Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 12   Do dołu

Autor Wątek: Przerażające opowieści... przemyśl to, czy chcesz tu wejść.  (Przeczytany 44196 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golden

  • Gość
Często słyszy się o róznych straszydłach, duchach, demonach, sektach, tajemniczych zniknięciach i  morderstwach, egzorcyzmach, spotkaniach z UFO, kręgach w zbożu, itp. ...  Dużo sie o tym mówi.
 Tutaj możnaby o tym podyskutować - wymienic swoje zdania na ten temat, czy myślicie, że takie rzeczy mogą się dziać, czy nie. Może słyszeliści jakieś dziwne, niwyjaśnione historie i chcecie się tym z kimś podzielić?

______________
Ja znam ze trzy dziwne historie, które może tu Wam opowiem. okaże się ;)
Zapisane

Żabka

  • Gość
Ja znam kilka...  :szok:
Zapisane

olc!a

  • Gość
Co do kręgów w zbożu to nie wierzę :P Rolnikowi się nudzi, nie ma chłop co robić to dawaj na pole i wycinać żeby była sensacja :lol: Już kilku na tym przyłapali :)

A opowieści chętnie poczytam ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dunieczka19

  • Gość
Osobiście to wierzę w duchy :wink:  Byłam dziś w Oświęcimiu zwiedzać obóz i miałam wrażenie że ktoś mnie opserwuje... A tak wogóle to straszne przeżycie, jeśli tam byliście to wiecie co mam na myśli.

 Historyjek to znam bardzo dużo, moje ulubione to o UFO 8)  Czy myślicie że Amerykanie ukrywają  UFO (strefa 51)??Albo może słyszeliście coś o katastrofie w Roswell?? A może coś o porwaniach...
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
w straszydła, duchy, demony itp. wierzę. Ale w ufo coś nie bardzo mi się chce wierzyć :roll:... ułaa, tylko teraz będę się bała że przyleci i mnie zabierze po tej mojej wypowiedzi :szok2:

:lol: :lol:
Zapisane

pola

  • Gość
buehehe ..... fajne som takie opowieści jak sie opowiada przy latarce (albo bez :diabelek: ) w ciemnym pokoju późnym wiecorkiem :;d:
....heeh........ raz to tak wrzasnęłam :lol: koleżanka opowiadała o "łapie" ..... no i dobra nic ciekawego ... nudno .....  :roll:  :roll: a nagle ta Marta wrzeszczy "tuuuu jeestttt !!!!!" :lol: :lol: i złapała mnie za ręke (tak dotknęła :P) a ja normalnie jak zaczęłam piszczeć :lol: :lol: ...... :P:P ...... potem w nocy spać sie bałam przez Martę :lol: ;)
Zapisane

olc!a

  • Gość
Pola - skąd to znam... hehehe ;) :wink:
Zapisane

myszka

  • Gość
A ja bardziej wierze w UFO, w koncu glupota byloby sadzic, ze w kosmosie nie ma zycia poza nami...
Zapisane

Dunieczka19

  • Gość
quote="myszka"]A ja bardziej wierze w UFO, w koncu glupota byloby sadzic, ze w kosmosie nie ma zycia poza nami...[/quote]


Zgadzam się. Nie bądźmy egoistami, nie jesteśmy tutaj sami :)

Jednak najbardziej to podobają mi się opowieści o reinkarnacjach.
Ciekawa jestem czy to prawda. Jedna babka mówiła że znalazła swoje dzieci z poprzedniego wcielenia. Ona miała 25 lat one były po sześćdziesiątce.  :shock:  Najlepsze to to że ona wszystko pamiętała.
Zapisane

