Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dzieci w sieci  (Przeczytany 1449 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Dzieci w sieci
« : 2004-04-14, 21:37 »
Dobrze zeby sie mlodsza czesc uzytkownikow forum z tym zaznajomila

http://www.dzieckowsieci.pl/index/

starsi tez moga :]

Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #1 : 2004-04-14, 22:16 »
a znam to, w telewizji pokazuja, to glownie o to chodzi, ze ktos tam mowi ze ma tyle samo lat co ktos drugi, a naprawde jeden ma np. 30 a ta druga 12 i mowi ze tez ma 12 ( ta osoba co ma 30 ) i sie z nim zaprzyjaznia, i chce sie spotkac, i sie konczy gwalceniem, porwaniem itp  :? ja z zadnym nieznajomym z netu i tak sie nie spotkała  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

eniqa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3509
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #2 : 2004-04-14, 22:49 »
ejj no dlaczego Ania??  :lol:  ja nie gadam z nikim obcym :P i na tym zdjeciu to tez nie jestem ja  :roll: a moze mi sie tak tylko wydaje??  :hmmm: tak od tylu...  :bezsilny: ee nie ja mam dluższe włosy  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzieci w sieci
« Odpowiedz #2 : 2004-04-14, 22:49 »

AgaŚ

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #3 : 2004-04-14, 23:27 »
Oj xeitus nie uwazas chyba ze gdzies na naszym FZciku kryje sie taki Wojtuś co  :wink: ? Ty bas obrooonis prafda papciuu :P ?   :tuli:
Ja tam nie zauwazylam za duzego podobienstwa do tego ,,pana"  (  :roll: ) w poli, ani Tiggy z ktorymi sie narazie z tad spotkalam  8)
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #4 : 2004-04-14, 23:36 »
a moze kryje sie u nas jakis wojtuś?  :P
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

aangellaa

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #5 : 2004-04-14, 23:53 »
Szkoda ze wiekszosc dzieci lub nawet mlodziezy nie zdaje sobie sprawy z zagrozenia ... Chyba za duzo slysze o takich przypadkach zebym potrafila sobie z nich zartowac...
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #6 : 2004-04-14, 23:55 »
ja sobie z tego zdaje sprawe, ja bym sie nie nabrala na takie cos, jeszcze z nikim sie z netem nie spotkałam.. ( moze kiedys... ze znajomymi ktorych znam od dawna ;) ) ale dorosli moga byc czasem naprawde orkopni... tak nabierac mlodszych  :?
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #7 : 2004-04-15, 00:00 »
Tu nie tylko o nabieranie chodzi, ale dlaczego nabieraja i co potem chca z tym fantem zrobic, a to juz nic milego nie jest, mozna nawet zostac zabitym przez jakiegos zboczenca ktory sie wydawal super kolezanka...
Zapisane

Veronica

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8067
  • ^______^
    • WWW
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #8 : 2004-04-15, 00:02 »
ja niewiem, po co oni wogole to robia? porywają i zabijają?  :?
Zapisane
"Popatrz jeszcze raz, psia dusza większa jest od psa.
A kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie.
A kiedy się pożegnać trzeba i psu czas iść do psiego nieba,
To niedaleko pies wyrusza, przecież przy tobie jest psie niebo,
Z tobą zostaje jego dusza."

Forum Zwierzaki

Dzieci w sieci
« Odpowiedz #8 : 2004-04-15, 00:02 »

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #9 : 2004-04-15, 00:11 »
Tacy sa wlasnie niektorzy ludzie (chorzy umyslowo, dewianci itp. itd.), dlatego nalezy bardzo uwazac bo nie wiadomo na kogo sie trafi, a internet im bardzo pomaga bo moga sie podszywac.
Zapisane

hexe

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #10 : 2004-04-15, 10:14 »
zgadzam sie z xeite do tego takie ludziska mowia to co chcemy uslyszec,staraja sie z nami utozsamic i byc ta lepsza strona....na pewno trzeba uwazac na takich ktorzy po krotkim czasie znajomosci chca np. spotkania w realnym swiecie albo ciagle prosza o jakies fotki najpierw calkiem przyzwoite a pozniej w miare jedzenia im apetyt rosnie...strasznie uwazajcie z kim sie zadajecie na necie...
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #11 : 2004-04-15, 14:12 »
Hieh ;) Ja nigdy bym sie z jakims lepkiem tak ,,hop siup" nie spotkala ... sem pare razy jus zartowalam z gosci i sie umawialam gdzies w krakowie...  :roll: Ee no a wogole - ja na chaty nie wchodze   :wink:
Zapisane

