Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Do dołu

Autor Wątek: sny-najzwyklejsze i inne  (Przeczytany 83404 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

agrrr

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #60 : 2006-02-06, 18:01 »
ostatnio? ; P
Zapisane

metaxa

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #61 : 2006-02-06, 22:14 »
Mi się niedawno śniło,że goniła mnie kiełbasa.Ciekawe co to miało znaczyć :?:
Zapisane

mops

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 144
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #62 : 2006-02-06, 22:22 »
Ostatnio śnią mi się osoby, których wogóle nie znam... Co najciekawsze - najczęściej te osoby wpatruja sie w moje oczy i budzą mnie spojrzeniem o_O Nie wiem, jak mam to interpretowac....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #62 : 2006-02-06, 22:22 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #63 : 2006-02-06, 22:24 »
arrrggghhh... moje sny to w ostatnim czasie istna makabra.... pare dni temu było coś takiego, że ktoś wbił mi w nogę dwa toporki (nieduże) jeden z nich pamietam był bardzo ładnie rzeźbiony (ostrze)... a ostatnio uciekałam przed kimś, był peron jak od pociągu, ale torami jechał tramwaj, zamknąl mi drzwi przed nosem, nie zdazylam wychamowac i wpadlam miedzy peron a tory - w pierwszej chwili zdawało mi się, ze się udało upaść dokładnie między - jednak po chwili się okazało, że nie do końca... straciłam rękę i... głowę...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

AltF4

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #64 : 2006-02-07, 16:11 »
...ja często miewam sny w których gdzieś idę ,potykam się i w chwili uderzenia budzę się...
Zapisane

Wercia Stworek

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #65 : 2006-02-07, 17:50 »
Ble, ja miałam dziś straszny sen... Śniła mi się moja pani od niemca... :)
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #66 : 2006-02-07, 21:26 »
Ostatnio za krótko śpię, żeby mi się coś śniło... Jednak najbardziej boję się snu, który powtarzał mi się już kilka razy to chyba było piekło.
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #67 : 2006-02-07, 22:16 »
Błeee... Nie chcialabym miewac takich snow :roll: Moim najgorszym snem, powtarzajacym sie od dziecinstwa ale ostatnio juz rzadko jest cos takiego ze jestem chyba na plazy i mnie takie kamienie zgniataja :?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

agrrr

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #68 : 2006-02-15, 16:43 »
ych...a mnie sie cos snilo...O! : P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #68 : 2006-02-15, 16:43 »

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #69 : 2006-02-15, 17:43 »
Raz mi się sniło,że babka od chemii zastanawiała się nad oceną dla mnie i miala mnie dopytać. Zapytała się mnie jaki zapach wytwarzają kobiety :lol: . Powiedziałam,że żaden. Dostałam 6 :hahaha: :lol:
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #70 : 2006-02-15, 18:02 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-08-22, 21:27 autor ssgosiass »
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #71 : 2006-02-15, 19:01 »
W koncu gość mnie kopna noga i aj polecialam tak syzbko na dol, ze jak spadlam to sie chyba uderzylam, bo sie w tym momemcie zbudziłan :lol:
Gdzieś czytałam,że właśnie jakbyś uderzyła to byś umarła :P .Właśnie jak ludzie umierają w śnie to im się śni, że spadają, spadają i uderzają, albo coś w tym stylu [oczywiście umierają z innych powodów, jakby co :lol: ]. Trochę dziwne, no ale coś w tym jest, zawsze się człowiek budzi zanim uderzy :P .
Zapisane

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #72 : 2006-02-15, 20:38 »
A mi sie ostatnio śniło że macał mnie chłopak i zabiłam go jajkiem :hahaha: piękny sen :roll:
Mi często też sie sni ze spadam, w momencie uderzenia o ziemie budze się i eee tak dziwnie odbijam sie od łóżka :lol:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

ona14

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #73 : 2006-02-16, 09:04 »
ja od pewnego czasu interesuje się snami...interpretacją.tłumacze sny znajomym gorzej bo swoich snów zainterpretować nie umiem...są jakieś bez sensu albo poprostu są prorocze ;P
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #74 : 2006-02-16, 15:52 »
dzisiaj mi sie snilo ze bylam w Biedronce (kocham ten sklep :P tyle przystojniakow tam pracuje :P) i kupowalam zdechle szczury :? i akurat na kasie siedzial jeden z tych 2 co mi sie podobaja i gapil sie an mnie jak na idiotke ze kupuje zdechle szczury :? a potem mi sie snilo ze jezdzilam z kumplami po miscie samochodem i ze podpalili cos i uciekalismy przed policja ( ahh ta predkosc :lol: )   
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #74 : 2006-02-16, 15:52 »

