Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Różnego rodzaju WĘŻE  (Przeczytany 3392 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

[Mika]

  • Gość
Różnego rodzaju WĘŻE
« : 2007-05-05, 15:42 »
Może i głupi wątek ale w innych tego bym nie napisała.

Mam królika, kota, a mój tata chce kupic pytona :/
Ja się nie zgadzam ale moja siostra.... nooo zgadza się
Moj krolik!!!!
Moja siostra nie lubi mojego krolisia i... by wyszlo ze wrescie wrzucila by go na pozarcie DLA PYTONA .
CO robić !?

Oczywiście nie mówię że gady mi się nie podobają, ale moja siostra wszystko może zrobić :/
Zapisane

Negal

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #1 : 2007-05-05, 16:51 »
lol... ja bym sie tez zgodzil pyton jest zajebisty jak bym go mial odrazu krolika bym dal
a nawet tego kotka xD
Zapisane

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #2 : 2007-05-05, 18:23 »
Moja siostra nie lubi mojego krolisia i... by wyszlo ze wrescie wrzucila by go na pozarcie DLA
może Twoja siostra ma jakieś uczucia i tego Ci nie zrobi...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedz #2 : 2007-05-05, 18:23 »

[Mika]

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #3 : 2007-05-05, 20:46 »
Mozliwe ale kiedys jak  bylysmy mniejsza mialam myszki a ona je spuscila z dachu przyczepione do baloników :/
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #4 : 2007-05-05, 21:29 »
Mika, może pogadaj ze siostrą i z rodzicami co moze sie stać. A jak wąż będzie to przecież można zabezpieczyć terra, a zwierzaki mozna trzymac w innym pomieszczeniu. Musisz sie dogadać z siostrą...

Cytuj
mialam myszki a ona je spuscila z dachu przyczepione do baloników ;/
nienawiść do zwierząt czy do ciebie? to jest naprawde chore...
Zapisane

[Mika]

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #5 : 2007-05-05, 21:46 »
nienawiść DO MOICH ZWIERZĄt zauważyłam ze jest zazdrosna ze ja mam zwierzaki a ona.... ale ona ma zwierzaki wiec dlaczego wlasnie na mnie sie msci??? Juz rozmawialam z rodzicami powiedzieli ze nie kupią pytona ale ona jak sie o tym dowiedziala sie wkurzyla.
nienawiść do zwierząt czy do ciebie? to jest naprawde chore...
Do zwierząt chyba moich :D :/
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #6 : 2007-05-05, 22:20 »
Mika, to może idź na jakis układ z siostrą? moze niech rodzice tez kupią jej np królika, wtedy nawet ty sie z nią zbliżysz bo zwierzaki razem by sie bawiły itp. to by na pewno coś pomogło.
Zapisane

[Mika]

  • Gość
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #7 : 2007-05-05, 22:52 »
okej sprobuje :/
Zapisane

skorpek

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #8 : 2008-02-21, 07:34 »
Mika a dla czego odrazu zakladasz ze pyton zje krolika ?? jaka to ma byc odmiana pytona moze wiesz?? jesli tylko bedzie trzymany w odpowiednim terra i pilnowany na wybiegu to nic mu nie bedzie :D a zeby zjesc krolika musi byc tez w miare sporych wymiarow :) pozdrowienia
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedz #8 : 2008-02-21, 07:34 »

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #9 : 2008-02-21, 10:06 »
myślę ze tu nie tyle chodzi o to czy pyton faktycznie zje ale o odpały siostry. bo może i zjeść nie zje, ale królik i tak będzie miał niemały stres jak sie go do węża wstawi...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

skorpek

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #10 : 2008-02-21, 16:45 »
pao uwierz mi ze stresa by nie mial bo nawet jak waz by go nie polknol to napewno by zadusil  jak by sie tam kroliczka wpuscilo ale chyba jeje siostra nie jest az tak ciezka zeby meczyc tak zwierzaka :P pozdrowienia :P
Zapisane

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #11 : 2008-03-23, 10:14 »
pao uwierz mi ze stresa by nie mial bo nawet jak waz by go nie polknol to napewno by zadusil  jak by sie tam kroliczka wpuscilo ale chyba jeje siostra nie jest az tak ciezka zeby meczyc tak zwierzaka :P pozdrowienia :P
Jestem w tej kwestii zupełnie odmiennego zdania od Ciebie. Królik trzymany razem z pytonem (jeżeli nie zostałby od razu zjedzony) przypłaciłby to towarzystwo ciężkim stresem i poważnymi problemami zdrowotnymi. Może się to skończyć śmiercią biednego zwierzaka.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

skorpek

  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #12 : 2008-07-12, 13:27 »
Jestem w tej kwestii zupełnie odmiennego zdania od Ciebie. Królik trzymany razem z pytonem (jeżeli nie zostałby od razu zjedzony) przypłaciłby to towarzystwo ciężkim stresem i poważnymi problemami zdrowotnymi. Może się to skończyć śmiercią biednego zwierzaka.
a ja ci zagwarantuje ze krolik nie zdazyl by sie zestresowac jak by jej siostra wstawila go do pytona:) pytony sa na tyle zarloczne ze zaatakowal by go natychmiast i nie bylo by stresu :/ tyle ze chodzi o fakt co moze sie stac jesli siostra wpadla by na madry pomysl wlozenia kroliczka do weza
Zapisane

jjacekwiśnia

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Różnego rodzaju WĘŻE
« Odpowiedź #13 : 2008-07-24, 02:16 »
Tu można zobaczyć co może się stać zarówno z królikiem jak i kotkiem. Co prawda to trochę inny wąż, ale zasada ta sama ;)

http://www.terrarium.org.pl/wiki/Anakonda_%C5%BC%C3%B3%C5%82ta
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 25 zapytaniami.