Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem z chomikiem.  (Przeczytany 654 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Problem z chomikiem.
« : 2006-07-21, 13:41 »
Moja koleżanka wyjechała na dwa miesiące, a ponieważ wiedziala o moim zamiłowaniu do gryzoni wcisnęła mi swojego chomika :P wszystko łądnie, p[ięknie, tylko ze ten chomik jakiś dziwny jest. Mianowcie, bardzo jest ocieżały, nie biega, wlecze sie, jak go biore na ręce to jakbym wzieła worek z wodą.. 'przelewa' mi sie przez palce, zę tak to ujmę  :P za to jak czegos się przestraszy, to jest bardzo szybki...  w ogole ten chomik to taka mała ciamajda  :lol: do kółka niewejdzie normalnie tylko najpierw jeedna łaapka.. potem druuga... potem tyłek wnosi przez pół minuty i zacyzna sobie spacerować w kółku.  Nie iwem czy u choików to normalne, bo nigdy nie miałam.

Czytałam, że chomiki potrzebują jakiś wybiegów. Czy jeśli Klusce bede robić codziennie jakiś wybieg, to przejdzie jej? będzie bardziej żywa? a mozę w ogole to ni takiego, tylko ja robie z igły widły?
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Zorlis

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 911
Odp: Problem z chomikiem.
« Odpowiedź #1 : 2006-07-21, 14:04 »
Chomik mojego bracholka zachowuje się podobnie, ale w kołowrotku biega całą noc... :P
Pytałaś koleżankę, czym go karmi?
Zapisane
"Ten świat jest absurdem." -  A. Camus.

Myszoskoczka

  • *
  • Wiadomości: 1826
Odp: Problem z chomikiem.
« Odpowiedź #2 : 2006-07-21, 14:09 »
Kolezanka chomika dała mi razem z odrobiną jedzenia, nie wiem co to było, ale aktualnie karmie go karmą z Vitapolu
Zapisane
Ibara ni karamu taiyou tameiki to mazatte torokeru koukai...
Miaki ta yume ni tsuba o haki warau
Dir kodoku ni kuwareta hitotachi no kokoro wa zankoku ni sodatsu...
--

Forum Zwierzaki

Odp: Problem z chomikiem.
« Odpowiedz #2 : 2006-07-21, 14:09 »

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Problem z chomikiem.
« Odpowiedź #3 : 2006-07-21, 14:27 »
Byc moze chomik jest w ciazy.
Wybiegi niewatpliwie sa potrzebne, jesli to poprostu otylosc ogranicz dawki karmy i wypuszczaj go np. na lozko albo na podloge. I zabezpiecz wszelkie kable, przewody itp. w koncu chomik to gryzon.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Problem z chomikiem.
« Odpowiedź #4 : 2006-07-25, 14:51 »
A może chomik jest już w podeszłym wieku, Mój Karmeliton's  jak był juz starszy wogóle nie biagła na kołowrotku, cały dzień spał, z domku wychodził tylko raz  aby troche pojeśc i to tyle dalej szedł spać tez mi sie na rekach przelewał.
Albo jest za gruby...i musi troszke zrzucic.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 24 zapytaniami.