Forum Zwierzaki

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
może i jakieś życie jest, ale czemu akurat jakieś UFOludki które sobie przylatują w wolnych chwilach na Ziemię i porywają ludzi :roll:? Nie lubię tego typu opowieści, nie wierzę w nie i szczerze mówiąc nudzą mnie jak nie wiem... ale to tylko moja opinia...
Zapisane

myszka

  • Gość
Norris, a pomysl o ludzkich badaniach naukowych. Banda naukowcow udaje sie do dzungli i co robi? Lapie zwierzaczki, bada, zaklada im chipy i wypuszcza... Jak myslisz, jak to wyglada z perspektywy lapanych zwierzaczkow? ;)
Zapisane

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
hehe :lol: ciekawe czy też myślą o nas jak my o ufo :lol:
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
hiehie :P a ja kiedys widzialam coś, a raczej dwa cosie:
pierwsze coś- jak mialam jakies 9 lat to widzialam z babcia, rano, cos baardzo dziwnego co sie oddalalo od naszego okna- cos podobnego do płaskiego okraglego, wielkiego , srebrnego talerza z kolorowymi swiatelkami po bokach :shock:
drugie coś- jak bylismy w Palacu Marysienki w Gnieznie, bylo ciemno, a gdy schodzilam po schodach mialam wrazenie ze coś czarnego zbieglo ze schodow..
Zapisane

myszka

  • Gość
Cytat: norris
hehe :lol: ciekawe czy też myślą o nas jak my o ufo :lol:


Do tego zmierzam :lol: Mowisz, po co jakies UFOludki mialyby lapac ludzi... no a po co nasi naukowcy lapia malpki w dzungli i inne stworki? I zareczam ci, ze te lapane stworki widza w tym rownie malo sensu ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Plose jka znacie jakies straszne historyjki napiszkcie kilka tutaj, bo ja lubie straszyc kolezanki.. i kolegow ;))

Ja dawniej sama wymyślałam rozne dziwactwa (ze stworkami co zamiast oczow mialy  łokcie ;D) ..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciapka

  • Gość
norrs ,.wirztsz w duchy i tp a w obcych nie? ..dziwne to troche bo dla mnie to jets logiczne ze nie mozemy byc sami w tak wielkim  wrzechswiecie.. wikrszosc ludiz jedke do uda ma mniej sceptyczne podjesc niz do temtych sparwa..ja tam wiersz epraktycznie we wrzysko..bo dla mnie tesn stwa jets tak dziwny ze tamte zeczy wcale nie sa dizwnejszcze...popatrcnei na lludzi..na ziwrzeta na zjwaskiak atmoseferyczne na pierdistki na swiat na zycie..prziecez jak patrazc na to wrzysko od razu widac ze tamte zjawsika wcale nie odbiegaja nienormalnosc od tych co spoytkamy na codzien.. i norris wlasnie na ziwrzakch roba dosiwdczenia zeby sie dpwiedzec co i jak..a co dopiero na cyzms z inneej planety..kosmici podobnie jak my ciekawi sa..ciekawi sa jakie mam przystasowania do zycia jak  dziala nasz organizm jakie uczucia posiadamy i  co potrzbene nam jest to egzsytencji..dla mnie to jest logicznie..a co do diznych zjwsk to kilk razy sie spotkalam..tez kiedys widzialam czran postac biegnoca...i kilka razy takie krazace siwatlo..jak by ze neona ale  napewno nie..bo to na wsi pzoatym na wysoko wysoko na niebie..kilka razy słyszlam tez dziwne dzieeki..a w ufo to ja bardzo wierze..to znacyz jetsem pewna ze sa za na ziemi tez sa i to jsuz od milardów lat i ze dopuki ziemianie nie beda gotowi na spotkani z nimi nie ujawnia sojwgeo istnienia..
ziemianie moaja wojny miedyz soba..wojny reloigijne..panuje rasizm i nietolerancja....ruznica  koloru skury wyznaia cyz orientacji sksualniej jest dla niehc tak wielka i straszna ..to co dopiero  by chciali zoirbic z komistami?..
Zapisane

golden

  • Gość
ostatnio uslyszalem kilka takich dziwnych opowiesci i zainspirowalo mnie to do zalozenia tego topicu :)
_____________________
Może coś Wam opowiedziec?

