Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu

Autor Wątek: Emo?  (Przeczytany 22314 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Emo?
« Odpowiedź #60 : 2007-09-03, 10:47 »
czyli waszym zdaniem emo to biedne, wiecznie płaczące dzieci, pesymistycznie nastawione do życia, co się ciągle tną i użalają nad sobą? no to doprawdy, gratuluję światopoglądu...
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Emo?
« Odpowiedź #61 : 2007-09-03, 14:09 »
Ja tam nie mam zdania o emo, nie znam nikogo kto bylby emo. W klasie, w szkole jestem uważana jako emo. Nie znosze tego jak ktoś o mnie tak mówi... To że lubie czarne (nie tylko) wymyślne rzeczy, miałam w zyciu pełno problemów, często łapie doła (przez ludzi), kiedyś się ciełam, ale mój chłopak pomógł mi w tym, tak samo myśli samobójcze... ale to nie oznacza że jestem emo... mam swoj styl, swoje życie i jestem sobą. ;)
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Emo?
« Odpowiedź #62 : 2007-09-03, 16:23 »
czyli waszym zdaniem emo to biedne, wiecznie płaczące dzieci, pesymistycznie nastawione do życia, co się ciągle tną i użalają nad sobą? no to doprawdy, gratuluję światopoglądu...
podpisuje sie pod tym;/

Jak ktoś sie tnie, płacze, gada, że nikt go nie rozumie i jaki to on jest trÓ i emo to to jest zwykły pseudo emo;/
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Emo?
« Odpowiedz #62 : 2007-09-03, 16:23 »

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #63 : 2007-09-03, 16:24 »
więc w takim razie, co to jest emo? ja pytam serio, bo już prawie rok mamy taką 'modę' a ja tego nie potrafię zdefiniować. :P
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Emo?
« Odpowiedź #64 : 2007-09-03, 16:29 »
Już kiedyś pisałam...
Cytuj
No więc, emo to wrażliwi ludzie, którzy wbrew temu co większość mówi, nie tną się cały czas... No prawda, że łatwiej ich zranić, ale nie prowadzi to zazwyczaj do samookaleczania się. Jak ktoś się tnie i gada, że jest imoooł, że nikt go nie rozumie itp. to to po prostu pozer jest ==' A tak pozatym emo to mieszanka punka z skejtem, więc myślenie mają punkowo skejtowe. xDD
no i do tego dochodzi styl ubierania się i muzyka słuchana przez emo;D
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #65 : 2007-09-03, 16:31 »
według tej definicji jestem emo. O___o
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Emo?
« Odpowiedź #66 : 2007-09-03, 16:32 »
według tej definicji jestem emo. O___o
Nie martw się, ja też :co-jest:
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #67 : 2007-09-03, 16:33 »
a jeszcze z ciekawości, jakie zespoły/wykonawcy zaliczają się według ciebie do emo?
Zapisane

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Emo?
« Odpowiedź #68 : 2007-09-03, 16:33 »
na pewno MCR xP
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: Emo?
« Odpowiedz #68 : 2007-09-03, 16:33 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Emo?
« Odpowiedź #69 : 2007-09-03, 16:34 »
na pewno MCR xP
napewno NIE MCR. No i napewno NIE 30 stm o_O


Do emo? From First To Last jest chyba najlepszym przykladem.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #70 : 2007-09-03, 16:38 »
MCR to nie emo. MCR to alternatywa lub mieszanka art rocka, rocka i punku.

ale czym ma się wyróżniać zespół, żeby być emo? słyszałam kiedyś coś o emocjonalnych, głębokich tekstach, no ale pewnym nie można być.. xp

