więzadła :( ostatnio był na wsi i też gdzieś wlazł i co sie noga zdążyła wyleczyć to kolejny raz kuleje ... już mniej ale jednak. ehh  sama nie wiem co z tymi łapami. dostaje tabletki i jakąś duńską karme kupiłam podobno z witaminmi i wogule, mam nadzieje że to nie zerwane wiezadła bo to byl by koszmar.   
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)
« Odpowiedz #692 : 2007-06-20, 08:17 »

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)
« Odpowiedź #693 : 2007-06-21, 13:16 »
Tak takie małe wypadki z łapami się zdarzają. Wtedy smaruje maścią rozgrzewającą i bandażuje.

Fredziaa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 385
Odp: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)
« Odpowiedź #694 : 2008-03-01, 20:54 »
hej, hej, czemu tu takie pustki?? Zniknęłam na trochę i już? :P Proszę... Nie zaniedbywać mi tu V grupy, bo jeszcze wyjdzie, że jest nas mało!!  :lol:A tak nie jest, prawda? :> No i jak u was po feriach, jak sie psiaki czują? Jak wy sie bawiłyście/bawiliście? :)
Zapisane

Chow Baby

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 258
    • WWW
Odp: Grupa V - Szpice i psy w typie pierwotnym =)
« Odpowiedź #695 : 2008-03-06, 18:20 »
U nas po staremu  :D.
Strony: 1 ... 22 23 [24]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.