Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: myszoskoczki straszą mame :P  (Przeczytany 664 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mili

  • Gość
myszoskoczki straszą mame :P
« : 2003-04-19, 13:07 »
Kilka dni temu kupiłam dwa myszoskoczki  :mrgreen: Właściwie wybrałam sie do sklepu po świnke morską, ale akurat nie było prosiaczków. Już miałam wychodzić, kiedy zobaczyłam cztery słodziutkie myszoskoczki  :kocham: śpiące na sobie. W domu miałam przygotowaną klatke dla myszek (dosyć dużą). Kupiłam dwie samiczki, które już miały zaplanowane imiona : Xena i Faza (bo ja chciałam kupić myszki i miałam dla nich wszystko przygotowane :) ). Ale w domu okazało sie ze to panowie... Jednego nazwałam więc Utracjusz ale z drugim maluchem miałam problemy  ;)  bo nic do niego nie pasowało. Najpierw był Fazim, potem Wąglikiem, Fazim I Wąglikiem, Hadesem, aż w koncu został Ogryzkiem  :mrgreen: . Maluchy nie są zbyt młode, ale zupełnie się mnie nie boją. W pierwszy dzien mogłam je już wyciągnąc, bo same właziły mi na rękę  :wink:  eeee.. tzn Utracjusz sam właził, Ogryzek jest troche bardziej ostrożny. Jedzą mi już z ręki i w ogole są takie ufne i kochane  :wink: . Tylko mama narobiła paniki w domu kiedy je zobaczyła w wannie  :hehe: bo sobie własnie tam latały.
Zapisane

pomarańczowa

  • Gość
myszoskoczki straszą mame :P
« Odpowiedź #1 : 2003-04-19, 13:42 »
Takie juz są niektore mamy ;) Naszczescie ja nie mam tego typu problemow :)
Zapisane

kareena

  • Gość
myszoskoczki straszą mame :P
« Odpowiedź #2 : 2003-04-19, 14:01 »
hehe, nie powiedziałaś jej pewnie czego ma się spodziewać? ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

myszoskoczki straszą mame :P
« Odpowiedz #2 : 2003-04-19, 14:01 »

mili

  • Gość
myszoskoczki straszą mame :P
« Odpowiedź #3 : 2003-04-19, 14:36 »
Hieh... moja mamcia nie cierpi wszystkiego co jest choć troche podobne do szczura :/ Na moją świnke mówią szczur bez ogona
Zapisane

kareena

  • Gość
myszoskoczki straszą mame :P
« Odpowiedź #4 : 2003-04-19, 14:41 »
na chomika mój tata mówi "szczurek" ale zapewniam że go bardzo lubi :)
Zapisane

Aleksja

  • Gość
myszoskoczki straszą mame :P
« Odpowiedź #5 : 2003-04-19, 15:33 »
Cytat: kareena
na chomika mój tata mówi "szczurek" ale zapewniam że go bardzo lubi :)


U mnie tak tata mówi na Popusia (myszoskoczek)  :D
Moja mama to ma jakieś urazy z dzieciństwa bo mieszkała na wsi i tam było peeełno myszy a ona była mała i się ich bała :szok: ale naszczęście mojego myszka lubi, ale nigdy nie bierze na ręce.
Zapisane

Gerda

  • Gość
myszoskoczki straszą mame :P
« Odpowiedź #6 : 2003-04-19, 17:09 »
mój tata bierze Igorka na ręce, głaszcze go :) moja mama jak Igor był mały to brała go na ręce, teraz go dopieszcza warzywkami no i od czasu do czasu pogłaszcze gdy bidulek siedzi w klatce  :wink:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 21 zapytaniami.