Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: HEJ :-), ;-) nowy chomiś  (Przeczytany 2437 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kareena

  • Gość
HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedź #30 : 2003-04-15, 17:23 »
może trochę źle sie wyraziłeś - da się oswoić [np.moja poprzednia kotka Aga dawała się dłużej pogłaskać tylko domownikom, goście mogli jedynie o tym pomarzyć  ;)  ] ale na pewno to on "dyktuje warunki" znaczy jak nie chce być głaskany to dumnie odchodzi.
Zapisane

Sword

  • Gość
HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedź #31 : 2003-04-15, 19:24 »
To prawda żle się wyraziłem, ale nie nauczysz kota wielu zeczy, ważne zeby trafiał do kuwety i spał z tobą:)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedź #32 : 2003-04-15, 19:58 »
Sword, za to kot może Ciebie wielu rzeczy nauczyć ;)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Forum Zwierzaki

HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedz #32 : 2003-04-15, 19:58 »

kareena

  • Gość
HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedź #33 : 2003-04-15, 20:23 »
Cytat: Sword
i spał z tobą:)


jakie to dwuznaczne :P  :lol:
Zapisane

Emilka

  • Gość
HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedź #34 : 2003-04-15, 20:30 »
osfoic oczywiscie z emozna kota.... przeciez te naesze domowe sa osfojone a te na dworz ektore boja sie ludzi dzikie.
Sword napisal ze chomiki sa takie jak sie je wychowa, Wiktoria siez tym nie zgodzila i powiedziala ze co innego KOT i pies...
Ja mailam na mysli to ze kota nie mozna wychowac za zadne skarby. Pies bedzie chodzil ci przy nodze i przybiegal na zawolanie jesli tylko bedziesz chcial. Natomiast kot tez moze to zrobic jednak tylko wtedy kiedy ON  bedzie mial na to ochote...i czlowiek nie ma tu nic do gadania. Kota sie nie wychowuje..kota sie poprostu ma i kofa
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedź #35 : 2003-04-15, 20:49 »
Cytat: !_Emilka_!
osfoic oczywiscie z emozna kota.... przeciez te naesze domowe sa osfojone a te na dworz ektore boja sie ludzi dzikie.
Sword napisal ze chomiki sa takie jak sie je wychowa, Wiktoria siez tym nie zgodzila i powiedziala ze co innego KOT i pies...
Ja mailam na mysli to ze kota nie mozna wychowac za zadne skarby. Pies bedzie chodzil ci przy nodze i przybiegal na zawolanie jesli tylko bedziesz chcial. Natomiast kot tez moze to zrobic jednak tylko wtedy kiedy ON  bedzie mial na to ochote...i czlowiek nie ma tu nic do gadania. Kota sie nie wychowuje..kota sie poprostu ma i kofa


Aha, rozumiem. Ale ja się z tym nie zgadzam tak w zupełności- żywym przykładem jest moja kotka. Przybiega na zawołanie, chodzi za mną, jeśli nie jesteśmy w domu, odpowiada na pytania (oczywiście po swojemu), wykonuje komendy "chodź", "stój", "stójka". Ale tego to się sama nauczyła.

P.S. A stereotyp kota jest niemal krzywdzący. Nie każdy kot jest indywidualistą i samotnikiem, tak samo jak nie każdy pies jest agresywny....prawda?  :?:

P.P.S. Ale na mnie i tak nie zwracajcie uwagi, bo Miśka jest nieźle świrnięta, nie zachowuje się tak jak inne koty.  :wink:
Zapisane

kareena

  • Gość
HEJ :-), ;-) nowy chomiś
« Odpowiedź #36 : 2003-04-15, 21:05 »
musisz mieć fajnego kota..  :wink:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 24 zapytaniami.