Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4]   Do dołu

Autor Wątek: Młodzieżowe ksiązki...  (Przeczytany 24712 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lawenda

  • Gość
Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #90 : 2004-12-28, 14:42 »
niom wczoraj wczulam sie i przeczytalam ze 100 stronek tej ksiązki pt. "jestem nudziarą", bardzo fajnie sie czyta:) forma pamiętnika:)  apisko jak przeczytasz pozyczysz ksiązeczke?? bo tez chętnie przeczytam:)
Zapisane

Qaś

  • Gość
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #91 : 2005-06-15, 19:25 »
Polecam wszytski Pamietnki,Dziewzyne Ameryki,Pamietnik Narkomanki,My,dzieci z dworca zoo,całą serie kasiążek "Nie dla mamy nie dla taty,lecz dla każdej malolaty",Dziewczyny sie zakochuja,odchudzaja,spózniają,Prawda czy wyzwanie. ;) Wszystki czytałam i sa boskie :;d: Obecnie poszukuje Stokrotki.
Zapisane

Apiska

  • Gość
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #92 : 2005-06-15, 22:11 »
Gnój nie jest o narkomani..
Jest o chłopcu który miał nieciekawie dzieciństwo, a z resztą macie opis:
"Gnój jest historią rodzinnego piekła, opowiadaną przez dziecko, które ma już to wszystko za sobą, potrafi zdobyć się na dystans, ale z jakichś przyczyn dzieckiem być nie przestaje. Narrator opisuje rodzinny rytuał przemocy; metodyczne, przypominające tresurę bicie. Analizuje źródło rodzinnych tragedii; sytuację, w której metodyka nahaja spotyka się z konsekwentnym buntem. Jest Gnój zarazem widzianą oczami dziecka barwną panoramą współczesnego Śląska, próbą zatrzymania jego niepowtarzalnego kolorytu, ukazania, na przykładzie tradycyjnej śląskiej rodziny, konfrontacji Śląska robotniczego, chacharskiego z tym inteligenckim, arystokratycznym. "
:)
« Ostatnia zmiana: 2005-06-15, 22:14 autor Apiska »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedz #92 : 2005-06-15, 22:11 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #93 : 2005-06-16, 00:12 »
dziewczyny , a może zostawcie troche te "ponure ciemne' strony życia i przeczytajcie coś SIesickiej?? Typowe dziewczęce,młodzieżowe i lekkie ...
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #94 : 2005-06-19, 16:06 »
Mysle ze podpasowala by ci "Dziewczyna Ameryki" "Pamietnik ksiezniczki" "Zle dziewczyny" "Dziewczyny...(cala seria)" "Alamakota"
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #95 : 2005-06-20, 11:16 »
ostatnio przeczytałam parę książek z serii 'nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty" :| w sumie takie sobie każda o tej samej tematyce ale jak się nudzi to można poczytać :|
Zapisane

Karletka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3339
  • . . . : : :})i({: : : . . .
    • WWW
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #96 : 2005-06-20, 18:50 »
Ja z tych młodzieżowych czytałam przede wszystkim PRAWIE całą serię "Pamiętnik księzniczki" i "Dziewczyna Ameryki", obie są bardzo fajne- a także "Ćpun" i "Pamiętnik narkomanki"-dające dużo do myślenia. W domu mam jeszcze wiele takich książek np. "Cień motyla", "Bidul","Hera,moja miłość" itp. Jak skończę je wszystkie to poproszę mame, żeby mi kupiła "Lot komety" :P . Ale szybko to nie nadejdzie, bo narazie czytam całą serię o Ani ;) .
edit: Ach, i oczywiście prawie cała serię Ala Makota czytałam :) (oprócz ostatniej ksiązki). No fajna, tylko na pewno nie tak bardzo jak te poprzednie.
Zapisane

ona14

  • Gość
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #97 : 2005-06-26, 19:10 »
"Chłopakom których kiedyś kochałam" Słyszałam że fajne,a jak wy myślicie,warto czytać?
Hmmm....Fajne są ksiązki Marty Fox
Zapisane

agusia1993`

  • Gość
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #98 : 2005-07-01, 11:16 »
Hm...
"Ćpun"
"Pamiętnik narkomanki"
"My dzieci z dworca Zoo"
"Stowarzyszenie wędrująych dżinsów(3 części)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedz #98 : 2005-07-01, 11:16 »

Olgusiek

  • Gość
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #99 : 2006-12-16, 14:36 »
asiulek prawda M.Musierowicz extra
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Młodzieżowe ksiązki...
« Odpowiedź #100 : 2006-12-17, 09:19 »
Polecam "Liceum Avalon" M. Cabot, "Pamiętnik jedynaczki 1 i 2", "Dziecko ze śmietnika" autorki serii "Dziewczyny..." i może jeszcze "Stowarzyszenie Wędrujących dżinsów" 1,2 i 3.
Zapisane
Why so serious?
Strony: 1 2 3 [4]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 25 zapytaniami.