Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Królik i szczur?  (Przeczytany 609 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Królik i szczur?
« : 2003-12-07, 11:41 »
Mam do Was pytanko.
Bo moja kumpelka chce złożyć mi wizytę ze swoim szczurkiem. Ja mam królika i szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak zareagują obydwa zwierzaki.
Mam mnóstwo wątpliwości :? . Oświećcie mnie. Czy wszystko będzie ok (mój królewicz jest spokojny, nikogo nie atakuje), czy lepiej dać sobie spokój z tą wizytą :?: ?
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Królik i szczur?
« Odpowiedź #1 : 2003-12-07, 11:52 »
Wiesz, chyba lepiej dać sobie spokój... Nie wiem jak jej szczurek, ale mój jest baaardzo agresywny w stosunku do innych zwierzaków. (pogryzł mi myszki PRZEZ KLATKĘ!). Ale za to jest kochany, nawet aportuje mi komórkęza antenkę;p
Zapisane

kareena

  • Gość
Królik i szczur?
« Odpowiedź #2 : 2003-12-07, 14:17 »
mozna sprobowac ale nie wiem po co..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Królik i szczur?
« Odpowiedz #2 : 2003-12-07, 14:17 »

milkiwaj

  • Gość
Królik i szczur?
« Odpowiedź #3 : 2003-12-07, 15:27 »
mój szczur też jest przyjacielkski... za to jego przez kratki prawie "zjadła' klasowa myszoskoczka kiedy miałam ja na święta...
Zapisane

zWieRzaCzKoWa

  • Gość
Królik i szczur?
« Odpowiedź #4 : 2003-12-07, 19:08 »
Hmmm... Ja próbowałam zaprzyjaźnić królika z myszoskoczkiem ;) ale nic c tego nie wyszło.... Myszoskoczek był za bardzo agresywny :(

Nie wiem, jak zachowują się szczury. To chyba zależy od osobnika :D
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Królik i szczur?
« Odpowiedź #5 : 2003-12-07, 19:57 »
Pewnie, ale nie tylko od zwierzaka, też od opiekuna. Mój jest agresywny ale nie w stosunku do mnie. Może to zazdrosć???? Jest kochany!!! I chyba najbardziej inteligentny z licznej gromadki moich gryzoni. Ostatnio uczę go przynosić mi rzeczy. Z komórką sobie poradził, przynosi ją na dwa cmoknięcia, teraz czas na długopis :D
Zapisane

ana

  • Gość
Królik i szczur?
« Odpowiedź #6 : 2003-12-08, 00:19 »
No cóż...nasz królasek, który mieszka w pokoju mojej siostry przyszedł kiedyś w odwiedziny do mnie i szczurek i...został przegoniony przez starszą szczurkę. Za drugim razem Matylda sprawiła, że Abinek-królik "zostawił" uciekając trochę futerka. Więc teraz nie dopuszczam do jego wiztyt wtedy, kiedy biegają szczurcie.
Taka wizyta to chyba jednak nie jest dobry pomysł. Po co stresować zwierzaki-najpier szczurka podróżą a potem oba-międzygatunkową konfrontacją?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 24 zapytaniami.