edit: z Wikipedii - zauważalne cechy emo to: głośno-do-delikatności (czasami chaotycznie), dynamizm, przerwy melodyczne, szaleńcze/szorstkie krzyki i wrzaski, wściekłe/abstrakcyjne/introspektywne teksty, mała produkcja, niesamowicie energetyczne występy na żywo. o to chodzi?
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Emo?
« Odpowiedź #71 : 2007-09-03, 16:39 »
MCR to nie emo. MCR to alternatywa lub mieszanka art rocka, rocka i punku.
Dokładnie. Ale jeżeli ma być rozmowa o gatunku MCR'a to lepiej przenieść się z tym do innego tematu;)
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Emo?
« Odpowiedź #72 : 2007-09-03, 16:43 »
Hym...
Ogólnie wydaje mi się,że  zrobił się taki 'bum' na ten y... styl. Muzyka emo sobie gdzieś tam była i bedzie, a teraz po prostu jest moda na styl zwany emo. Ja tam nic do tego nie mam jak ktos sie ubiera jak,powiedzmy własnie 'imoł',chyba,ze nagle zaczyna się obnosić z tym jaki to on jest iMOuł i  właściwie traci swój styl i swoje zdanie O.o Mi się szczerze mówiąc podobają(nie wszystkie) ciuchy,fryzury itp. własnie w tym stylu zwanym 'emo' ,ale co z tego? Co? Nie mogę sobie kupić jakiegoś 'imoł' ciucha bo już będę oskarżana,ze jestem emo? A może mi sie to po prostu PODOBA? bez sensu. Kiedyś miała bym fajny/ciekawy/oryginalny ciuch,ale teraz mam ciuch emo O.o....

Na szczęście w moim otoczeniu(czyt. w klasie itp.) chyba jakoś nie zwracaja na to uwagi/nie wiedzą ,że coś takiego istnieje xD
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Emo?
« Odpowiedź #73 : 2007-09-03, 16:56 »
A wiecie, że w POPCORNIE (no co xD") był artykuł o emo?

Fragment:
'Styl emo pochodzi z połowy lat 80., a narodził się w Stanach Zjednoczonych. Nikt nie jest w stanie jednoznacznie określić kolebki tego stylu (...). Przeczesaliśmy emo-fora i w większości postów o modzie emo tak charakteryzuje się wygląd fanów tego imidżu: farbowane na czarno włosy, piercing na twarzy i na ciele, mocny makijaż, a zwłaszcza oczy pomalowane na czarno. I to bez względu na płeć. "Obowiązkowo trzeba mieć czarne ubrania, T-shirty z krzykliwymi nadrukami. Nie zaszkodzą tatuaże i biżuteria, paski nabijane ćwiekami też są mile widziane (...) wygląd emo ma wyrażać wszystkie nasze uczucia, masz być otwarty i nie skrywać swoich pragnień! Przecież stąd wzięła się nazwa emo - od słowa 'emotional', a dokładniej od emocore, czyli to zlepka słów: hardcore i emotional. Chodzi tu o to, żeby być wrażliwym, kreatywnym przyjaznym i totalnie romantycznym!" - wyłuszcza sprawę nasz rozmówca'
Przepraszam jeśli ktoś już wcześniej pisał coś podobnego, ale nie chce mi się wszystkiego czytać, wybaczcie ^^"

I jeszcze pisali tam właśnie że do muzyki emo zaliczają się 30STM, MCR, FOB i Good Charlotte o_O
Pixi ma rację z tym From first to last jeśli o muzykę emo chodzi, a mój kuzyn-znawca (xD)dodał by jeszcze escape the fate, saosin, bullet for my valentine.
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
Odp: Emo?
« Odpowiedź #74 : 2007-09-03, 16:56 »
a, przepraszam, zostałam źle poinformowana nonsensopedią :roll:
ale jakby so, to popcorna nie czytam xD
Zapisane
everybody lies

Forum Zwierzaki

Odp: Emo?
« Odpowiedz #74 : 2007-09-03, 16:56 »

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Emo?
« Odpowiedź #75 : 2007-09-03, 17:15 »
Oj, ja też nie czytuję, ale kupiłam specjalnie dla tego artykułu bo już mi się na miejscu w sklepie nie chciało czytać :P
Chociaż na stronie oficjalnej popcornu też jest ten artykuł, ale w gazecie jest dłuższy :P A ja przepisałam tylko fragment bo reszta jest w sumie mało istotna ^^.
A sam tytuł artykułu nosi nazwę "Emo styl kontra mundurki" xD
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #76 : 2007-09-03, 17:19 »
o, według Popcornu też jestem emo. xd
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Emo?
« Odpowiedź #77 : 2007-09-03, 17:24 »
Alyś, no ja też xD. Szczególnie trafili z tą fryzurą i czarnym ubiorem. Z tym, że na bluzkach nie mam zbyt krzykliwych nadruków, a włosy nie są farbowane na czarno ;P
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #78 : 2007-09-03, 17:38 »
'Przeczesaliśmy emo-fora i w większości postów o modzie emo tak charakteryzuje się wygląd fanów tego imidżu: farbowane na czarno włosy, piercing na twarzy i na ciele, mocny makijaż, a zwłaszcza oczy pomalowane na czarno. I to bez względu na płeć. "Obowiązkowo trzeba mieć czarne ubrania, T-shirty z krzykliwymi nadrukami. Nie zaszkodzą tatuaże i biżuteria, paski nabijane ćwiekami też są mile widziane (...) wygląd emo ma wyrażać wszystkie nasze uczucia, masz być otwarty i nie skrywać swoich pragnień! Przecież stąd wzięła się nazwa emo - od słowa 'emotional', a dokładniej od emocore, czyli to zlepka słów: hardcore i emotional. Chodzi tu o to, żeby być wrażliwym, kreatywnym przyjaznym i totalnie romantycznym!" - wyłuszcza sprawę nasz rozmówca'

