Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: o której do domu?  (Przeczytany 4618 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

gena

  • Gość
o której do domu?
« : 2007-02-28, 14:25 »
o której maksymalnie możecie wracać do domu.. no i ile macie lat ? ;)
ja mam 14 , a mama robi mi problem z pójściem na jakieś teledyski itepe. mettallic'i do multikina na 19...
będę płakać :(
Zapisane

Ines

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 692
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #1 : 2007-02-28, 14:32 »
Ja 14 lat. Jak to nie jest szwędanie się po mieście, tylko jakaś impreza, koncert i wracam w grupie, z kilkoma osobami, to nawet do 22.
Tak to do 21.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #2 : 2007-02-28, 14:44 »
ja mam 15 lat i różnie bywa, latem mam czas niby do 20.30 ale czasem bywałam nawet do 10 coś na podwórku ale zimą jak szłam nocować do kuzynostwa i wychodziłąm o 15.30 i było ciemno to jaki był krzyk, że nie powinnam po nocach łazić!!! więc różnie bywa
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: o której do domu?
« Odpowiedz #2 : 2007-02-28, 14:44 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #3 : 2007-02-28, 15:24 »
Jak jestem na podwórku, albo u koleżanki to mam wracać o 19:00 - rzecz jasna w lecie. A w zimie to zazwyczaj o 17:30. :) Mam 10... 11 lat.
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #4 : 2007-02-28, 15:27 »
No więc mam 15, prawie 16 lat i wszystko zależy od sytuacji. Po prostu zawsze na bieżaco ustalam z rodzicami o której wroce. :)
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

dziul

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3621
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #5 : 2007-02-28, 15:29 »
W zimie to by mama chciała najbardziej żebym w ogóle nie wychodziła ;) ale zależy z kim ide, jak znajomi to nawet do 22 mi pozwala :) a w lecie? a nawet nie wiem... ustalam na bieżąco ;)
od pojutrze 15 lat :)
Zapisane
...ama, como si nunca te hubieran herido...

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #6 : 2007-02-28, 15:37 »
Ja mam czas w wakacje jeśli jeśli nie siedze np z jedna osobą tylko jest ich wiecej to do ktorej chce ( no oczywiscie bez przesady... by nie wracac nad ranem :PP ) a w rok szkolny to od poniedziałku do czwartku to nie wiem bo sama wracam wcześnie do domu a w weeendy to ile chce pewnie ... nie wiem zazwyczaj mam telefon a zreszta i tak zawsze siedzimy z paczusza tak że mama wyjży przez onko i nas widzi :))
Ale mama mnie i moja sis nie trzyma aż tak krótko :))
Zapisane

Dory

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2527
  • Khajiit has no time for you! [']
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #7 : 2007-02-28, 15:40 »
no to ja mam mniej więcej tak jak dziul, ale jako że ja grupek przyjaciół nie mam to jestem zazwyczaj z jedną osobą (pamiętam jak się zasiedziałam u kumpeli i o 24 się skapłam i wracałam do domu na rowerze, to mama prawie mi łęb urwała XD (to drógi koniec miasta jest, w dodatku żulowska dzielnica)  umm... ale jak fajnei się jeździ na rowierze gdy jest tak ciemno i nikogo nie ma... mniam ^^, )

no ale ja zazwyczaj nie włóczę się po nocy więc mi to nie przeszkadza
Zapisane
Did you want play pazaak?
Mårran

Praying to yourself, my Lord? That's not a good sign. Or perhaps it is. Prince of Madness, and all that.:eh:
give me some fish, give me give me some fish...

lux ferre

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #8 : 2007-02-28, 16:10 »
Dzieci, ja mam 20 lat i mogę wychodzić po ciemku tylko jeśli nie ma nikogo w domu i się wymknę bez niczyjej wiedzy... :P Jak jest ojciec i powiem o 18, że idę do koleżanki, to on: odprowadzić Cię? ja: nie, on: odprowadzę Cię. -_-" W każdym razie jak wracam koło 20 to nikt mnie nie morduje (po warunkiem, że się wymknęłam). Nie mogę iść do pubu/na imrezę i wrócić o północy czy o 1. Ok. 22, 23 powinnam wracać i to nie sama - a odwieziona przez brata czy ojca. Wcześniej jeszcze przejdzie. Generalnie jak ojca nie ma w okolicy, to mam większe szanse. Narzekajcie dalej na swój "marny" los, zapraszam... :P Pomyślcie jak fajnie jest wychodzić pierwszej z impry jak się dopiero rozkręca i to być odważoną.

