Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: Modelki  (Przeczytany 5075 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Modelki
« : 2007-02-28, 15:20 »
Która z dziewcząt nie chciałaby móc pokazać się na wybiegu w super ciuchach wprost od projektanta? Ja bym bardzo chciała, tylko że w takiej mieścinie jak moja szanse są znikome. Poza tym, brak mi kilku rzeczy: wzrostu, kształtów... Jednak odnoszę wrażenie, że nie tylko o to tam chodzi. A wy, czy też?
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Moniusia18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 386
Odp: Modelki
« Odpowiedź #1 : 2007-02-28, 15:40 »
Ja bym nie chciała :PP Wolałabym np zatańczyć czy zaśpiewać gdzieś na scenie :)) Moja koleżanka jest tzn teraz nie wiem ... ale była na steronie w necie z modelkami i dużo fotografów się do niej odzywało ( tylko że to było na fotomodelki a nie na modelki czyli zadne ... chyba ... wybiegi itd )
ale osobiście mnie do tego nie ciągnie :PP ( zreszta i tak nie mam predyspozycji:/
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Modelki
« Odpowiedź #2 : 2007-02-28, 15:58 »
Zdecydowanie nie chciałabym być modelką... Już prędzej aktorką :P
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

Forum Zwierzaki

Odp: Modelki
« Odpowiedz #2 : 2007-02-28, 15:58 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Modelki
« Odpowiedź #3 : 2007-02-28, 16:07 »
ja nigdy nie mogłąm się zdecydować: aktorka czy modelka?? hmmmm, do jednego i drugiego mam talent, ale tylko na aktorkę można się rozwijać w moim mieście. Ale we Wrocku(chyba) dzisiaj jest casting do modelingu i reklam dla osób w wieku od 3miesięcy do 18 lat. żałuję takiej szansy...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Sche-Wa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1143
  • Your soul stinks like shit
    • WWW
Odp: Modelki
« Odpowiedź #4 : 2007-02-28, 16:46 »
Ja bym wolała być fotomodelką jak już ;)
Zapisane
zobaczysz kiedyś prawde

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Modelki
« Odpowiedź #5 : 2007-02-28, 16:59 »
Cytat: Loleczka
hmmmm, do jednego i drugiego mam talent
coż za skromność :P

Ja modelką na pewno nie chciałabym być na poważnie. Ale spróbować -czemu nie. Zawsze by jakas dodatkowa kaska spłynęła. ;d :lol: Tyle, że brakuje mi jeszcze kilku cm.
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Modelki
« Odpowiedź #6 : 2007-03-01, 18:00 »
Ja bym nie chciała i mnie by nie chcieli  :lol:
Aktorką czy piosenkarką też nie.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

^kora^

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5706
  • www.sznaucer-kora.dog.pl
    • WWW
Odp: Modelki
« Odpowiedź #7 : 2007-03-01, 18:17 »
Ja bardzo bym chciała. :)
Wysłałam do paru agencji kiedyś zdjęcia ale mnie nie przyjęli bo za niska jestem.:( 165 bodajże.

thrilly

  • Gość
Odp: Modelki
« Odpowiedź #8 : 2007-03-01, 19:25 »
nie chciałabym, w tym zawodzie nie ma szans na wyrażenie siebie i robienie czegoś twórczego- jest się manekinem a z tym bym nie mogła żyć spokojnie, poza tym i tak się nie nadaję.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Modelki
« Odpowiedz #8 : 2007-03-01, 19:25 »

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Modelki
« Odpowiedź #9 : 2007-03-02, 19:08 »
poza tym i tak się nie nadaję.
nie mów tak, każda z nas mogłaby być idealną modelką, niezależnie od naszego wyglądu. przecież zeby modelka wyglądała tak jak na plakatach to najpierw cały sztab speców nad nią siedzi nawet do kilku godzin a potem obróbka komputerowa i laska typu "żabia twarz" wygląda jak te szczupłe piękności ze snu każdego faceta.
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

thrilly

  • Gość
Odp: Modelki
« Odpowiedź #10 : 2007-03-02, 20:29 »
mylisz się, tam jest ogromna selekcja, może i fotomodelką mogłobybyć więcej z nas ale modelkami chodzącymi po wybiegach, naprawdę garstka i w tym biznesie naprawdę chodzi tylko o powierzchowność
Zapisane