I jeszcze pisali tam właśnie że do muzyki emo zaliczają się 30STM, MCR, FOB i Good Charlotte o_O
pogrubione się zgadza, a podkreślone - słucham takich zespołów. xD

tj. paska z ćwiekami nie mam, bo szukam mojego 'ideała'. xp
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Emo?
« Odpowiedź #79 : 2007-09-03, 18:00 »
wg podanych cech charakteru jestem emo, wg wyglądu nie do końca :P mam rozjaśnione włosy, ale ubieram sie na czarno (punk rock...), jestem w obi dosć skryta, wrażliwa, pokonałam dużo przeciwieństw losu, nie potrafie patrzeć jak komuś dzieje sie krzywda (kogoś obronie, siebie już nie...) no i słucham rocka ;)

tak naprawde nie chce aby mnie nazywali emo, jestem sobą i mam swój styl, słucham legalnej muzy i jestem wrażliwa, mam własne światopoglądy i nie upodabniam sie do nikogo, co w tym złego? od razo emo... -_-'
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Emo?
« Odpowiedź #80 : 2007-09-03, 18:06 »
Popcorn to naprawdę mnie rozwala O.o FOB emo?
Dzisiaj znajoma mi zasunęła, że moje skejtowskie buty są emo O.o nie są, ale gdyby były to co z tego?
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Emo?
« Odpowiedz #80 : 2007-09-03, 18:06 »

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Emo?
« Odpowiedź #81 : 2007-09-03, 21:04 »
jak mnie wkurza to emo i emo, wsystko co czarne to już musi być emo?
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: Emo?
« Odpowiedź #82 : 2007-09-03, 21:09 »
Chłopak z mojej klasy zarzuca mi że jestem emo bo noszę trampki o_O.
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Emo?
« Odpowiedź #83 : 2007-09-03, 21:32 »
Popcorn ma naje**ne w główce.
A metale to ludzie ubierający się na różowo.
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #84 : 2007-09-04, 15:36 »
Chłopak z mojej klasy zarzuca mi że jestem emo bo noszę trampki o_O.
. O_o
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Emo?
« Odpowiedź #85 : 2007-09-04, 16:06 »
"ale ubieram sie na czarno (punk rock...), "
:o

"MCR to alternatywa lub mieszanka art rocka, rocka i punku."
Haha , dobre. :P Wybacz Ola, ale mcr to na pewno nie punk, ani jego mieszanka :)
Polecam zapoznać się co to punk / punk -rock i ewentualnie posłuchać zespołów typu the sex pistols, talking heads itd. . ;)

Co do emo - mnie to w sumie wisi i powiewa kto jak się ubiera, jak myśli, co robi - to jego sprawa i mnie to ani nie obchodzi, ani nie powinno obchodzić, ale jak już ktoś pisał, irytuje mnie pozerstwo pod każdym względem. Czasami żal dupe ściska jak widzę dzieci wyglądające jak emo, które dostały 1 w szkole i napisały ogłoszenie na szkolnej tablicy, że jutro mogą je pooglądac jak będa skakały z mostu. Eee... pozostawiam to bez komentarza. :)
A co do subkultur - kazdy inaczej patrzy na daną subkulturę i każdy inaczej ją interpretuje.

