Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wet. w Warszawie do sterylizacji kotki  (Przeczytany 2512 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kate8828

  • Gość
Wet. w Warszawie do sterylizacji kotki
« : 2006-01-27, 15:24 »
Jestem już w prawie 100% pewna że chcę maje wykastrowac miałąm jekieś ale, ale sądze z echyba to bedzie najlepsze rozwiązanie. Jednak żeby uniknać przykrości chciałabym to zrobic w dobrej wyprubowanej klinice. U lekarza który się na tym zna. Kogo mi polecacie mieszkam na Bielnach w Warszawie ale może być i poza Zoliborzem byle dobry
Narzaie jest na tabletkach bo troche się wachamy, ale napewno oparcie że bedziemy to robić u dobrego weta, specjalisty a nie takiego który nam jeszcze źle uśpi kotke. Nie mam w tym dużego doswiadczenia, pomózcie nie chce aby maja, przez weta przy zabiegu ......
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Wet. w Warszawie do sterylizacji kotki
« Odpowiedź #1 : 2006-01-27, 15:57 »
Co prawda nie mam kota, ale leczyłam już gryzonia i psa u pewnego weta, który wiem, że jest dobry, a skolei poleciała mi go znajoma i jej właśnie chyba kotkę kastrował. To jest prowana lecznica dla zwierząt - Grzegorz Ostrzeszewicz, Radosna 19, tel. 642-77-58.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wet. w Warszawie do sterylizacji kotki
« Odpowiedź #2 : 2006-01-27, 16:33 »
Ostrzeszewicza również moge polecić - jedna z moich suk miała ceasarkę ze sterylką w jego wykonaniu (czyli sterylka bardziej ryzykowna ze wzgledu na powiekszenie naczyń i ukrwienie macicy) dodatkowo facet jest położnikiem - i ogólnie, ma sporo do czynienia z wszystkim co dotyczy układu rozrodczego...  (notabene - ostrzeszewicz mieszka w józefowie:])
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Wet. w Warszawie do sterylizacji kotki
« Odpowiedz #2 : 2006-01-27, 16:33 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 24 zapytaniami.