Mia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 913
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #75 : 2006-02-16, 20:09 »
Mi się śniło że jestem w ciąrzy i urodziłam kota :P . Kiedy indziej śniło mi się że całuję się w tramwaju a wszyscy się na mnie lampią. Ostatnio śnił mi się koszmar. A mianowicie że mój dom opanował multum olbrzymich robali. Brrrrr...  :shock:
« Ostatnia zmiana: 2006-02-16, 20:18 autor Mia »
Zapisane
Pracuj tak, jakbyś nie potrzebował pieniędzy
Kochaj, jakby nikt cię nigdy nie zranił
Tańcz, jakby nikt nie nie patrzył
Śpiewaj, jakby nikt nie słuchał
Żyj, jakby to było niebo

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #76 : 2006-02-18, 13:34 »
Miałam dzisiaj beznadziejnie głupi sen... :lol: No wiec snil mi sie.............................Chuck Norris :hahaha: Ale to jeszcze nic. No wiec byłam razem z nim w hotelu (tzn. ja bylam z siostra i mama, a on osobno tyle ze w tym samym hotelu :P ). Na dodatek hotel wygladal jak schronisko dla zwierzat w Kokoszkach :P On sie ze mna umowil na randke :lol: A potem sie we mnie zabujał :roll: (bez wzajemnosci, hehe dobrze mu tak  :hyh: ). I musiałam przed nim uciekac - nie wiem za bardzo czemu. W kazdym razie razem z siorą przeszlysmy przez jakis tajemne podziemia, wzielysmy koce i poszlsmy spac w gorach :lol: W ogole to takie wszystko bylo pokrecone, że szok :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #77 : 2006-02-20, 13:54 »
Tarunia :lol:

W piątek mam zaliczenia ze skakania na basenie i dzisiaj bardzo miałam piękny sen:

Byłam na basenie, wokoło było duzo osób i czekali na swoją kolej. No i ja skoczyłam na 1metr na kolana (:lol:) i facetka stwierdzila ze musze jeszcze raz sprobować. No i znowu na metrową skoczyłam, facetka garść stoperów a ja płyne, byłam na najgłębszej i miałam wracać. Gdy byłam na mecie cały tłum rzucił sie na mnie, bili mi brawo (:hahaha:) a na koniec facetka stwierdziła, że byłam najlepsza, dostałam 5+ i miałam szybkość (uwaga!) 70km/h :lol: :lol: :lol:
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #78 : 2006-02-23, 20:20 »
Cytuj
On sie zgodził i był tam pegaz!
PeGaz mówisz...? :> [ :lol: ]

A mi się dziś śniło, że weszłam do jednego pokoju w moim domu, gdzie jest lustro na szafie. Wchodząc spoglądam w to lustro i widzę siebie, ścianę, drzwi i za nimi jakiegoś potworka :lol:  Odwracam się, zaglądam za drzwi- nic nie ma. Patrzę w lustro- dalej stoi  :hmmm:  :lol:

Chuck Norris jest wszedzie :lol:  70km/h  :lol: 

Jaśka

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #79 : 2006-02-24, 09:45 »
a mi sie dzisiaj śniło że kupowałam test ciążowy :lol: :P
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #80 : 2006-02-24, 10:42 »
Może się to wydać nawet głupie ale mi się najczęściej (wnioskujac z tego, co pamiętam, bo nie pamiętam większości moich snów) to mi się śni... Beyblade :| Obsesja robi swoje:P W każdym śnie jest przynajmniej jedna postać:P

Miałam raz głupi sen, jak się obudziłam i sobie go przypomniałam, to mi się strasznie chciało śmiać. Latałam nad jeziorem, nagle dałam nura i wyłowiłam rybę <ne?>
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #80 : 2006-02-24, 10:42 »

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #81 : 2006-02-24, 14:19 »
Cytuj
to mi się śni... Beyblade :| Obsesja robi swoje:P

Jak kiedyś oglądałam Pokemony [ :lol: ] to też mi się często śniły [najczęściej, że oglądałam w TV i np. przyłaczałam się do akcji, rotfl, etc]