W małej miejscowosci tragicznie zginal mlody chlopak. po jakims czasie od smierci jego rodzina zaczela sie zastanawiac co stalo sie z jego dusza... gdzie ona sie teraz znajduje... Postanowili przywolac jego ducha.
W jednym pomieszczeniu zasuneli zaslony, nasrodku postawili stolik a na nim talerzyk i zapalona swiece. dookola wypisali litery alfabetu. zaczeli wywolywac ducha zmarlego chlopca. po chwili w pokoju wyczuli czyjas obecnosc, zadali temu czemus pytanie. O dziwo, talerzyk zaczal sie obracac i zatrzymywac przy wybranej literze. Zapisywane litery skladaly sie na logiczna odpowiedz. po jakims czasie rodzina chciala zakonczyc "rozmowe" z duchem ale ten nie chcial odejsc. Odslaniali zaslony, zgaszali swiece, wynosili wszystko z pokoju, ale demon nadal ich nie opuszczal.Dopiero dluga modlitwa przegonila zlego ducha.

Myslicie, ze cos takiego mogloby sie wydarzyc??
Zapisane

yashima00

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2702
Cytat: golden
W małej miejscowosci tragicznie zginal mlody chlopak. po jakims czasie od smierci jego rodzina zaczela sie zastanawiac co stalo sie z jego dusza... gdzie ona sie teraz znajduje... Postanowili przywolac jego ducha.
W jednym pomieszczeniu zasuneli zaslony, nasrodku postawili stolik a na nim talerzyk i zapalona swiece. dookola wypisali litery alfabetu. zaczeli wywolywac ducha zmarlego chlopca. po chwili w pokoju wyczuli czyjas obecnosc, zadali temu czemus pytanie. O dziwo, talerzyk zaczal sie obracac i zatrzymywac przy wybranej literze. Zapisywane litery skladaly sie na logiczna odpowiedz. po jakims czasie rodzina chciala zakonczyc "rozmowe" z duchem ale ten nie chcial odejsc. Odslaniali zaslony, zgaszali swiece, wynosili wszystko z pokoju, ale demon nadal ich nie opuszczal.Dopiero dluga modlitwa przegonila zlego ducha.

Myslicie, ze cos takiego mogloby sie wydarzyc??
ee... chyba NiE :lol:
Zapisane
-

norris

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3741
  • ;>
Ciapko, to tylko moja opinia i wiem, że pewnie większość z Was się ze mną nie zgodzi ;).

co do tego co napisał Golden - ja myślę, że coś takiego mogłoby mieć miejsce, bo po prostu wierzę w tego typu rzeczy... nigdy w życiu nie zgodziłabym się na wywoływanie duchów...
Zapisane

olc!a

  • Gość
Ja jak najbardziej wierzę w to, że gdzieś jeszcze jest życie. Ziemia nie jest centrum wszechświata, wręcz przeciwnie - to tylko maleńka cząstka. Nieprawdopodobne wydaje mi się, że jesteśmy sami... Ktoś/coś jeszcze MUSI być. Za to nie wierzę w ślady na zbożu po 'lądowaniu' UFO.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Albo, że ludzie którzy wywoływali Hitlera (a raczej dzieci) po jakiś kilku latach nagle zostali powaznie sparaliżowani.. Ja dizekuje, duchów wywoływac nie będę chociaz barddzo mnie to ciekawi, co by sie stało, ale ryzykowac nie będę tak na wszelki wypadek :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ciapka

