Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Męska duma:)- damskie pogaduchy  (Przeczytany 5253 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Tafta

  • Gość
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #30 : 2004-03-11, 01:20 »
ciekawe podejście do życia i nowych 'lądów' ;)

dla mnie to nie jest takie proste, a czym więcej zagłębiam się (w kręcącą mnie też)
 psychologię, tym bardziej zakręcona jestem :P

bo dla mnie nie ma tylko czerni i bieli,
jest za to mnóstwo odcieni szarości  :wink:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #31 : 2004-03-11, 07:32 »
taftq a ty czekaj....co ty studiujesz?  ;)

wedlog mnie sami siebie nigdy do konca nie poznamy co dopiero mowic o innych...jakbym tak znala mego chlopaka na wskros nbie wiem czy az tak bardzo by mi zalezalo by z nim byc, ciagle siebie odkrywamy...za kazdym razem...i to jest w tym najpieknijsze  :wink:

no a kolezanka w. hmmm... badz ostrozna bo twierdzenie ze wiesz juz wszystko zazwyczaj powoduje"cofanie sie"...a to niezbyt dobre ;)

whiper

  • Gość
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #32 : 2004-03-11, 12:19 »
k_cina,
a czy ja powiedziałam, ze wiem wszystko? Kazdego czlowieka trzeba odkrywac indywidualnie, ale mam znajomych, których znam od wielu lat i nie są już dla mnie rzadną zagadką. Teraz, gdy poznaje kogoś nowego po około miesiącu mogę stwierdzić "jaki to typ" człowieka (może i być, że nigdy nie spotkałam takiego typa :P) i już mogę sobie rozpacować spokojnie mechanizm jego zachowań  ;)
a teraz 2 wątek "twierdzenie ze wiesz juz wszystko zazwyczaj powoduje"cofanie sie"..." - nie, to powoduje odkrywanie następnych lądów  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedz #32 : 2004-03-11, 12:19 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #33 : 2004-03-11, 19:25 »
twierdzenie ze ani kobieta ani mezczyzna nie jest zagadka to twierdzenie ze sie o nich wie wszystko, przynajmniej ja to tak rozumiem - i bynajmniej, tu powiedzialam o ogole, o istocie bycia mezczyzna czy kobieta a nie o swoich wieloletnich znajomych a to jest bardzo duza roznica ;)

ciekawe jak twierdzenie ze wiesz juz wszystko pwoduje odkrywanie nowych ladow...wiesz mam przyjaciol z ktorymi jestem blisko od 14lat i powiem ci ze nawet teraz potrafia zrobic cos zaskakujacego czego po nich bym sie nie spodziewala, nadal o wielu rzeczach sie o sobie dowiadujemy...a jesli zalozylabym ze juz te 10 lat temu dowiedzialam sie wszystkiego i zaniechalabym poznawanie tej osoby to gowno bym ja znala, czasem przerazaja mnie rzeczy ktore ja sama robie i jeszcze dzien wczesniej moglabym przysiadz ze w takiej sytuacji czegos takiego bym nie zrobila...a jednak...wiec jak moge twierdzic ze znam siebie a tym bardziej innych? to tak jak z tymi co sie uwazaja za alfe i omege, "ja wiem wszystko, nic mnie pod tym wzgledem nie zaskoczy" i juz spoczywa na laurach...a to chyba troche nie tak...nie sadzisz?

niunieczka

  • Gość
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #34 : 2004-03-11, 20:09 »
jeśli chodzi o mojego chłopaka to nie obraża się często na mnie i ja również na niego też nie. Jest on zabawny. Jednak znam takich kolesi co obrażą się o małą drobnostkę :(
Zapisane

whiper

  • Gość
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #35 : 2004-03-11, 21:40 »
k_cina,
źle się wyraziłam, ja nieco ianczej rozumiem słowo "zagadka", ale tak zgadzam się z tym, co napisałaś :)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #36 : 2004-03-12, 20:02 »
no to doszlysmy do porozumienia :)

golden

  • Gość
Męska duma:)- damskie pogaduchy
« Odpowiedź #37 : 2004-03-12, 20:03 »
Cytat: LFree
ale za to jak juz spotkasz ta "swoja" zagadke jaka jest przyjemnosc z rozwiazywania jej

duza przyjemnosc z rozwiazywania jeszcze wiekszej zagadki ;) znam to... oj znaam :)
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 23 zapytaniami.