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Modelki
« Odpowiedź #11 : 2007-03-02, 20:45 »
A w zyciu, choćby mnie wołami ciągneli na wybieg - nie pojdę!!
Moim zdaniem taka modelka jest... hm. Sztuczna. Robią z niej kogoś, kim nie jest, każą przed ludzi wyłazić np. w kostiumie kąpielowym... A w końcu taka modelka zaczyna patrzeć na siebie za krytycznie i włosy z głowy gubi widząc najmniejszą fałdkę na brzuchu.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Modelki
« Odpowiedź #12 : 2007-03-02, 21:54 »
Loleczka, zapewniam Cię, że z moim wzrostem i budową nie miałabym najmniejszych szans. Nie to, że jestem gruba, przeciwnie- ludzie, jak na mnie patrzą, myślą, że ważę 15 kilo mniej (co mnie dziwi i jednocześnie mi pochlebia  :P). Tak, jak powiedziała thirlly, aby zostac modelką, trzeba spełniac okreslone kryteria, na które nie zawsze mamy wpływ. Przykład. Wiele dziewczyn w moim wieku, szczupłych, ładnych dziewczyn, aby stac się modelkami, musiałoby schudnac z jakieś 10 kg. U mnie w szkole są dwie modelki i uwierz mi- nie są to przeciętne dziewczynki, które po prostu miały szczęście, którym na fotkach robią retusz itd. Wyglądają naprawdę jak modelki. Są dośc wysokie, baaardzo szczupłe i naprawdę ładne. To nie takie proste.

Zgadzam się z Arrow.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Modelki
« Odpowiedź #13 : 2007-03-02, 22:13 »
Loleczka dorabiasz za dużo ideologii do tego wszystkiego. Co tu dużo mówić, u modelki liczy sie wygląd (wzrost, bycie szczupłym, zgrabnym, itd.) i tyle. Wiadomo, że możnaby z każdej dziewczyny zrobić "coś" przypominającego modelke, ale po co marnowac czas i pieniądze na niepotrzebne poprawki, skoro można ten sam efekt uzyskac biorac inna, lepiej do tego sie nadająca osobe?
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Modelki
« Odpowiedź #14 : 2007-03-03, 13:10 »
ehhh, ja uważam, że u mnie to głównie wzrostu brakuje(no kto widział modelkę 158cm??)
Taruś, poza tym, zależy jakiej modelki poszukują, czy rudej i piegowatej czy blondi o idealnej cerze. Bo róże agencje lansują różne modelki, choć wzór jest głównie jeden i ten sam(szczupła, wysoka, długonoga piękność)
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Modelki
« Odpowiedz #14 : 2007-03-03, 13:10 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14182
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Modelki
« Odpowiedź #15 : 2007-03-04, 14:06 »
Bo róże agencje lansują różne modelki, choć wzór jest głównie jeden i ten sam(szczupła, wysoka, długonoga piękność)
piękność? :P Ktoś kiedyś powiedział,że dobra modelka albo jest bardzo,bardzo ładna albo bardzo,ale to bardzo brzydka :P (dajmy na to Agata Buzek- dla mnie jest bardzo intrygująca,ale wiele osób ma ją za brzydulę)
Bycie modelką wcale nie jest różowe - bieganie po castingach, czy jesteś chora, czy nie, był kiedyś program dokumentalny o modelkach-polkach. Dziewczyny wyjechały do Mediolanu, aby się wybić jednakże niemal za każdym razem wychodziły " na minusie" (na wyjazd, portfolio,sesje,mieszkanie itd, wydają więcej niż zarabiają), nieraz nie miały za co do domu wrócić.
Oooj nie chciałabym mieć takiej roboty, oj nie nie.

