Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: hary pota sześć  (Przeczytany 2714 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
hary pota sześć
« : 2008-08-25, 11:48 »
czyli oto wpędzę was w czeluście mrocznego przygnębienia, prezentując nadzwyczaj dobry trailer i nadzwyczaj niedobrą wiadomość, że na film poczekamy sobie jeszcze rok <tłumaczą, 'że lato to lepsza pora na familijne wypady do kina, oraz że wynikły opóźnienia w związku ze strajkiem scenarzystów' - bez komentarza z tym latem, a film jest już praktycznie skończony, o czym świadczy coraz więcej zdjęć, napływających do internetu, no i trailer - jakby nie było, oficjalny.>

http://www.moviefone.com/movie/harry-potter-and-the-half-blood-prince/27063/main
Zapisane

lis

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 16231
  • red fox and dog fanatic
Odp: hary pota sześć
« Odpowiedź #1 : 2008-08-25, 12:02 »
Wiem o tym,po olbrzymim sukcesie " The Dark Knight " Warner uznał,że nie potrzebuje już drugiego takiego hitu w tym roku - tym bardziej,że nie ma żadnego przeboju na przyszłe lato ... i w ten sposób " HP i Książę Półkrwi " został przeniesiony na lipiec 2009.
Mnie to już tak nie rusza,nie spodziewam się wiele po Yatesie - zdenerwowałbym się,gdyby muzykę do filmu Komponował Williams i gdybym musiał na nią czekać do lipca,ale tak,jest mi to obojętne.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 23 zapytaniami.