  • Gość
ta moglo sie stac to co móisz goleden..ale czmeu ten duch byl zły to noerozumiem? moze byl dobry ale nie chal odjesc bo nie mial gdzuie albo chcial zostac z rodzina? niebardzo zajarzyla ta czesc..a tak to z tym talryzkiem i literkami to  tak jest hyh..ja nie wiem jak mozne w te zczy niewrzyc:P dla mnie to tak postu jest i jusz..bo ti jest dziwne ale dla mnie tesn stwa jets tak dziwny ze to przteje wogole byc dziwne..hyh
Zapisane

pola

  • Gość
Cytuj

Pola - skąd to znam... hehehe  

:wink: ..... :P:P

co do UFO ;);) ..... tu nie ma co sie kłócić czy tam coś ;) jedni wierzą w duszę drudzy nie :roll: (np. weźmy taką mnie ;) ) ........ a ja nie mam zdania co do UFO .... ale właściwie nie widziałam -nie wiem -nie wierzę ;) uwierzę ja kzobaczę :D tak samo u mnie ejst z religią :roll: ......... nie potrafię wierzyć w coś takiego :? :? .......
Zapisane

golden

  • Gość
Cytat: Ciapka
ale czmeu ten duch byl zły to noerozumiem?
nie powiedzialem wszystkiego... potem ten duch zemscil sie i przed dlugi czas te osoby mialy koszmary i uczucie przesladowania. nie wierze w to wszystko :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
a to co te osoby mu zorbily ze on sie zemiscił?
Zapisane

golden

  • Gość
no i dlatego nie wierze w takie historie ;) bo moga byc zadane pytania, na ktore nie mozna znalezc odpowiedzi, heh.  Skad mam wiedziec, to tylko opowiesc o duchu, czy demonie (jak tam go zwac). Mozna sie tylko domyslac - moze dlatego, ze chcieli zakonczyc rozmowe? :roll:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
A ja coś dziwnego przeżylam na własnej skórze. Kiedyś obudzilam się rano, byłam sama w domu i czułam, że ktoś leży koło mnie na łóżku. Słyszałam i czulam jak ten ktoś układa się na kołdrze. Nie otwierałam oczu, nie odwracałam się i starałam się myśleć racjonalnie tzn.tłumaczylam sobie, że to pies leży i się wierci. Chwilę potem usłyszałam, że pies kręci się na swoim posłaniu :?  Myślałam wtedy o tym, że nie mogę się odwrócić żeby to "coś" nie zobaczyło, że się obudziłam. Przyszło mi do głowy żeby przywolać ducha mojej mamy, bo byłam pewna, że by mi pomogła ale bylam tak przerażona, że z nie wydobylam z siebie zadnego dźwięku. Leżalam tak więc w bezruchu aż bylam pewna, że tego już nie ma i wtedy wzięłam psa na łóżko. Aha w między czasie myślałam jeszcze żeby zadzwonić do TZ ta ale pomyślam, że zanim on by przyjechał z pracy to mogłaby mi się stać krzywda :?  w każdym razie zadzwoniłam już po wszystkim, ale przez wiele dni bałam się wracać do domu, być sama w domu a jak TZ wychodził do pracy to zostawiał mi zapalone światło.
Do tej pory nie wiem co siających zdarzen w moim życiu :shock:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
golden -ee napewnoe nie..aolebo akurat ta hisra jets zmuslona albo nie znasz jej w calosci ...
skarb-yyyyyy ty to ejste odwzna na maksa!! normalnei pogromcyznia duchoiw mozesz byc!!! jak ja bym cos takiego miala to od razu z wrzaskiem zucila bym sie za okno nie msyac co robie..jezu ja starszni strachliwa na takie zecyz jestem od razu normalnie uciekam krycze panikuje..aaa..aa..teras boje sie isc spac..hyh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Ja też zawsze panikuje, boję sie ciemności i takie tam. Ale kiedy to sie działo to o dziwo staralam się myśleć jak najbardziej trzeźwo i logicznie. Chyba w obliczu zagrożenia człowiek zachowuje się inaczej niż by mu się wydawało.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
kurde nie wiem ale jak kidys bylam nad takim''naiwedzonym jezierku'' i nagle cos zrobilo takie..znacyz jakis dziwny ryk ..ni to zierza..jak by z jeziora..taki jek gloscny to zaczlams ie tzec i uciekac..hyh zretsz ajak inni..ale oni za mna.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 12   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 27 zapytaniami.