Cytuj
ehhh, ja uważam, że u mnie to głównie wzrostu brakuje(no kto widział modelkę 158cm??)
u fotomodelki wzrost nie jest aż tak ważny :P
Ostatnio też gdzieś szukali modelek do katalogów z bielizną: wzrost nieważny, preferowana szczupła budowa ciała,kobiece proporcje i miseczka przynajmniej C . Chciałam siostrę zgłosić, ale nie chciała :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

gena

  • Gość
Odp: Modelki
« Odpowiedź #16 : 2007-03-04, 15:39 »
patrząc na kate moss mam predyspozycje :
jestem wyyyysoka
mam długie, krzywe nogi :P
jestem brzydka

ale NIE wciągam kokainy, hehe.

ale ja nawet nie wiem gdzie się zgłosić, poza tym chyba za mało we mnie laluni...
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Modelki
« Odpowiedź #17 : 2007-03-04, 22:56 »
Niby mam te 180 cm, długie nogi i jestem szczupła, ale modelką nie chciałabym być.
Raz miałam nawet propozycje, nie skorzystałam.
Teraz jest casting blisko mnie- znajomi mnie namawiają, ale nic z tego. :P
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: Modelki
« Odpowiedź #18 : 2007-03-05, 08:25 »
zacznijmy od tego, że osoby wyszukujące dziewczyn do pracy modelki nie maja szukac klasowych piękności i wypindrzonych dziewczynek ale ciekawe twarze i osobowości. mnie nawet niedawno dziewczyna, projektantka zaproponowała bym została jej modelką. a nie jestem żadnym cudem, nie maluję się <zazwyczaj> ani w niczym nie przypominam dziewczyny z wybiegu.

pracowałam jako fotomodelka oraz modelka w pracowniach artystycznych. na wybieg zaciągnąć sie nie dałam i choć sprawa pozornie wygląda jak bajka to tak na prawdę to kawał ciężkiej, fizycznej pracy.

i nie jest prawdą że liczy sie tylko powierzchowność. Tak, ona jest bardzo ważna. zero celulitu, rozstępów, doskonała cera, świetnie zadbane włosy, dłonie, stopy, wszystko. To wymogi zawodu ale nie powinny one nikogo dziwić. Póki nie ma sie sławnej twarzy to agencje poszukuja konkretnych ciał: czasem szerszych, czasem węższych, kościstych, pulchniejszych, różnych. Kiedy jednak zostaje sie twarzą, to z jednej strony więcej niedoborów przejdzie, z drugiej jeszcze bardziej trzeba się starać.

praca modelki to nie bajka, nie raj ale ciężka i mozolna praca naznaczona górą wyrzeczeń. młode dziewczyny w takim zawodzie nie mają tego co ma kazda normalna nastolatka. Nawet zajęcie sie tym amatorsko i okresowo <czyli tak jak ja na przykład> to kawał pracy i to wcale nie lekkiej... zatem pomyslcie, czy dla kilku zdjęć chciały byście zawalić kilka dni? a czasem tygodni?
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Odp: Modelki
« Odpowiedź #19 : 2007-03-06, 22:52 »
moim zdaniem tak jak powiedziała pao to bardzo ciężka praca. niezdecydowałabym się.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Modelki
« Odpowiedź #20 : 2007-03-14, 21:03 »
hm.. powiedziałabym inaczej..
właśnie bardzo chodzi o WZROST, FIGURE (kształty)
jest też coś takiego jak wskaźnik BMI.. (jesli masz miedzy 18 a 20 to git)
wzrost: minimum 173 (idealny to 181)
a co ciekawe twarz chyba sie kompletnie nie liczy..

moja najlepsza przyjaciólka jest modelką.. profesjonalna.. nie jakąś tam z gazety typu dziewczyna czy Filipinka (nie daj Boze Bravo Girl!)
to jest cieżka praca, ogrom wyrzeczeń i ciągłe dbanie o linie..

nie mozesz scinac włosów, farbowac, mieć zadrapań, siniaków..
jestes jak lalka.. (nic bez zgody agenta czy tam agencji)

do profesjonalnej agencji mozesz trafic przez casting..w gazetach sa ogłoszenia :)

powodzenia, ale przemyśl to.