aangellaa

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #12 : 2004-04-15, 15:03 »
Doroslym doskonale udaje sie przewidziec jak wspomniales co dzieci chca uslyszec, potrafia zaglebic sie w ich psyhike i potem to wykorzystac...Moze soe to zle skonczyc..Nie rozumiem takich ludzi , to jest choroba..
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #13 : 2004-04-15, 15:11 »
Dobra!Nigdy niewiadomo kto jest po drugiej stronie, ale z tym obcym nie można sie spotykać. Bo jak sie spoktamy z jakąś nieznaną osobą gdzies daleko od innych ludzi to ten ktoś może cos nam zrobic. A jak z kims gadamy na czacie czy gdzies indziej to co nam zrobi? Rozwali komputer przez kamerkę lub głośniki?? :lol:
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

hexe

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #14 : 2004-04-15, 15:16 »
kasiu ok moze i nic nam nie zrobi ale takie rozmowy czesto z czata przenosza sie na gg lub co tam innego a pozniej do kontaktu na komorke a pozniej........
czasem oni potrafia tak manipulowac toba i twoimi odczuciami ze nawet sama mozesz nie zdawac sobie z tego sprawy....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzieci w sieci
« Odpowiedz #14 : 2004-04-15, 15:16 »

AgaŚ

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #15 : 2004-04-15, 16:36 »
hexe... bez przesady :) Tz wiem ze niektorzy tak potrafia, ale ja naprawde nikomu z neta ktorego nie znam baardzo dobrze, nie podalabym np. komy... a jak juz jestem na chacie to nawet gg nie podaje, bo tam mam tylko najwiekszych znajomucj  :wink:
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #16 : 2004-04-15, 18:42 »
Moze Taraa jestes wyjatkiem, ale nie kazdy tak podchodzi do kontaktow w necie. Poza tym tutaj chodzi o to ze ci zli ludzie maja sposoby i potrafia byc bardzo sygestywni, czemu nie kazdy potrafi sie oprzec.

Z tym jest chyba tak jak z narkotykami, tzn. wiekszosci sie wydaje ze sie nie uzalezni, ze sie jest silnym, ze nie spotka to mnie...
Zapisane

myszka

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #17 : 2004-04-15, 18:48 »
A druga strona medalu, dzieciaki niestety same coraz częściej szukają "wrażeń", czternastolatki na czatach erotycznych, co one i oni tam robią, np.?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #18 : 2004-04-15, 20:07 »
tia myszka masz racje... gdy kiedys weszlam przetestowac program do wysylania obrazow na serwer z kamerki, na chat interi gdzie mozna miec kamerke na pokoj ,,gimnazjum" , przychodzilo mi z 5 prv na minute z tresciami ktorych lepiej nie bede pisala... normalnie propozycje niedoodrzucenia  :? Jus tam 2 raz nie weslam bo chyba zdarzyly sie 2 osoby ktore napisaly najpierw ,,czesc"  :roll:
Zapisane

Patka

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #19 : 2004-04-17, 10:43 »
takie akcje są potrzebne niektóre dzieci sa bardzo naiwne :o
Zapisane

iwa

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #20 : 2004-04-26, 21:30 »
ten pan wisi też na empiku :lol: ale tak na serio.ciężka sprawa z netemi dziećmi.ale jest coś takiego chyba,jak "niania"-jakiś program,który ogranicza dostęp do netu.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzieci w sieci
« Odpowiedz #20 : 2004-04-26, 21:30 »

gunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2599
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #21 : 2004-04-27, 15:32 »
Ja tma na chaty nie wchodzę od dawna... :roll: A jak tak, to na jakieś normalne, nie erotyczne, i pod inną xywą. I telefonu, adresu i innych nie podaję też. Tylko tym, których baaaaardzo dobrze znam. Mój telefon i dres zna tylko jedna osoba z netu. ;) Przyjaciółka, z którą gadam ze dwa lata :)
Zapisane

Ax

  • Gość
Dzieci w sieci
« Odpowiedź #22 : 2004-04-27, 17:21 »
Ja wchodzę tylko na CatChat na stronie miau.pl, wszystkie osoby stamtąd znam z forum miau , a z resztą-tam toczą się pogaduszki głownie o kotach :krzywy: A jeżeli nagle na gg napisze mi jakieś sworzenie : "cze, jak masz na imię, skąd klikasz, na jakiej ulucy mieszkasz" to odpisuję: BAN :P i blokuję go :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.