Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: 80 l. zostało wolne :D  (Przeczytany 3404 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
80 l. zostało wolne :D
« : 2007-06-18, 14:25 »
 :wink: akwarium 80l zaniedługo zostanie opróznione bo zółwik zmienia swoją miejscówke i zostanie mi wolny baniaczek...hmmm....myśle co do tego wrzucić , hmmm.... na początku do głowy wbiła się myśl SKALARY... po chwili jednak kopneła mnie rzeczywistość ze akwa o połowe za małe :P potem myśle o krewetkarium...po chwili znowu kop JUŻ MAM no to teraz niewiem juz zupełnie :P nie chce wymagającego akwa i chyba wżuce tam cos najprostszego w hodowli zeby tylko się porusząło i akwa nie stało bezsensu :D jakieś pomysły ?
Zapisane
The Beatles

Kar

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2962
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #1 : 2007-06-18, 14:57 »
Zaproponowałabym i welony ale ty jesteś anty..... To może wsadź sobie neonki ?  Zdaję się że to dość duże akwarium na jakieś stadko. Możesz zrobić akwarium z hodowlą zbrojników. Danie, Gupiki......wszystko co duże nie rośnie. :D
Zapisane
"Słowo nie dym a gęba nie cholewa"
"Głupich nie sieją, sami się rodzą"

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #2 : 2007-06-18, 16:37 »
tylko nie neonki :P mam ich 48 sztuk w innym akwa (2 biedaczki zgineły gry moja siostrzyczka bawiła się i wsypała im wszystko co miałem ...) hmm....Danio...a jak to rozmnożyć ? bo gupiki to mi sie rozmnażają zawsze tylko niewiem skąd brac regularne nowe samice/samce żeby nie miały wad :/
Zapisane
The Beatles

Forum Zwierzaki

Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedz #2 : 2007-06-18, 16:37 »

bejbej

  • Gość
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #3 : 2007-06-19, 09:43 »
nie welony <nie> To jest za małe akwa. Welony potrzebują minimum 100 litrowe akwa, akalary tez nie - też bardzo due potrzebują.
Może cos w stylu SA, nature, iwugami ? Chociaż trzeba będzie w to włożyć wiele cierp[liwości i pracy.
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #4 : 2007-06-19, 10:25 »
no jasne welony potrzebuja 1000l ....jezus co za trep....welon jest duży zgadzam sie i na jednego dużego wystarczy spokojnie 80+...
 masz przykry zwyczaj obrażania innych użytkowników. pilnuj języka bo to trudne do wytrzymania...
Zapisane
The Beatles

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #5 : 2007-06-19, 10:26 »
nie welony <nie> To jest za małe akwa. Welony potrzebują minimum 100 litrowe akwa, akalary tez nie - też bardzo due potrzebują.
Może cos w stylu SA, nature, iwugami ? Chociaż trzeba będzie w to włożyć wiele cierp[liwości i pracy.
ktos potrzebuje pomocy poradni XD jak można pisać z takimi błędami ?? a po drugie po cholere mowisz o skalarach jak powiedziałem ze za małe.... takie 60cm wysokości bym musiał znaleść:P
(przepraszam ze napisalem jedno pod drugim :/ )
Zapisane
The Beatles

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #6 : 2007-06-20, 07:54 »
Bard, nie obrażaj innych... Co do wielkości baniaczka, dla welona dobry byłby 100l. Widać Bejbej troszczy się o rybki i podaje większe wymiary akwa dla takiej rybki ;) no ale zgadzam się z tym że 80l wystarczy dla welona.
Bard, uszanuj zcasem zdanie innych i zamiast chamskim dogadywaniem wytłumacz.
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #7 : 2007-06-20, 13:01 »
kolejny.....to mi tu bejbej wyskakuje z tym ze dla skalarów za małe ale przeciez napisałem ze za małe...po co mowic mi cos co wiem i napisalem to post mwczesniej...nie kapuje takiego ludka a po drugie ile razy mam powtarzać ZERO WELONÓW !! te rybki mnie drażnią bo większych zanieczyszczen w akwarium jak przy welonach nie widziałem :P choć są urokliwe ten dar na mnie nie działa :D ostatnio na tym forum same welony i welony ..to jest to forum o rybkach czy o welonach tylko ? zadaje pytanie i dostaje odpowiedzi ze welony...jzus.. pisałem przecierz ze nie chce ich :P niehc sie wypowie ktos kto sie zna na czyms innym lub zna sie i na tym i na tym
Zapisane
The Beatles

bejbej

  • Gość
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #8 : 2007-06-20, 14:09 »
Kłócić się możesz, ale ja nie będę reagować na twoje chamskie odzywki.
To, że ty wiesz, to nie znaczy, że inni mogą tego nie wiedzieć. A czy ja ci te welony proponowalam? Ja tylko napisałam, że potrzebują co najmniej 100l. A to wielka różnica, więc proszę nie osądzaj mnie :] A po drugie zaproponowałam Ci SA, nature, iwugami ( czy jak to tam się zwie ), no ale skoro nie chcesz pomocy to trudno.