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #82 : 2006-05-21, 12:38 »
.
« Ostatnia zmiana: 2007-12-09, 13:20 autor PPSIARA »
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #83 : 2006-05-21, 12:43 »
ja miałam dość dziwny sen pod kątem formy. W owym śnie przewinął się wątek chuliganów (huliganów ?) na ulicy, a tak wogóle to jechałam z tatą ze sklepu, i wjeżdżamy autem w tłum właśnie tych samych walczących między sobą dresików - szalikowców, i prawie płacząc prosiłam tatę żeby jak najszybciej przejechać i uciec, i że mi sięto śniło, i że wiem że to siędla nas źle skończy jak nie uciekniemy..... dziwne to takie
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #84 : 2006-05-21, 12:49 »
mi się czasem śnią erotycznie moi koledzy z klasy - porażka :P
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #85 : 2006-05-21, 14:32 »
mi się czasem śnią erotycznie moi koledzy z klasy - porażka :P
:lol:

Mnie czesto sie snilo przez pewnien czas ze jestem na basenie, plyne sobie, nagle ktos mnie tam tratuje, a ja znajduje sie pod woda i sie topie i dusze. Jak juz nie mam w ogole tlenu, to sie budze i lapie gwaltownie powietrze. Nie oddycham po prostu w czasie tego snu. Nie ze mam bezdech, tylko tak mi sen kaze :P Boje sie, ze sie kiedys naprawde udusze... :P

Innym powtarzajacym sie snem jest sen, ze jestem w ciazy. To jest wtedy takie fajne uczucie :P

A kiedy jest wolne od szkoly, to najczesciej sni mi sie chlopak, za ktorym szaleje ;)
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #86 : 2006-05-21, 17:03 »
A mi się ostatnio śnilo,że byłam z koleżankami i kolegą (z młodszej klasy :lol:,od razu dodam,że jest on taki dość 'niegrzeczny' :P ) w jakimś takim ciemnym pokoju i siedzieliśmy na łóżko-tapczanie. Tam gadamy,gadamy i ja sie dziwię(nie wiem czemu :P),że  ON  nie przyniósł żadnego 'towarku' :lol: Aż tu nagle wyjmuje z kieszeni taką papierową torebkę z piekarni Jędryka :lol: i wysypuje takie karteczki pocięte w psaeczki i na każdej coś pisze,np. marichuana,haszysz itp. :P('faaaajnie' nie?). I moja koleżanka coś takiego(takim tonem pełnym eee...powagi :P) : ' Sorry,ale ja biorę'

:lol: :lol:
Zapisane

pytajniczka_ona

  • Gość
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #87 : 2006-05-21, 17:13 »
Mi się ikedyś śniło, że chłopaka, ktory mi sie podoba, scigała zgraja dziewczyn z klasy, której nie znoszę.

TEn chłopak podszedł do mojej najlepszej kolezanki (teraz UWAGA!) a za moim blokiem był mundial 2006 :lol:

I ja podeszłam do Hani (tak się ona nazywa) i do Krzysia (pięknr imię...) a on na to: weź stąd idź, ja ją kocham, nie Ciebie. Wszyscy byli ubrani w jakieś suknie i tak da;ej. ;)

i na tym koniec snu-mama mnie obudziła, bo wychodziła do prac
y
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedz #87 : 2006-05-21, 17:13 »

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #88 : 2006-05-21, 17:44 »
mi sie snilo, ze ... umarl moj pies ... hmmm... nikt nie plakal, tylko ja ... dziwne...
Zapisane
-

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: sny-najzwyklejsze i inne
« Odpowiedź #89 : 2006-05-24, 00:20 »
ostsatnio mój brat mi dokucza, że żadni jego koledzy mnie nie lubią :P np. niedawno przed ogniskkiem u koleżanki, przyszedł niejaki P do michasia, bo mieli iść razem. No to ja jak go zobaczyłam to mówię cześć, on odpowiedział i spox, ale chyba mnie nie poznal :lol: no i potem michał rozmawia z mamą, że P od razu mnie poznał, i mówi że takiej siostry to tylko współczuć, i że się na mnie poznał na obozie i wogóle ściema :lol: .

a dziś śnił mi się... P...i mówił że mnie nie lubi :lol:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 19   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 27 zapytaniami.