Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: weterynarz- Gliwice  (Przeczytany 14897 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mehara_

  • Gość
weterynarz- Gliwice
« : 2004-09-01, 12:39 »
Świetny weterynarz!!! Koński również miał praktyki w świetnch stadninach itd. Wyleczył mojego konia Meharę. W zeszłym roku, wyjechałam na 2 tyg. wakacji. Po powrocie pojechałam do stajni. Mój koń miał podciętą tylną nogę. Ponieważ właściciel stajni był nie odpowiedzialny nie leczył tego(tzn. pryskał czymś piekącym). Rana zamieniła się w dzikie mięso, więc na szycie było już zapóźno :cry:  :( .  Po przeprowadzce z końmi do innej stajni(która odbyła się następnego, albo nawet tego samego dnia) zadzwoniliśmy po Lietza.  Ponieważ koń był już tak znerwicowany(ale to nie tylko przez tą nogę...klacz rok stała z matką w boksie, a do 3 roku życia miała z nią stały kontakt, matka była podobno strasznie znarowionym koniem, i Mehara odziedziczyła troche charakteru po niej) musiała dostać 3 zastrzyki uspokajające!(miała być dutka, ale się nie zgodziliśmy) Przez jakieś 2/3 tygodnie, codziennie Lietz przyjeżdżał, dawał zastrzyki i zmieniał opatrunek. Teraz noga nawet nie jest spuchnięta. została tylko mała szara blizna.
A oto namiary na tego weta:
Wojciech Lietz
Ul. Jałowcowa 12.
44-100 Gliwice
Tel:(0-32) 270-52-95

pozdrawiam
Zapisane

Alice

  • Gość
weterynarz- Gliwice
« Odpowiedź #1 : 2004-09-24, 12:54 »
Masz rację  :wink:  Ten weterynarz uratował życie mojemu psu, kidy wpadł pod samochód :( Jako jednyny weterynarz zgodził się przyjechać na miejsce zdarzenia wypadku, zajął się psem, zszył ranę itd. Po 2 tygodniach nastwaił psu łapę, która była wybita ze stawu biodrowego. Inny wet u którego pies miał robione zdjęcie rendgenowskie (Pan Lietz nie mógł wykonać tego zdjęcia) powiedział że to będzie cód jeśli jakiś weterynarz zdoła nastawić łapę po tak długim czasie....No i proszę Panu Lietzowi sięudało!!! :)
Jest tylko jeden minus: Pan jest tak zajęty, że rzadko można zastać go przyjmującego w  swoim gabinecie domowym...

Polecam również bardzo dobrego Weterynarza w GLIWICACH:
ul. TOSZECKA 21 Pan JACEK CYMBRYŁOWICZ, tel: 270-55-65
« Ostatnia zmiana: 2006-06-06, 18:38 autor Alice »
Zapisane

zaba14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3749
  • Mikuś na zawsze w pamięci [*] 27.05.08
    • WWW
weterynarz- Gliwice
« Odpowiedź #2 : 2004-12-18, 21:43 »
Słyszałam o dobrym wecie w Gliwicach (ja jednak jezdze do swojego w Zabrzu, który leczy zwierzeta schroniskowe i mam do niego 100% ufność) czy ten wet jest w Sośnicy czy macie tam dwóch dobrych wetów?:)
Zapisane
Możemy ocenić serce człowieka po tym, jak traktuje zwierzęta- Immanuel Kant

Forum Zwierzaki

weterynarz- Gliwice
« Odpowiedz #2 : 2004-12-18, 21:43 »

psotka

  • Gość
weterynarz- Gliwice
« Odpowiedź #3 : 2005-01-06, 09:50 »
w sośnicy jest baardzo dobra wetka - polecam z calego serca - juz podawalam namiary na nia w watku weci na plus :)

podam i tu:

Adres:

Renata Schneider
przychodnia:
Gliwice(Sośnica), ul. Bracka 19
tel 237 08 48
Zapisane

pterodaktyl

  • Gość
Odp: weterynarz- Gliwice
« Odpowiedź #4 : 2006-02-21, 21:30 »
[konie]
w gliwicach polecam prywaty szpital dla koni - lek. wet. paweł golonka.
www.szpitalkoni.pl
Zapisane

Princessa

  • Gość
Odp: weterynarz- Gliwice
« Odpowiedź #5 : 2007-06-15, 23:46 »
podpisuje sie pod tym postem powyzej :P
pawel golonka wymiata..wyleczyl mnostwo koni moich znajomych a takze czesto ratuje konie w mojej ukochanej stadninie Ochaby (nie liczac wspanialego Waldka Kalinowskiego z Zywca i pani Aldony asystentki P.Golonki :) )
Zapisane

Daria12

  • Gość
Odp: weterynarz- Gliwice
« Odpowiedź #6 : 2007-07-11, 12:06 »
A ja znam bardzo dobrego weta wyleczył wiele psów kotów i innych zwierząt
nazywa się Radosław Kloryga Polecam go  mieszka u mnie w bloku i był opisywany nawet w gazecie przyjmuje chyba w Dąbrowie Górniczej Klinika Molicki i Molicki czy jakoś tak
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 24 zapytaniami.