Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: O co jej chodzi??? POMOCY!!!  (Przeczytany 611 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olc!a

  • Gość
O co jej chodzi??? POMOCY!!!
« : 2003-11-23, 19:09 »
Mam problem ze swoją świnką. Jest u nas od 6-tego października, już się oswoiła, tylko... ma czasem takie 'napady'-biega po klatce jak opętana, mało się nie zabije :? bez powodu, np. wczoraj było cichutko, nikt nie chodził po mieszkaniu, nie grała muzyka, psa nie było w pobliżu klatki, ja leżałam na łóżku i czytałam książkę, także mnie nie widziała... O co może jej chodzić? Zdarza jej się to raz, dwa razy dziennie... POMOCY!!!
Zapisane

Talagia

  • Gość
O co jej chodzi??? POMOCY!!!
« Odpowiedź #1 : 2003-11-23, 19:22 »
Nie martw się śwince nic nie jest, wszystki prosiaki tak robią, biegają jak dzikie, podskakują i dziwnie wykręcają główke :) Też się napoczątku bałam że może ma padaczke czy coś, ale to normalne z wiekiem świnka będzie tak robić rzadziej :)
Zapisane

olc!a

  • Gość
O co jej chodzi??? POMOCY!!!
« Odpowiedź #2 : 2003-11-23, 19:29 »
Ufff.... Już się bałam, że chora na coś jest albo coś z nią nie tak..... Dzięki, Zwierzomaniaczko!
Zapisane

Forum Zwierzaki

O co jej chodzi??? POMOCY!!!
« Odpowiedz #2 : 2003-11-23, 19:29 »

Arwen

  • Gość
O co jej chodzi??? POMOCY!!!
« Odpowiedź #3 : 2003-11-24, 14:15 »
Hehe u mnie tez tak czasem jest, ze świnka się conajmniej dziwnie zachowuje :) A moze potrzebuje ona więcej ruchu? Moze nie chce ciągle siedziec w klatce, tylko potrzeuje się wybiegac? Ja razem z moją siotrą wypuszczamy świnkę w jakims pokoju, obserwujemy ją, a ona szczęsliwa sobie lata do woli hehe :mrgreen: Moze to pomoze?
Powodzenia :)
Zapisane

Talagia

  • Gość
O co jej chodzi??? POMOCY!!!
« Odpowiedź #4 : 2003-11-25, 23:48 »
hmmm, świnka nie robi tak tylko w klatce często na "wybiegu: właśnie tak się zachowuje z podniecenia i radości :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.114 sekund z 21 zapytaniami.