Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do dołu

Autor Wątek: Podrywacie ?  (Przeczytany 17620 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aagata

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #30 : 2004-01-07, 14:18 »
Ciekawy temat i jak wciąga haha :)
Ja nawet nie wiem na co zwracam uwagę, facet musi mieć to COŚ w sobie i już, a co to jest to tego również nie wiem :lol: , ale to od razu widać.
a co do czarnych włosów i niebieskich oczu to również takiego znam, i zgadzam się z Emilką jest to żadki skład ;)
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #31 : 2004-01-07, 15:37 »
Hehe... ja powiem krotko ... musi miec "to cos"... :) Ale ja osobiscie niewielu takich chlopakow spotkalam ;)

Mezczyzni chyba czesciej niz kobiety patrza na wyglad, kobiety-na wnetrze. A raczej "mezczyzni" jeszcze niedorosli, bo pozniej to sie wyrownuje i nie jest juz takie wazne piekne cialo.

Czarne wlosy i niebieskie oczy- heh znam takiego :P Choc w gruncie rzeczy to ja mam ciemne wlosy i niebieskie oczka tez :D
Zapisane

kasia

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #32 : 2004-01-07, 19:52 »
No tak... włosy też ;)
Takie gęste, lsniące...  :wink:  :lol:  (no i najlepiej ciemne ;))

A na gesty tez patrzę - onka mi przypomniała :)
Dżentelmeni w cenie ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #32 : 2004-01-07, 19:52 »

Tonks

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #33 : 2004-02-28, 22:17 »
1.Musi umieć tańczyć a nie poruszać się jak misiek potwornisiek.
2. Musi miec dobry humor
3. Uśmiech na twarzy
4. Najlepiej gdyby był (włochem :) ) śniady, miał migdałowe oczy, czarne krótkie włosy i był wyższy ode mnie.
5. By nie był flejtuchem i nie był uzalezniony!
6 Gotować też mógłby umieć chociaż jakieś kluski lub sosy
Zapisane

Zuzika

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #34 : 2004-02-29, 18:12 »
Jakos ja najpierw zwracam uwage na uszy i brwi :P Jakos uwielbiam chłopców z odstającymi oczami, a co do podrywania to pewnie że podrywam, dziś zadzwoniłam do chłopaka którego kocham od kilku dobrych lat (zastanawiam sie czemu tak późno to zrobiłam) i poweidziałm mu wszystko, ze chce go lepiej poznać (bo zawsze zakochuje się od pierwszego spojrzenia) no i ze mi się podoba i powiedział ze musimy sie spotkać i pogadać ale jakoś jak narazie nie było mowy o tym kiedy, mam nadzieje ze zadzwoni :? Boże jak ja go kocham... :?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #35 : 2004-02-29, 19:27 »
uu ja bylam z chloapkiem etras puklora miecha..to byl ideał..ale sie skoncyzl bo mi srece złąlaml zostawi i wogole..katarofa mam załamke ..koniec zeby było brdzej dramtycznie  w walentynki..poczatek jak z bajki koniec jak z niedowiaiery i wogole..a ja go nuie podrywalam.. ale fajen to bylo wlasnie bo nie zaczelo sie od lizna na imrezece..tylko do domu mnie odpwoedzil pl h zdgniania zenim piwrszy pocaunek i to z moje inajcatywy..wogople pieknie..muj ideal.. mily kochany dobze wychowany i to tego ziomalski..nie zdal..w histri szkoly najgorzy jara pije   i wogole ideal..muj ideal..ale sie skonczyło..bo on kocha taka anke ktra go nie che..z traka byl 3 lata teu 1 dzien..i  mówi ze dlaje ja kocha..e bezdsesnu ja go kocham on ja ona kogo innego..beznadzieja
ja mam dola tajkiego ze jusz nizej sie nie da..no chyba ze mnie ktos podkopie..
a cyz ja podrywam?,.tak troche ..i jescz nie wiem czy mam powiedzenie czy nie ..
Zapisane

