Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: dresiarze i siksy...  (Przeczytany 5838 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #60 : 2005-08-08, 20:12 »
co do ustaw to wiele kruczków jest... ostatnio coraz więcej tego wyłapuje ale o tym chyba nowy temat założe ;)
a co do podskakiwania... jakoś dziwnie się składa, że mnie nikt nie zaczepia... nie zaczepiał też jak prowokowałam kiedyś... a nawet jak pojawiały się jakieś niemiłe sytuacje (a nawiasem to sporo tego było) to w większości przypadków udawało się wychodzić z tego pokojowo... w reszcie sytuacji broniłam kolegów ;)
pewne rzeczy mamy w postawie i jesli jest ona mocna i czysta tonikt nas nie zaczepi, a nawet jesli to tylko pogada z odległości...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

izunia

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #61 : 2005-08-08, 23:39 »
ja zawsze staram się wracac z kimś wieczorami, a jeśli zdarzy sie ze musze wracac sama, znam dobrze swoje miasto i wiem gdzie nie należy chodzic o danej porze :mrgreen:
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #62 : 2005-08-09, 00:17 »
sprawa obecnia ma sie tak ze dziewczynie naprawde bezpieczniej jest wracac samej niz z jednym chłopakiem.Bo samiotne dziewczyny mało kto bic bedzie,chłopaka zaś...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedz #62 : 2005-08-09, 00:17 »

ina

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #63 : 2005-08-09, 08:42 »
tu masz racje. i to jest przekichane. a jeszcze jak kibicuje przeciwnemu klubowi sportowemu, albo w ogole nie kibicuje,albo jak im nie pasuje czy cos... :/ wstrętne dresy!!
u mnie na osiedlu [a niby mieszkam na jakimś strazsnie niebezpiecznym] o godz. 20 jest juz spokój.... kiedyś wracałam sama o 1 w nocy i co? było tylko ciemno jak w du*** u murzyna i tyle.
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #64 : 2005-08-09, 08:50 »
Kiedyś pamiętam jak nie bałem się chodzić do sklepu o 21-22, na Gwardzistów (Same "DRESY" - Rzeszów) - teraz to ja już się boję wyjść po 21, 300 m od bloku... - chyba, że jestem z kumplami, i kumpelkami, to co innego...
Strasznie to się ukształtowało, ale jak?
Gdyby nie ta piłka...
« Ostatnia zmiana: 2005-08-09, 08:51 autor Elven »
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #65 : 2005-08-09, 09:31 »
no bo tak jest. są tacy kibole...
niestety.
dlatego trzeba mieć znajomych w każdym towarzystwie.
Zapisane

Elven

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #66 : 2005-08-09, 09:47 »
Dokładnie. Ale wiecie co jest dla mnie głupie? Rozumiem, że leją się kibole między innymi klubami. Ale u mnie na osiedlu jest Resovia, i wydaję mi się, że jeżeli jest osiedle, bloki itp. za Resovią, to nie powinna być jedność?...

co Wy na to?
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #67 : 2005-08-09, 09:50 »
akurat kibice to inna rzecz.Jak ktos u mnie po osiedlu by "poginał" z szalikiem "arka gdynia" to zdroy by napewno nie wyszedł.Ale jak pogina bez szalika to dostanie pewnie -"bo sie wozi""o sie lampi""bo wygląda jak..."

jak sie wygląda "inaczej" to mozna dosac w morde nawet jak sie kibicuje Sraczce Kokoszki.
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #68 : 2005-08-09, 09:54 »
Jak sie wygląda inaczej to mozna dostac od policjanta, byc nieprzyjętym do szpitala, wygonionym z koscioła, obgadanym przez blokowe "kumoszki", nieprzyjetym do pracy, zwolniony, dostac pałe w szkole, byc posmiewiskiem...
dresy to tylko sublimacja cech  naszego społeczeństwa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedz #68 : 2005-08-09, 09:54 »

marioka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1696
  • nie istnieje
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #69 : 2005-08-09, 10:00 »
hm.. nawet nie trzeba inaczej wyglądać, wystarczy ,że z "nimi " wszystkimi nie utzrymujesz 'bliższych kontaktów i już mam przetuptane...Jesteś 'poza' , bo nie przytakujesz...
Zapisane

ina

  • Gość
Odp: dresiarze i siksy...
« Odpowiedź #70 : 2005-08-09, 11:17 »
tylko powiedzcie mi skąd takie coś się bierze?

u mnie na osieedlu to raczej nie pokazywac sie w barwach Wisły Kraków, natomiast Cracovia jak najbardziej :P i chyba jeszcze Lech Pozna
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.084 sekund z 28 zapytaniami.