Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Subkultury  (Przeczytany 4266 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

typekhehe

  • Gość
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #30 : 2007-02-08, 18:06 »
slucham metalu, ale roznie to bywa. czasem ubieram sie jak metal, czasem normalnie. to zalezy czy ciuchy sa brudne czy czyste ;d

jakl brudne to pewnie w nich chodzisz i pokazujesz jaki to metal nie jestes hehe


SKINHEADS
Zapisane

DnW

  • Gość
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #31 : 2007-02-08, 18:48 »
ktos tu ma przerosniete ego...
Zapisane

typekhehe

  • Gość
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #32 : 2007-02-08, 18:57 »
 :D

prawda w oczy kole :) po prostu nie podobają się mi te grupy.... masz jakąs swoją idee ?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Subkultury
« Odpowiedz #32 : 2007-02-08, 18:57 »

DnW

  • Gość
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #33 : 2007-02-08, 19:00 »
a czy ja napisalem ze naleze do subkultury metalowcow? to ze sie czasem ubieram na czarno, nie znaczy ze jestem metalem :/ naucz sie czytac ze zrozumieniem.
Zapisane

typekhehe

  • Gość
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #34 : 2007-02-08, 19:33 »
wiesz jest powiedzenie nie szata zdobi czlowieka.... a widzisz kolesia co wyglada jak metal - jakie jest Twoje stwierdzenie :)... Spoko nic nie mam do Ciebie pozdro
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #35 : 2007-02-08, 19:44 »
Że ktos ma taki styl, ubiera się na czarno, pieszczochy itd. itp. nie znaczy, ze jest jakims metalem
Sama cos o tym wiem bo ludzie na ulicy się za mną oglądają bo mam trupią czaszkę na kurtce i kolczyk w brwi. To jest na prawde przykre, kiedy ludzie osądzaja po ubiorze. Ja na przyklad, mimo dobrych ocen dla nauczycieli jestem menelem i "satanistką" albo metalem :lol: śmiac sie chce i plakac
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

Princessa

  • Gość
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #36 : 2007-02-08, 23:18 »
:lol: typekhehe...wiesz sorrki ale moim zdaniem jestes tutaj kolejnym na forum ktory albo ma jakies kompleksy,albo lubi sie czepiac innych.... (do nikogo nie pije...DnW do Ciebie tez nie :P )
czy ten chlopak napisal cokolwiek o tym ze jaki to on metal nie jest? opanuj sie z wypowiedziami,bo narazie zalosnie nic nie zrozumiales....:roll:
Zapisane

alune

  • Gość
Odp: Subkultury
« Odpowiedź #37 : 2007-02-09, 17:31 »
taa. kiedyś się mówiło 'jestem metal/punk/ziomal z osiedla/wstaw co chcesz i nikt mi nie podskoczy, bo ja taki tru jestem!'. a teraz przeciętna wypowiedź na temat subkultur jest taka: 'nie, wiecie, ja słucham takiej i takiej muzyki i tak się ubieram, ale niee, nie jestem metalem/punkiem/emo/czy-coś, bo wiecie, żeby być kimś takim, to oh, ah, poglądy i takie tam.. wiecie, wiecie, ludzie mnie za takiego biorą ale niee, bo wiecie, oni się nie znają, noo! zresztą wszystkie te subkultury, po co to komu, takie szufladkowanie ludzi, niee...' - czasem się zastanawiam, czy to mnie bardziej nie wkurza od tru ziomów. nie mówię tutaj o konkretnych ludziach z konkretnego forum, ale naprawdę - wiele już odwiedziłam stron i wszędzie te same odpowiedzi, w tym samym stylu.
ale to tylko osobiste zboczenie moje i mojego kolegi.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.