Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Saga o Ludziach Lodu  (Przeczytany 1353 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

thrilly

  • Gość
Saga o Ludziach Lodu
« : 2006-03-05, 15:30 »
Kto również czyta tą niemal niekończącą się opowieść? Dzisiaj rano przeczytałam 26 tom :D Pamiętam początki, pierwszy, drugi, trzeci tom, one były najlepsze i fascynujące :)  Muszę przyznać, że wszystko przestało mnie zaskakiwać po 15 tomie, a później już na początku domyślałam się zakończenia. Teraz za dużo szczęśliwie się kończy, ale dalej czytam, bo to świetna sprawa :) Jakie są wasze ulubione postacie? Ja polubiłam Tarjeia, Sol, Hildę, Villemo, Dominika, Cecylię i Solvego, , chociaż Solvego nie ma za co lubić..  do tego hmmmmm nie miałabym nic przeciwko na poznanie kogoś, kto by wyglądał jak  Heike albo Solve właśnie hmm żółte oczy..  :shock:  :D  no jedyny facet z żółtymi oczami jakiego znam, to Gael Garcia Bernal  :roll:
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Saga o Ludziach Lodu
« Odpowiedź #1 : 2006-03-08, 12:35 »
Ma tyle cześci, że aż nie chce mi się zaczynać, zwłaszcza że to podobno jest po prostu długaśne romansidło z pewną dozą niesamowitości, prawda to?
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Saga o Ludziach Lodu
« Odpowiedź #2 : 2006-03-19, 11:46 »
no teraz już nic ciekawego się nie dzieje, ale czasem czymś zaskoczy. Ciągle nieszczęśliwa miłość kuzynostwa, potem ich śluby, dzieci, te dzieci zakochują się w sobie itd itp. Ale na początku było świetne.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Saga o Ludziach Lodu
« Odpowiedz #2 : 2006-03-19, 11:46 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 24 zapytaniami.