Ja to taki kundel kulturalny, bo słucham jednego, robię co innego i ubieram się jak mi się podoba. Nie wyobrażam sobie należeć do jednej subkultury, byłaby to dla mnie chyba misja niemożliwa, bo ja myślę po swojemu, robię co chcę i pierdzielę wszelkie konwenanse. :P


"Podstawowa różnica między punk rockiem a emo jest taka, że przesłanie punk rocka to Fuck the system, a przesłanie emo to Fuck the world because it doesn't understand me. I will now go and cut myself. "
dobre haha   ;p
Zapisane

Alyszek

  • *
  • Wiadomości: 4752
Odp: Emo?
« Odpowiedź #86 : 2007-09-04, 16:11 »
"MCR to alternatywa lub mieszanka art rocka, rocka i punku."
Haha , dobre. :P Wybacz Ola, ale mcr to na pewno nie punk, ani jego mieszanka :)
Polecam zapoznać się co to punk / punk -rock i ewentualnie posłuchać zespołów typu the sex pistols, talking heads itd. . ;)
wiesz, tak w sumie ja się na gatunkach nie znam, tylko w paru artykułach {z wiarygodniejszych źródeł niż Bravo lub Poprocn xp} widziałam w rubryce 'gatunek' powtarzający się właśnie 'punk', tj. nie sam punk, tylko właśnie mieszankę z czymś. ;)

Czasami żal dupe ściska jak widzę dzieci wyglądające jak emo, które dostały 1 w szkole i napisały ogłoszenie na szkolnej tablicy, że jutro mogą je pooglądac jak będa skakały z mostu.
oo, ale przynajmniej masz w szkole 'emocjonalne emo' :lol:, ja mam same emobarbie, tj. 'ubieramy się i czeszemy jak emo, bo to jest modne'. ;]
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Emo?
« Odpowiedź #87 : 2007-09-04, 16:21 »
Alyszku, pierdzielą bzdury. :) Dla niektórych to nawet pod emo podpada, ale ok. :lol:
W każdym bądź razie punkiem to mcr nie jest i chyba nie będzie... :P

Ja mam do czynienia z jedną dziewczyną, która wygląda jak emo, ale szczerze mówiąc to naprawd fajna osóbka, chodzaca z uśmiechem na twarzy i sama czasami nabija się z "emo". W klasie mam również chłopaka z fryzurą emo i ubierającego się w specyficzny sposób, również się nie tnie, ani nic w ten deseń. Podoba im się taki styl - prosze bardzo, nikt nie ma prawa im zabronić. :).
Teraz mamy wysyp "kotów" (pierwszoklasiści) i przyszło pare "emo". Dzisiaj nawet widziałam chłopczyka (cały na czarno, wyglądał jakby miał żałobę :P) z agrafką w uchu i kilkunastoma kolczykami na różnych cześciach twarzy... :o Pierwszy raz coś takiego na oczy widziałam i byłam w lekkim szoku. :lol: Ale zdarzają się również pozerskie dzieci-emo, cośna styl takich, któe opisałaś. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Emo?
« Odpowiedz #87 : 2007-09-04, 16:21 »

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Emo?
« Odpowiedź #88 : 2007-09-04, 17:07 »
Ja to taki kundel kulturalny, bo słucham jednego, robię co innego i ubieram się jak mi się podoba. Nie wyobrażam sobie należeć do jednej subkultury, byłaby to dla mnie chyba misja niemożliwa, bo ja myślę po swojemu, robię co chcę i pierdzielę wszelkie konwenanse. :P
ja tak samo xD

Ale dziś wszyscy chceli mi wmówić, że jestem emo o_O
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Emo?
« Odpowiedź #89 : 2007-09-04, 19:12 »
ja mam 'emo' w klasie... ścięła włosy 'na emo', ubiera sie wg niej 'jak emo' i mam na nią mówić 'emogirl'... ajajajaj xD żal xP

mi mówią że jestem metalem >xD bo wg nich RHCP to jest ciężki metal, Kaliber 44 to pewnie tez metal {nie wiedza co to, ale jak ja tego słucham to musi być metal!}, lubie czarny kolor, mam 2 koszulki ich zdaniem metalowymi satanistycznymi zespołami {RHCP i SOAD}, czasem sobie pieszczoche założe i nie lubie różowego xP ahhh i nie chodze do kościoła! to jestem satanistką xP a jak satanista to pewnie metal...
Zapisane
emocjonalne kanapki
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.088 sekund z 27 zapytaniami.