Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pokemon Ruby/Sapphire/Emerald  (Przeczytany 846 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Miss Lukusia

  • Gość
Pokemon Ruby/Sapphire/Emerald
« : 2006-04-29, 20:13 »
Jest to gra na GBA. Bardzo mi się podoba. Aktualnie grałam w Sapphire, ale przerwałam - wolę mieć Groudona z Ruby niż Kyogre z Sapphire, ani Ryuquazy z Emeralda.
Fabuła jest dość prosta. Na początku kazanie. Wybieramy płeć i imię. Pojawiamy się w ciężarówce. wychodzimy, z domu wyjdzie mama. Wchodzimy do domu, a tam Machoke przestawiają meble. Wchodzimy do pokoju powyżej, ustawiamy godzinę na zegarze, do pokoju wchodzi mama. Coś powie i wróci do salonu. Idziemy tam.
W telewizji będzie nasz tata, lider 5 gymu - pracuje 2 miasta od naszego, ale dopiero później z nim walczymy.
Wychodzimy z domu. Idziemy do góry, w trawy. Mały człowiek będzie się patrzeć w górę. Gdy obok przejdziemy, coś do nas powie. Idziemy dalej. Będzie tam Poochyena goniąca prof. Bricha. Podchodzimy do plecaka i wybieramy starter. Walczymy nim z Poochyeną. Najstosowniej atakować Poundem, Tacklem lub Scratchem - zależnie od startera. Prof. Brich po pokonaniu stworka będzie nam wdzięczny i ofiaruje danego Pokemona. Wychodzimy z laboratorium i idziemy w drogę. Resztę załatwiajcie sami ^^
Zapisane

Orange

  • Gość
Odp: Pokemon Ruby/Sapphire/Emerald
« Odpowiedź #1 : 2006-04-29, 20:15 »
GBA? cio to? :lol:
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Pokemon Ruby/Sapphire/Emerald
« Odpowiedź #2 : 2006-04-29, 22:22 »
http://www.zwierzaki.org/index.php/topic,25463.0.html

nie bedziesz mi odbierala prawa do watkow o pokemonach ;) pokemon crater sie nie liczy :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pokemon Ruby/Sapphire/Emerald
« Odpowiedz #2 : 2006-04-29, 22:22 »

Orange

  • Gość
Odp: Pokemon Ruby/Sapphire/Emerald
« Odpowiedź #3 : 2006-04-30, 10:37 »
Ha już wiem co to GBA!
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Pokemon Ruby/Sapphire/Emerald
« Odpowiedź #4 : 2006-04-30, 11:40 »
aha Luka, zapomniałaś dodać, że trzeba jeszcze wejść do laboratorium prof. Bircha i pogadać z kolesiem naukowcem, bo inaczej ten wyżej wymieniony "mały koleś" nas nie wypuści z miasta ;)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 22 zapytaniami.