p.s. słyszałam od tej przyjacióki ze w Paryzu na pokazach dziewczyny pracują od 5 rano do 3 rano.. prawie nic nie jedza (waciki kosmetyczne nasączone herbatą połykają w biegu) tak tak nie rób takiej miny!! pomijajac to ze połowa wpada w narkotyki ;/

kiss
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

Forum Zwierzaki

Odp: Modelki
« Odpowiedz #20 : 2007-03-14, 21:03 »

maleńka

  • Gość
Odp: Modelki
« Odpowiedź #21 : 2007-03-15, 16:25 »
eh, Osobiście to bym nie chciała, chociaz gdy byłam mała to widziało mi się to inaczej..
Gdy byłam mała.... chodzi o wiek, bo z moim jeżeli mówiąc o wzroście to dlaej jestem mała:D A tak po za tym to większość modelek to anorektyczki...
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Modelki
« Odpowiedź #22 : 2007-03-16, 09:03 »
Cytuj
zero celulitu, rozstępów, doskonała cera, świetnie zadbane włosy, dłonie, stopy,

buaahahaha - celulitu akurat nie mam.. ale rozstepy mam straszliwe, cera pozostawia wiele do zyczenia, kazdy moj wlos ma po kilkanascie koncowek, dlonie w bliznach, stopy pozostawie bez komentarza - cudownie :P calkowite przeciwienstwo... :P pomijajac fakt ze w zyciu bym nie chciala byc czymkolwiek zwiazanym z modelka...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

MadiM

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1308
  • czuj..czuj.. czuwaj!!
Odp: Modelki
« Odpowiedź #23 : 2007-03-23, 11:08 »
co to wlasciwie sa rozstępy? moze ja tez mam...
Zapisane
Po Pierwsze: Nie Pluj !! Obrażaj, ale Zasady Higieny Zachowaj !!  :kocham:

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Modelki
« Odpowiedź #24 : 2007-03-23, 15:56 »
takie różowe kreski :lol: Np. na piersiach :P Mogą być od szybkiego przytycia np. ;] podobno :P
Zapisane

koral

  • Gość
Odp: Modelki
« Odpowiedź #25 : 2007-03-25, 17:17 »
Osobiście nigdy nie chciałabym być taką rasową modelką...nie mam odpowiedniej figury. Mogłabym być fotomodelką  :wink: Wolę to niż łażenie po wybiegu  ;p
Zapisane

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Modelki
« Odpowiedź #26 : 2007-03-25, 20:09 »
A ja bym chciała być modelką, ale taką co dużo je :P Wprawdzie chuda jestem, żebra mi troche widac :( Ale nie odmówiłabym sobie nigdy jedzenia :P No i jestem strasznie niska :? 163 cm. :roll:
Zapisane

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Modelki
« Odpowiedź #27 : 2007-03-25, 20:13 »
ty niska?? a co powiesz o mnie: prawie 15 na karku 157cm i 37 kg!!!! skandal, a jem ile wlezie i co tylko najkaloryczniejsze!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Modelki
« Odpowiedz #27 : 2007-03-25, 20:13 »

PaT! ;)

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 79
  • Pati. :)
Odp: Modelki
« Odpowiedź #28 : 2007-03-25, 22:32 »
Loleczka :O No to niezła jesteś :wink:
Ja też kiedyś tyle ważyłam [1 gimn?]. Teraz 45 kg :P
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Modelki
« Odpowiedź #29 : 2007-03-26, 16:53 »
ty niska?? a co powiesz o mnie: prawie 15 na karku 157cm i 37 kg!!!! skandal, a jem ile wlezie i co tylko najkaloryczniejsze!!

Twoja waga pozostawia wiele do życzenia, ale powinnaś odżywiac się zdrowo, a nie jeśc co popadnie, byleby miało tyle kalorii co calusieńka, tłusta krowa.
A co do bycia niskim... Jestem starsza od Ciebie o dwa lata. I niższa. Niewiele, ale jednak.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 28 zapytaniami.