Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do dołu

Autor Wątek: Wywoływanie duchów  (Przeczytany 88426 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

więcol

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #390 : 2009-10-11, 20:07 »
ja ostatnio z moim kuzynem i paroma kumplami prubowaliśmy wywołać duchy na początku znalezliśmy krede i narysowaliśmy pentagram potem usiedliśmy w kręgu i zaczliśmy wywoływać duchy swieczki gasły jedna po drugiej zaczliśmy uciekać oprucz jednego kolesia zaczoł nas wołać i mówić że jest fajnie reszta siebala obiecaliśmy sobie że już tego nigdy nie powturzymy po jaimś czasie sprubowaliśmy jeszcze raz:) nie radze prubowac:pp straszniebylo radze: NIE PRUBUJCIE jest serio strasznie a jutro musze wbić do kuzyna...jak co no to w ciemnym pomieszczeniu lub w nocy my to robiliśmy w bydynku w trakcie remontu
Zapisane

Holly

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 18
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #391 : 2009-10-12, 12:58 »
Podczas pogrzebu mojej cioci ( było to chyba w andrzejki ) , byłam mała około 6 lat :D  Bawiłam się z koleżanką lalkami i mieliśmy taki brokat . Jak wspomniałam o mojej cioci to koleżanka mnie pocieszała i dalej się bawiłyśmy . Chcieliśmy wziąć ubranko dla lalki a pod tym ubrankiem brokat wysypany .. my się tak zdziwiłyśmy , bo nawet go nie ruszałyśmy . A potem tak centralnie brokat podniósł się i przewrócił na drugą stronę ! Możecie mi wierzyć lub nie , ale to prawda . Potem pobiegłyśmy do kuchni , bo myślałyśmy , że ktoś z dorosłych tam będzie i nagle widelce i łyżki zaczęły się w szafce ruszać ..  :shock:
Zapisane

Fred-ka

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #392 : 2013-12-15, 02:42 »
Najlepsze do teog są koty, w końcu mają 7 żyć....(aby wywołać duchy)... a tak na poważnie to nie wierzę w takie rzeczy...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #392 : 2013-12-15, 02:42 »

das12

  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #393 : 2014-05-19, 17:51 »
Kiedyś brałem udział w takim seansie, kto poruszał talerzykiem nie wiem do dziś.
Zapisane

jukin

  • *
  • Wiadomości: 80
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #394 : 2014-11-17, 09:19 »
ja sam czasem taki straszę ludzi. To nic trudnego:)
Zapisane

jacek.kaminski89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2
    • WWW
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #395 : 2014-12-18, 15:00 »
moja mama kiedyś wywoływała z babcią w celu zapytania o jakieś sprawy życiowe i niby jakiś tam duch przyszedł...
kumpela tez kiedys mi opowiadała ze jej bacia ze swoim rodzeństwem wywoływali aby zapytac się kiedy będzie koniec wolny i niby rok został wystukany przez duch za pomocą nogi od stołu czy jakoś tak...
temat ogólnie ciekawy ale nie wiem czy jak bym był tak odważny aby spróbować wywoływac duchy :)
Zapisane

pumeczka

  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #396 : 2015-06-28, 13:23 »
Oczywiście, że można, ale nie radziłabym tego robić..
Zapisane

Monika K.

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #397 : 2015-06-30, 08:32 »
Ekhem... Biblia powiada, ze Szatan przychodzi jako aniol swiatlosci. Jesli ktos faktycznie cos tam wywola podczas takiej sesji, to mysle, ze jest to raczej demon nizli duch zmarlego...

A jak myslicie, ze to sa zarty, to zobaczcie to:
http://www.youtube.com/watch?v=6kqlM0TNQDQ

Zapisane

petarda

  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #398 : 2015-07-02, 14:07 »
Bawiłam się w to jak byłam młodsza. Teraz mnie to już nie kręci.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedz #398 : 2015-07-02, 14:07 »

szynszyla5

  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Wywoływanie duchów
« Odpowiedź #399 : 2015-09-23, 14:01 »
naprawdę wierzycie w duchy? Nie wiem ja jestem sceptycznie do tego nastawiona. Może dlatego że nigdy nie byłam świadkiem jakiś dziwnych zdarzeń i zachowań dlatego trudno jest mi w to uwierzyć.
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 [14]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.205 sekund z 25 zapytaniami.