(A że z psem jak jest chory chodzę z nim i o 1, 2, 3 czy 4, to ok.)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: o której do domu?
« Odpowiedz #8 : 2007-02-28, 16:10 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #9 : 2007-02-28, 16:37 »
ja mam prawie 17 lat. i ogólnie to różnie z tym wyhcodzeniem. W weekendy jak idę z dużą grupą znajomych gdzieś, to musze być jakoś po 22, czasami po 23. Na imprezach to 24, 1. w wakacje to czasami pozwalają na noc. W tygodniu w roku skzolnym to nie moge nigdzie do miasta wychodzić, tylko najwyzej na spacer, ale wtedy i tak jest gadanie. ogólnie to nie jest najgorzej, ale zawsze moglo by być lepiej, szczególnie, że zwykle muszę zdać sprawozdanie z całego wyjścia (łącznie z tym, któ był, a zawsze wychodzę z tymi samymi osobami).
Zapisane

gena

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #10 : 2007-02-28, 16:44 »
taaak , najgorsze jest to wypytywanie : gdzie byłaś ? z kim ? a po co ? co robiliście ? kogo spotkaliście ? i ta masa zbędnych pytań...
charon , współczucia :)

noo ale do tego kina do mogłaby mi matka pozwolić.. na metallicę biednemu dziecku nie pozwolić eh . :(
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #11 : 2007-02-28, 16:45 »
16 lat mam i nawet bez zakazów po nocy sie nie włócze. Teraz zimno, mokro i paskudnie to z domu wychodze baaardzo rzadko, baa, ja nawet w lecie mało wychodziłam :| Kiedyś to do 22 mogłam nawet gdzieś tam sobie być jeśli w większej grupie i później ktoś mnie odprowadził (jak 13 lat miałam to kolega mnie o 22 czasami odprowadzał ;) - tylko że on miał 21 lat :D) Ogólnie moja mama jest przewrażliwiona, zawsze na bieżąco ustalamy kiedy mam wrócić a i tak często do mnie wydzwania :roll:
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #12 : 2007-02-28, 16:51 »
Ja raczej nie wychodzę często, ale jak idziemy na jakąś impreze to moge zostać raczej do której zechce. A na wakacjach są naprawde luzy, bardzo często spędzam noc poza domem ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #13 : 2007-02-28, 17:20 »
Ja też za częto nie wychodzę :PP A i mam 14 lat :)) A na imprezach to trez raczej d której chce :)) a co do spania to bardzo często ja śpie u kogoś a jeszcze częściej ktoś u mnie :PP
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #14 : 2007-02-28, 19:52 »
zimą to zwykle o 22.00, ale nie robią specjalnych wyrzutów gdy wracam czasem trochę później, no chyba że powiem że będę załóżmy o 23 to spoko, na koncerty puszczają w obrębie miasta i okolic, muszę spróbować , bo niedługo koncert na który muszę jechać! mam mieć zawsze telefon przy sobie, na imprezach ostatnimi czasy, do białego rana,ze spaniem u kogoś większego problemu też nie ma, a latem to luzy totalne, na podwórku mogę być tyle ile chcę (często do 2-3)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: o której do domu?
« Odpowiedz #14 : 2007-02-28, 19:52 »

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #15 : 2007-02-28, 20:02 »
21 -.- mama jest nadopiekuńcza, nawet jeżeli jestem u kuzyna (Mesza) który mieszka 2 bloki dalej ;P a tak jak sa jakieś urodziny u kolezanek to 22...
po osiedlu sie nie włócze, bo sie boje, poprostu... :P a nawet jeśli to nie ma z kim :/
Zapisane
emocjonalne kanapki

Nataila

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #16 : 2007-02-28, 20:16 »
W sumie to zimą często nie wychodzę, bo i nie ma gdzie. Latem to są imprezy na działkach lub po prostu idzie się w jakiś 'plener' xD. Zimą to do koleżanek, ew. do naszej ulubionej herbaciarni.
Więc.
Zima: 21.00 w porywach do 21.30 [ale wtedy już mam jest zła].
Lato: 22.00 do 22.30.
Chociaż zależy też od okazji, bo, np. w przypadku koncertów dłużej.

A. Zapomniałam. Mam szesnaście lat.
Zapisane

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #17 : 2007-02-28, 20:20 »
Ja mam 14 lat.
I latem to mam pełny luz, mogę nawet nad ranem wrócić w sumie. :P
Jak dostane klucz to mogę być do której chce
ale zimą to tak do 22-23

gena

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #18 : 2007-02-28, 20:30 »
kora , serio ? :o
nie no ja to sie sama ograniczam , takich cudow to nie robie.
latem 22-22.30 , zima... 20 ?
Zapisane

Misty

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #19 : 2007-02-28, 22:08 »
Zależy od sytuacji. W weekendy jak gdzieś ide to wracam ok 23. A jak na impreze to zazwyczaj tam na noc zostaje :P  Zazwyczaj mówie mamie o której przyjde i jest git :) aa.. mam 16 lat :P
Zapisane

