Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!  (Przeczytany 1109 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mili

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« : 2003-03-20, 15:38 »
Ratunku !!! Nie wiem już co robić !!! Moj kolega (hm... nie, to nie jest już moj kolega) kupił sobie niedawno chomika i juz mu sie znudził i go sie pozbył (chyba komus sprzedał) a teraz chce kupić sobie króliczka !!  :grr:  :grr:  :grr:  :grr:  Nie wiem co robić !! Przez niego cierpią niewinne zwierzaczki a ja nic nie moge zrobić !! On mnie nie słucha  :roll:  Wrzeszcze na niego, prosze, ale nic. Mam ochote go rozwalić za to !! Pomozcie !! Nie wiem co robić, nie moge dopuścic do tego, zeby jakis nieodpowiedzialny ***************** tak postępowal ze zwierzaczkami !!  :grr:  :grr:  :grr:
Zapisane

Jennifer

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #1 : 2003-03-20, 16:21 »
Coz... Kroliki to co innego niz chomiki. Mialam 5 chomikow, 2 lata temu kupilam sobie krolika ktory zyje do dzis. Widze jaka to powazna roznica.  Trzeba bez konca czyscic kuwete, dawac jedzonko, dbac o wode, trawe, puszczac na conajmniej 2h dziennie gdyz to niezwykle ruchliwe zwierzatka (z tym wiaza sie rozne szkody typu: gryzenie kabli, ksiazek, mebli i innych rzeczy), chodzic regularnie na szczepienia i dodatkowo krolika nie mozna zostawic na kilka dni w klatce i ot tak poprostu wyjechac. Trzeba zabrac bo sie zameczy biedactwo.

Wyglada na to ze nie mozesz nic wiecej zrobic... Sytuacja jest straszna. Mozesz ewentualnie dalej nalegac by sie zastanowil co robi, uzywajac stosownych argumentow. (albo odkupic jak bedzie chcial sprzedac) Wole wiedziec co sie stanie jak z krolikiem pojdzie jak z chomikiem. Pewnie potem psa/kota sobie kupi... Oj... kompletna bezmyslnosc. Jeszcze tylko konia mu brakuje!  :grr:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #2 : 2003-03-21, 15:44 »
Według mnie najlepszym sposobem jest zwrucić mu uwagę (najlepiej przy jego rodzicach) przy kimś dorosłym kto go zna i kto by się tą sprawą zainteresował.
Zapisane

Forum Zwierzaki

HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedz #2 : 2003-03-21, 15:44 »

pomarańczowa

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #3 : 2003-03-21, 19:27 »
Przynajmniej je sprzedaje komus kto sie nimi zaopiekuje(mam nadzieję) i nie meczy ich tak jak koleżanka Elfki Nenar... :(
Zapisane

mili

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #4 : 2003-03-21, 19:31 »
Oj nie wiem czy ich nie męczy... znając go...  :cry:  :cry:  :cry:  w poniedziałek go udusze!  :grr:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #5 : 2003-03-22, 07:58 »
"Mylić się jest rzeczą ludzką"-Na Boga raz można ale żeby się powtarzać...
Niech ten twój kolega kupi sobie patyczaka albo żółwia nie bedzie mial tyle roboty.... to okropne. Jeśli raz kupił sobie chomcia, to teraz chce sprubowac jeszcze z czymś większym i wrażliwszym???
zabierz mu tego króla albo go zlej  :)
Zapisane

mili

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #6 : 2003-03-22, 08:40 »
Pofiedzial ze nie kupi krolika ani nic innego  :)  mam nadzieje ze przestanie kombinowac  :roll:
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #7 : 2003-03-22, 12:04 »
No i niech sie lepiej trzyma przy tej mysli.....co za zwierzecy sadysta???
Zapisane

GilbertMama

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #8 : 2003-04-12, 17:39 »
nie rozumiem, jezeli Twój kolega wie, że nie da rady opiekować się zwierzaczkiem lub np. znudzi mu sie po paru dniach, to po co on chce kupować nowe, jeżeli już jednego zwierzaczka oddał? Moim zdaniem tak zachowują sie sadyści. Męczą biedne, bezbronne maleństwa... a potem oddaje je w ręce obcej osoby... szczyt wszystkiego.  :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedz #8 : 2003-04-12, 17:39 »

mili

  • Gość
HELP !! Zwierzątka wołają o pomoc !!
« Odpowiedź #9 : 2003-04-19, 08:43 »
On sie nie liczy z tym co czują zwierzęta...  :grr:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.071 sekund z 26 zapytaniami.