Dziękuję za bardzo miłą rozmowę.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedz #8 : 2007-06-20, 14:09 »

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #9 : 2007-06-20, 21:33 »
ta uwaga do skalarów mnie wnerwiła bo poczulem sie tak jakby mnie tu traktowano jak ...niewiem co
Zapisane
The Beatles

bejbej

  • Gość
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #10 : 2007-06-23, 15:11 »
to w takim razie przepraszam :/
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #11 : 2007-06-25, 20:52 »
akwarium zostało wyposażone XD roślinki przerosły wszystko (z moczarki bede mógł liny splatać -.-') zwirek ciemny i bardzo drobny o zaokrąglonych krąwedziach , 2 filtry fan1  i aqua clear kaskada odpowiednia do litrażu i stwierdziłem że fan bedzie oczyszczalnia syfu a kaskada to bedzie odkażalnik, kaskady według mnie są najlepsze pod względem czyszczenia biologicznego bo wmontowanie wkładów jest banalne bez interwencji w środowisko akwarium, tak jak z filtrem zewnetrznym nie musisz nic w akwa majstrować :D tyle ze w zewnętrznym możesz podmiany wody przez filtr przeprowadzać ^^ myślę ze takie warunki pozwolą mi hodować coś ciekawego tylko myśle CO XD dalej nie wiem co tam wrzucić :P wiem tylko tyle ze bedzie tam zbrojnik (mój dorosły wygląda jak niebieski a ma 8cm choć 4 roczek mu leci)  no bedą 2 krewecie "filtrujące" a co do reszty to nie mam zielonego pojęcia...hmm...... poczekamy zobaczymy moze do sklepu przywiozą coś co mi sie spodoba (ostatnio omalo sie nie poplakalem jak zobaczylem okolo 50ramirezek w niespełna 60l akwarium O.O ale po jakiś 15 minutach sprzedawca przeniosl je bo sie okazalo ze niemieli gdzie ich dac po przywiezieniu z targów i rozniesli po trochu na kilka akwarii i bylo lepiej....uff....)
Zapisane
The Beatles

bejbej

  • Gość
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #12 : 2007-06-26, 08:30 »
z chęcią bym zobaczyła te przygowowania :) może masz jakieś zdjęcia powstającego akwarium ? :)
Zapisane

kareena

  • Gość
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #13 : 2007-06-27, 18:48 »
Bard a może masz zbrojnika z rodzaju Peckoltia? niektóre z nich maja wlasnie te 8 cm :)
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #14 : 2007-06-30, 11:14 »
zdjecia dalo by sie zalatwic ale dopiero po 5 lipca bo teraz siedze na wakacjach (cudem znalazlem kafejke ktore est 50 metrow odemnie :P) zdjecia bym wrzucil tylko powieccie jak i gdzie ^^
Zapisane
The Beatles

Forum Zwierzaki

Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedz #14 : 2007-06-30, 11:14 »

kareena

  • Gość
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #15 : 2007-07-01, 12:41 »
fotosik.pl albo imageshack.us? ;)
Zapisane

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #16 : 2007-07-03, 14:28 »
Bard może chcesz jakieś pielęgniczki ?
http://www.apisto.pl/
Zapisane

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #17 : 2007-07-05, 13:57 »
hmmm.... a jakie masz na myśli ?
Zapisane
The Beatles

Bard

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1029
  • Oel ngati kameie
    • WWW
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #18 : 2007-07-14, 16:57 »
oglądam te pielegniczki i oglądam ... nie moge sie zdecydować, wszystkie mi sie podobają
Zapisane
The Beatles

bejbej

  • Gość
Odp: 80 l. zostało wolne :D
« Odpowiedź #19 : 2007-07-15, 15:00 »
I jak mtam zdjecie? :>
Czy ja wiem, może proporczykowce? heee :P To się zdecyduj :P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.238 sekund z 27 zapytaniami.