Grzesiek89

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 2178
  • "Dogi to psia arystokracja"
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #20 : 2007-02-28, 22:18 »
Eee? Ja w tygodniu sam z siebie nie imprezuje, bo po prostu czasu nie ma (no chyba, że jakiś tani trunek profilaktycznie). W sobotę jest różnie zależy od imprezy jak jest fajnie to do rana i nocuje w drugim domu później się leczę i do domu właściwego przychodzę po południu, ale to sporadycznie bardzo ;)
Zapisane
Tak bardzo chciałbym, abyśmy zwariowali
Tak bardzo chciałbym, lecz tak nas wychowali


Forum Zwierzaki

Odp: o której do domu?
« Odpowiedz #20 : 2007-02-28, 22:18 »

Kamyczek87

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2088
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #21 : 2007-02-28, 22:33 »
Wystarczy że uprzedze i mama zostanie zapewniona że mnie ktoś odprowadzi wtedy moge siedzieć ile chce,no ale mama ma do mnie zaufanie,wie że nic głupiego nie zrobie. ;)
Zapisane
''moim sąsiadem jest anioł
on strzeże ludzkich snów
dlatego wraca późno do domu
na schodach słyszę dyskretne kroki
i szelest
zwijanych skrzydeł
on rano staje w moich drzwiach
otwartych na oścież
i mówi:
twoje okno znowu
świeciło długo
w noc...''

Princessa

  • Gość
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #22 : 2007-02-28, 22:52 »
ja mam 16 (znaczy no w poniedzialek :P ) mieszkam z mama...tata w katowicach. mam z nia luzy :D zazwyczaj jak wychodze to albo jej mowie o ktorej wroce (moze to byc nawet 23, byle zeby ona wiedziala gdzie jestem i o ktorej wroce..a tak to fajrant :P) albo uzgadniamy ze sie zdzwonimy.
na weekendy zazwyczaj nie jestem w domu, jade do ochab, do skoczowa, do katowic i spie poza domem....wtedy najczesciej sa wlasnie jakies imprezy....
w wakacje to juz zupelny mam luz. wazne jest ze mam dobre oceny w szkole i mamie nie pyskuje to wtedy miedzy nami jest ok i ona nie ingeruje w moje powroty :P
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #23 : 2007-02-28, 23:42 »
Dziś wróciłam z kina o 22... :P Bo kino jest dwa przystanki metra od domu... :P Jakbym miała jechać do centrum to było by gorzej. :P Oj, kłamstewka by leciały.
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #24 : 2007-03-01, 00:43 »
Na ostatnią imprezę wyszłam wieczorem, a wróciłam o 12 w południe xD
Dziś właśnie kilkanaście minut temu wróciłam z koncertu (do szkoły mam na 7.30 i coś się obawiam,że nie wstanę  :lol:)
W sumie nigdy nie miałam czegoś takiego, że muszę wrócić o wyznaczonej godzinie ;)
A, jeszcze wiek. No...to już tak porządnie skończona 17stka xP
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #25 : 2007-03-01, 08:55 »
U mnie z zostawaniem na noc jest najlepiej - bo to mogę robić. Spoko. Dlatego zanim tak gdzieś zanocuję mogę sobie pożyć... :)
Zapisane

Mała Czarna

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 798
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #26 : 2007-03-01, 15:59 »
16 lat (rocznikowo 17 ale jam z grudnia :)) i jak idę na jakiś koncert czy cuś to rodzice wiedzą, że wrócę b.późno lub rano. Sami wolą jak wracam rano, bo gdzież bym miała wracać sama np. o 2 w nocy :P
wolą jak u kogoś 'nocuje' ^^ a z tym nie ma nigdy problemu.
W dni zwykłe jak mam odrobione lekcje i jestem nauczona to mogę prosto z dworu nawet do szkoły iść xD
Zapisane
Zamknę oczy aby schować się.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #27 : 2007-03-01, 16:12 »
W moim przypadku to rodzicie nie mają problemu z moimi powrotami do domu. Oni mają problem,żeby mnie z domu wygonić... :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: o której do domu?
« Odpowiedz #27 : 2007-03-01, 16:12 »

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #28 : 2007-03-01, 17:41 »
Gena tak.
 Tylko nie mogę iść na miasto o takiej porze tylko być gdzieś w pobliżu osiedla itd.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: o której do domu?
« Odpowiedź #29 : 2007-03-01, 17:57 »
U mnie jest różnie: latem do 21, zimą do 17:30, a na wiosnę i jesień od 18 do 20  :)

I ostatnie chwile cieszę się 16 rokiem życia  :P
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 27 zapytaniami.