Talagia

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #36 : 2004-03-01, 08:17 »
Skoro ci złamał serce to nie taki ideał  :lol:   Ja zwracam uwage na oczy i na głos, jeżeli to i to jest wspaniałę to poprostu mnie trafia :)  
Ostatnio poznałam chłopaka i mnie rąbneło, czarne włosy i ostro błękitne oczy , poprostu cuuudo :)
JA zawsze podrywam ale tylko tak jak potrawie więc.... zawsze wszystko zmaszcze :D :P  :lol:  8)  8)
Zapisane

Galago De Codi

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #37 : 2004-03-01, 11:01 »
Ja chciałbym być kochany, chciałbym moz porozmawiać - i zebym byl potrzebny..
W gruncie rzeczy wszyscy jesteśy tacy sami... co ja bede wymieniał..
to samo co wy...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Podrywacie ?
« Odpowiedź #38 : 2004-03-01, 16:14 »
kazdy tak ma...

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #38 : 2004-03-01, 16:14 »

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Podrywacie ?
« Odpowiedź #39 : 2004-03-01, 16:48 »
Ja bardzo lubie podrywać i robię to czasem w niekonwencjonalny :P sposób. Zwłaszcza są to ci którzy mi się raczej nie podobają i nie czerwienie sie na ich wygląd, ale na co zwracam uwage to już teraz naprawde nie wiem....Jeśli okaże odrobine uczucia to zawsze ma jakieś tam szanse...
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

Raffy

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #40 : 2004-03-01, 20:35 »
a mi wszystko obojetnie, tylko ze czysta musi byc
Zapisane

Orzeszek

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #41 : 2004-03-01, 21:00 »
JEZU CHRYSTE!!! KOBIETY TO MAJĄ WYMAGANIA... :roll:  :?

P.S. Dużo chłopaków ma czarne włosy i błękitne oczy. Choćby ja...Moi kumpe...
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Podrywacie ?
« Odpowiedź #42 : 2004-03-01, 23:56 »
Orzeszek - ja Cię bardzo proszę - ni pisz z capslockiem. To oznacza krzyk.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Orzeszek

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #43 : 2004-03-08, 22:12 »
Ja u dziewczyn patrzę na charakter, troskliwość, mądrość... Urda nie stanowi problemu...
W końcu "Liczy się tylko to, co jest w środku".
Zapisane

Nirvana

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #44 : 2004-03-09, 16:25 »
Cytuj

Wysłany: Wczoraj o 22:12    Temat postu:  



Ja u dziewczyn patrzę na charakter, troskliwość, mądrość... Urda nie stanowi problemu...
W końcu "Liczy się tylko to, co jest w środku".
 
Jakoś nie m,oge w to uwierzyć...
:roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #44 : 2004-03-09, 16:25 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Podrywacie ?
« Odpowiedź #45 : 2004-03-09, 18:30 »
Ja też coś nie bardzo. Większość takich jednostek (czyt. chłopacy) zwracają największą uwagę na opakowanie :roll:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #46 : 2004-03-09, 19:36 »
ee ale to na krutka mete..i do pewnego czasu.. dizwcyzn ama byc zadbana zgrabna intyligeetnia i fajna..ile wymagan:P
Zapisane

Nirvana

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #47 : 2004-03-09, 19:41 »
:cry: ciężkie jest życie dziewczyn...(ja nie zamierzam sie zmieniać dla chłopaka)
Jestem, jaka jestem :P
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #48 : 2004-03-09, 19:54 »
ta ja sie trche zmieniam..bo ja w suie mlaoda jetsem i jesvze nie ukrzstłtowana:P hehe ale nieee.tez sie nie zminiam za bardzo,.,.znayc zjak lubi blondyny to moge byc nagle blonydna:P ale nie. napenwo ni zorbic zgos co nie che co do mnie nie pausje i tp..
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Podrywacie ?
« Odpowiedź #49 : 2004-03-09, 21:15 »
A mnie wisi i powiewa, co kto o mnie mysli i jak wyglądam :P A już na pewno nie mam zamiaru się dla kogoś zmieniać :?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #50 : 2004-03-09, 21:23 »
no cot y cholka..nie lubisz sie podobac? nie lubisz jak gfacieic mwóia ci z ejetss ladna ..i tp..jaks ie ogldaja za toba..to dobra faza jets podobac sie kolesia..oprzyjemne i dowartosciowac sie mozna..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #50 : 2004-03-09, 21:23 »

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Podrywacie ?
« Odpowiedź #51 : 2004-03-11, 09:18 »
Eeee.. Ciapka, szczerze mówiąc to mnie to nie bawi. Czuję się w takiej sytuacji nie zręcznie i bardzo głupio :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Podrywacie ?
« Odpowiedź #52 : 2004-03-11, 10:51 »
Cholka jak jesteś dziewczęca i naturalna, to sama z siebie się podobasz, i nie musisz się specjalnie odstawiać i udawać kogoś innego żeby adoratorów znalezć :)
Zapisane

cholka

  • *
  • Wiadomości: 2582
Podrywacie ?
« Odpowiedź #53 : 2004-03-11, 11:00 »
Tak. Zresztą w tym wieku nie zależy mi, żeby się komuś podobać. Jeszcze przyjdzie na to czas ;)
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Podrywacie ?
« Odpowiedź #54 : 2004-03-11, 11:09 »
Powiem Ci, że ja starsza wiekiem jestem a maluję się właściwie zawsze tak samo i zawsze bardzo delikatnie, jakoś nie wydaje mi się żeby nakładanie masy kolorów na twarz dodawało jej uroku.
Cieszę się, że mówisz, że jeszcze przyjdzie na to czas. Pewnie, że tak wszystko w swoim czasie a Ty sama wyczujesz najlepiej kiedy będzie właściwa pora, nie trzeba przecież przeżywać zdrad w wieku lat 13 ;)  Na pewno znajdziesz wartościowego faceta który doceni Twoje podejście :wink:
Zapisane

psotka

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #55 : 2004-03-11, 13:59 »
moja mama jak mnie widzi z reguly mowi - anka moglabys sie troche pomalowac;)
to nic, ze zanim do niej przyjechalam spedzilam pol h przed lusterm :lol:  :lol:
to sie nazywa chyba perfekcyjnie zrobiony makijaz;) :lol:  czlowiek sie nameczy i zero efektu  :lol:
Zapisane

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Podrywacie ?
« Odpowiedź #56 : 2004-03-11, 14:27 »
Skoro Ty efekt widzisz to dobrze, znaczy, że tak ma być :wink:
Ja też właśnie tak się maluję :lol:

Ale żeby tak ktoś zobaczył, jak ta sama twarz wygląda bez tego delikatnego make upa to też widziałby różnicę :P
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Podrywacie ?
« Odpowiedź #57 : 2004-03-11, 19:32 »
przeciez z makijarzem nie chpodzi o to zeby nalozyc tone tego na siebie, to tak jak brod, jak ma cm grubosci sam odpada ;) faceci z regoly wola nie wytapetowane a delikatnie wymalowane dziewczyny, zreszta takie dziewczece dosc ich ktreca ;) no a kazda potwora znajdzie swego amataora jak to sie mowi, ja bez wiekszych staran zdobylam serce mego chlopaka, sama nie wiem jak to zrobilam :) i dla mnie wazne jest bym jemu sie podobala i by on byl ze mnie dumny i staram sie wygladac tak jak on lubi i tak jak jemu sie podobam...a reszta na ulicy?szczerze mam to gdzies ;)

Forum Zwierzaki

Podrywacie ?
« Odpowiedz #57 : 2004-03-11, 19:32 »

kasja

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #58 : 2004-03-12, 17:29 »
Ja patrzę na oczy, smukłe dłonie i pośladki, oprócz tego przyciąga mnie opiekuńczość i oddanie.   :)
Zapisane

golden

  • Gość
Podrywacie ?
« Odpowiedź #59 : 2004-03-12, 19:57 »
kiedy patrze na dziewczyne tak, jak chlopak moze patrzec (w szczegolnosci na ladna) dziewczyne, to najpierw... hmmm... ogolny urok, oczy, dlonie... ale nie doszukuje sie idealu ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 7   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 27 zapytaniami.